PRIVATUMO POLITIKA

Jūsų privatumas mums yra labai svarbus. Į jūsų privatumą mes žiūrime nepaprastai rimtai, todėl sudarėme šią privatumo politiką, kad parodytume savo paslaugų įsipareigojimą internetiniam privatumui.


Naudodamasis šiuo tinklapiu patvirtinate, jog sutinkate su šio tinklapio privatumo politika. Ankietki.com pripažįsta, jog atsižvelgti į vartotojo privatumą internete yra labai svarbu. Ši privatumo politika yra sukurta siekiant suteikti informacijos apie privatumo ir duomenų surinkimo veiksmus Ankietki.com svetainėje.

SURINKTA INFORMACIJOS

Jūs taip pat galite Ankietki.com tinklapį aplankyti anonimiškai. Asmeninė informacija apie jūs nėra surenkama, nebent jūs savanoriškai ją pateikiate.

SLAPUKAI (COOKIES)

Kartais mes jūsų naršyklėje naudosime “slapuko” funkciją. Mes nenaudojame slapukų asmeninės informacijos, iš jūsų kompiuterio, surinkimo tikslais. Slapukus mes naudojame tik tam, jog sužinotume kaip patobulinti mūsų svetainę tam, jog suteiktume jums geresnes ir individualesnes paslaugas lankantis mūsų svetainėje. Bet kuriuo metu galite atstatyti naršyklės parametrus, atmesdami visus slapukus, ar paprašyti pranešti, kai slapukas yra siunčiamas.

TREČIŲ ŠALIŲ NUORODOS

Ankietki.com nesuteikia nuorodų į kitus tinklapius. Kiti internetiniai tinklapiai ir paslaugos turi atskiras privatumo ir duomenų rinkimo sąlygas. Jums išėjus iš Ankietki.com, Ankietki.com negali kontroliuoti ir neatsako už kitų tinklapių duomenų bei privatumo politiką.

PRIVATUMO POLITIKOS POKYČIAI

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu pakeisti privatumo politiką. Prašome dažnai peržiūrėti privatumo politikos sąlygas, jog žinotumėte visus pasikeitimus.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei turite bet kokių klausimų apie mūsų privatumo politiką, ir/ arba mūsų tinklapio veiklą, su mumis susisiekti galite šiuo adresu: