PRIVAATSUSPOLIITIKA

Sinu privaatsus on väga tähtis meile. Me võtame privaatsust tõsisena ja selleks oleme loonud Privaatsuspoliitika et näidata teeninduse kohustust veebi privaatsusele.


Selle veebilehe kasutamine kujutab endast et nõustute meie Privaatsuspoliitikat. Ankietki.com tunnistab et kasutaja privaatsuse austamine on äärmiselt oluline. See privaatsusavaldus on mõeldud andma informatsiooni privaatsuse ja andmete kogumise tavade kohta, lehele: Ankietki.com.

INFORMATSIOON KOGUTUD

Sa võid Ankietki.com lehte külastada anonüümselt. Isiklikku infot sinu kohta ei koguta juhul kui sa just vabatahtlikult ei esita seda.

KÜPSISED (COOKIES)

Mõnikord kasutame funktsiooni sinu veebibrauseris et saata su arvutile „küpsiseid“. Me ei kasuta küpsiseid isikliku informatsiooni kättesaamiseks. Me kasutame küpsiseid selleks, et teada saad kuidas tõhustada meie veebilehte ja et sulle anda parema, rohkem isikupärast teenust kui sa meie veebilehel oled. Sa saad lähtestada oma brauseri nii et keelab kõik küpsised või näitab millal küpsis saadetakse.

KOLMANDA OSAPOOLE LINGID

Ankietki.com pakub linke teistele lehtedele. Teistel veebilehtedel ja teenustel on eraldi privaatsuse ja andmete kogumise tavad. Kui te olete lahkunud Ankietki.com’i lehelt, siis Ankietki.com ei saa kontrollida ja ei oma vastutust privaatsupoliitika või andmete kogumisega seotud tegevusi teistes veebilehtedes.

MUUTUSED SELLES PRIVAATSUSPOLIITIKAS

Meil on õigus muuta Privaatsuspoliitikat igal ajal. Palun vaadake seda privaatsuspoliitikat et selle muudatustest teada saada.

MEIEGA ÜHENDUST VÕTMINE

Kui sul on mingeid küsimusi meie privaatsuspoliitika kohta ja/või meie veebilehe tavade kohta, siis saate kontakteeruda meiega kasutades seda aadressi: