UURINGU PANEELID INTERNETIS

Küsitlustele vastamine näib olema populaarne viis ekstra sissetuleku jaoks. Miks korporatsioonid maksavad meie arvamuste eest? Sest nad peavad teadma mida tarbijad tahavad väga kiiresti ja ka sellepärast et väga vähestest inimestest teevad neid vabatahtlikult tasuta.

Vaadake järgmisi maksvate küsitluste lehti ja liitu nendega et alustada teenimist maksvate küsitlustega. Võite liituda loetletud programmidega ja kindel olla et teile makstakse rahas või mõnel muul tasu moel ilma peidetud seisunditeta ja ilma senti maksmata. Kõik firmad siin nimetatud on väärt liitumist ja on hea mainega. Me ainult nimetame kvaliteetseid turu-uurija paneele mis kunagi ei tasu lõiva, võtavad vastu liikmeid rahvusvaheliselt(enamjaol). Me pakume tasuta kohest juurdepääsu kõigele informatsioonile siin veebilehel, nii et hoia oma raha taskus, ja vaata meie õigusliku listi turu-uurija firmadest mis pakuvad maksvaid küsitluse paneele. Hoia silma peal regulaarselt, kuna me regulaarselt uuendame parimate uute rahaga pakkumistega maksvate küsitlustega(võimalikud kõigile kogu maailmas). Liitu võimalikult paljude maksvate küsitluste veebilehtedega kui võimalik et maksimeerida sinu tulu.

Õnn kaasa ja lõbutse!


Otsid moodust lisaraha teenimiseks internetis? Liitu ySensiga nüüd ja alusta raha teenimisega interneti tegevuste eest, kaasa arvatud: maksvad küsitlused, veebilehtede külastamine, tasuta pakkumised ja palju muud.

ySense

Otsid moodust lisaraha teenimiseks internetis? Liitu ySensiga nüüd ja alusta raha teenimisega interneti tegevuste eest, kaasa arvatud: maksvad küsitlused, veebilehtede külastamine, tasuta pakkumised ja palju muud.

Registreerige nüüd
Leidke endale kiiresti uuring. Uuringu lõpetamiseks pole teil vaja registreeruda. Liitu meie teenusega ja hakka teenima surveyo24.com'iga.

surveyo24

Leidke endale kiiresti uuring. Uuringu lõpetamiseks pole teil vaja registreeruda. Valige lihtsalt küsitlus, sisestage oma e-posti aadress ja lisage põhiteave. Saadame teile kutseid e-posti teel.
Iga edukalt läbiviidud uuring lisab punkte teie synorewards.com kontole. Punktide täpse arvu saate teada enne küsitluse alustamist. Seega, valige hoolikalt! Koguge minimaalselt 500 punkti ja vahetage need rahaks või saage preemiaid synorewards.comilt. Liitu meie teenusega ja hakka teenima surveyo24.com'iga.

Liitu nüüd
MARKETAGENT.COM – Teie arvamus loeb ja tasub ennast ära: Nii määrate homseid trende ja teenite iga küsitlusega päris raha.

MARKETAGENT.COM

Teie kontole kantakse iga täielikult täidetud küsimustiku eest kulutuste hüvitis punktidena. Kulutuste hüvitise suurus on iga küsitluse korral erinev ning sõltub küsitluse liigist ja küsimustiku pikkusest. Osalemine igas küsitluses on mõistagi Teie jaoks alati vabatahtlik ja ei ole kunagi kohustuslik. Oma punktid saate igal ajal meie vahetusbörsil sularahaks või Marketagent.com-i koostööpartnerite kaupadeks ja teenusteks vahetada. Kulutuste hüvitamise täpsest suurusest ja võidetavate auhindade suurusest teavitatakse alati enne küsitlust.

Registreerumine
Liitu e-Research-Global.com’i tarbija maksva küsitluste paneeliga ja teeni raha. Liikmed saavad osaleda maksvates küsitlustes, fookusgruppides ja uute toode proovimisel raha eest. Küsitluse täitmise eest makstakse sulle rahas, tasu jaoks.

e-Research-Global

Liitu e-Research-Global.com’i tarbija maksva küsitluste paneeliga ja teeni raha. Liikmed saavad osaleda maksvates küsitlustes, fookusgruppides ja uute toode proovimisel raha eest. Küsitluse täitmise eest makstakse sulle rahas, tasu jaoks. Raha hulk erineb olenevalt pikkusest ja küsitluse raskusest. Me maksame PayPal.com’i kasutades. Kui PayPal.com ei ole sinu riigis, siis me kasutame Payza.com’i.

Registreerige nüüd
PaidViewpoint patent oode TraitScoreSM süsteme leiutati et hinnata küsitlejate ustavust ja järiepidevust ja et stimuleerida neid omadusi.

PaidViewpoint.com

PaidViewpoint patent oode TraitScoreSM süsteme leiutati et hinnata küsitlejate ustavust ja järiepidevust ja et stimuleerida neid omadusi. Olenevalt kui palju küsitlusi te olete täitnud iga kuu PV liikmena, pakume me rohkem sissetuleku võimalusi nendele liikmetele kellel on kõrgem TraitScore. Iga küsitluse sissetulek on ka suurem olenevalt sinu TraitScoreSMist. Raha kantakse PayPali kaudu.

Liitu nüüd
Ettevõtte MOBROG abil saate aktiivselt osaleda turu-uuringutes, väljendada oma arvamust ja teenida raha uuringutes osalemise eest.

MOBROG

Ettevõtte MOBROG abil saate aktiivselt osaleda turu-uuringutes, väljendada oma arvamust ja teenida raha uuringutes osalemise eest. Uuringus osalemise eest saate lühiuuringu eest 1 kuni 3 eurot. Tänu meie veebipaneelile pakume Teile võimalust sooritada uuringud mugavalt oma arvutis. Selleks saadame Teile regulaarselt e-kutseid uuringutel osalemiseks, mida saate hõlpsasti teha interneti teel. Teavitame Teid sellest kui kaua uuringus osalemine aega võtab ja kui palju me selle eest maksame. Loomulikult pole Teil kohustust osaleda. Teil on võiamlus ise valida uuringus osalemiseks sobilik aeg.
Nutitelefonide omanikele (iPhone, BlackBerry või Android) pakume võimalust osaleda uuringus mobiili teel. Selleks laadige alla App-Store poest MOBROGi rakendus ja asi võib alata. Telefoni teel korraldatud uuringute vastused saate hõlpsalt puuteekraanilt sisestada. Muidugi maksame Teile uuringus osalemise eest. Mõlemad uuringutes osalemise viisid võimaldavad Teil maailmale oma arvamust avaldada, et parandada tooteid ja teenuseid, ning loomulikult teenida raha. Raha saate lasta ohutult ja mugavalt oma PayPal kontole kanda.

Liitu nüüd
Saa GreenPanthera.com liikmeks ja säästa raha! Osale küsitlustes ja saa autasu oma arvamuse eest! Teeni raha küsitluste täitmise, ostlemise ja palju muu eest. Saa raha oma PayPal kontole. Registreeru TASUTA ja teeni $5 registreerumise boonust.

GreenPanthera

Saa GreenPanthera.com liikmeks ja säästa raha! Osale küsitlustes ja saa autasu oma arvamuse eest! Teeni raha küsitluste täitmise, ostlemise ja palju muu eest. Saa raha oma PayPal kontole. Registreeru TASUTA ja teeni $5 registreerumise boonust.

Liitu nüüd
PrizeRebel.com on #1 veebipõhiste tasuliste uuringute vallas. Me aitame teil enda kodus arvamuse avaldamise eest raha teenida!

PrizeRebel

PrizeRebel.com on #1 veebipõhiste tasuliste uuringute vallas. Me aitame teil enda kodus arvamuse avaldamise eest raha teenida! Alates 2007. aastast oleme olnud peamine online-turu-uuringute veebisait. Suurte uuringute inventuuride ja kiire töötlemise eest maksame iga päev tuhandeid dollareid rahalisi auhindu ja püüame pakkuda oma liikmetele parimat teenust.
Oleme teinud koostööd paljude reklaamijate ja turu-uuringute pakkujatega, kes soovivad teada teie arvamust uute toodete kohta või et oleksite nende veebisaidi liige. Vastutasuks oma aja ja osaluse eest teenite punkte, mida saate lunastada erinevate kaubamärkide kinkekaartide, online-mängukoodide, Amazon.com-toodete ja PayPali sularaha näol!

Liitu nüüd
Swagbucks.com on Interneti kõige populaarsem boonusprogramm, mis annab sulle tasuta kinkekaarte ja raha igapäevaste toimingute eest, mida veebis nagunii teed.

swagbucks

Swagbucks.com on Interneti kõige populaarsem boonusprogramm, mis annab sulle tasuta kinkekaarte ja raha igapäevaste toimingute eest, mida veebis nagunii teed. Teeni punkte, kui oma lemmikutest poodidest asju ostad, põnevaid videoid vaatad, Internetiotsingut kasutad ja küsimustikke täidad, ning leia suurepäraseid pakkumisi. Saad punktid vahetada oma lemmikpoodide nagu Amazoni ja Walmarti kinkekaartide vastu või võtta raha välja Paypali kaudu. Swagbucks on raha ja tasuta kinkekaartidena maksnud välja juba enam kui 350 000 000 dollarit. Teeni endale lisaraha. Liitu tasuta juba täna!

Liitu nüüd
Liitu Voissy paneeliga, et oma hääl kuuldavaks teha ja oma maailma mõjutada. Registreeru nüüd tasuta ja teeni 300 punkti.

Voissy

Liitu Voissy paneeliga, et oma hääl kuuldavaks teha ja oma maailma mõjutada. Registreeru nüüd tasuta ja teeni 300 punkti. Kuna teie aeg ja arvamus on väärtuslikud, premeeritakse teid iga kord, kui vastate täielikult küsitlusele. Saate preemiaid punktide kujul. Kui olete kogunud piisavalt punkte, võite need konverteerida sularahaks PayPali, Amazoni kinkekaartide ja muude suurepäraste preemiate kaudu. Mida rohkem osalete, seda rohkem teenite.

Liitu nüüd
Lühike vastus on, sa teenid 20 spiderPointsi iga veebilehe hindamise eest. On olemas Testid, Lühiküsimused, Küsitlused ja muud küsimustikud mis on väärt 1 kuni 10 punktini.

spiderMetrix

Lühike vastus on, sa teenid 20 spiderPointsi iga veebilehe hindamise eest. On olemas Testid, Lühiküsimused, Küsitlused ja muud küsimustikud mis on väärt 1 kuni 10 punktini. Osadel Küsitlustel on auhinnafond, kus võid võita kuni 100 punktini. Aga need kõik hajuvad võrreldes spiderPointse mida sa saad teenida kui sa oled „kasvanud“ kõrgemasse Spider Speciesse.

Registreerige nüüd
2000st aastast alates on SurveySavvy kommuun kasvanud üle 3 millioni inimese üle 190 riigi, teenides raha osaledes internetis olevatel küsitlustel.

SurveySavvy

2000st aastast alates on SurveySavvy kommuun kasvanud üle 3 millioni inimese üle 190 riigi, teenides raha osaledes internetis olevatel küsitlustel. SurveySavvy on maksnud välja liikmetele rohkem raha kui mis tahes muu turu-uuringu firma (rohkem kui 5 million dollarit). Pole SurveySavvy liige? Liitu nüüd...

Registreerige nüüd
Technology Advisory Board - Jaga oma ideid, arvamusi ja soovitusi, osaledes uurimusintervjuudel ja teaduslikel küsitlustel.

Technology Advisory Board

Jaga oma ideid, arvamusi ja soovitusi, osaledes uurimusintervjuudel ja teaduslikel küsitlustel. Kui sa teed uurimusküsitluse ära, saad sa 7 kuni 25$.

Liitu nüüd
Brand Institute on turgude uurimisettevõte, mis tegeleb farmaatsiatoodete ja tarbijaturgude uurimisega. Tarbijad mitmete erinevate demograafiatega, doktorid erinevate erialadega ja muud meditsiinitöötajad on teretulnud.

Brand Institute

Brand Institute pakub kõige ulatuslikumat ülemaailmset professionaalsete ja tarbijarühmade esindajaid kõikides tööstusharudes. Brand Institute on turgude uurimisettevõte, mis tegeleb farmaatsiatoodete ja tarbijaturgude uurimisega. Tarbijad mitmete erinevate demograafiatega, doktorid erinevate erialadega ja muud meditsiinitöötajad on teretulnud. Makstakse läbi PayPali.

Liitu nüüd
American Consumer Opinion - Kui sa vastad lühikesle küsimustikule, pandakse sind loosi hulka. Osaledes küsitlusel, saad sa alati mingi tüüpi stiimuli.

American Consumer Opinion

Kõik registreeritud liikmed osalevad igakuises loosis, kus on võimalik võita 250$, lihtsalt liikmena olemisena. Kui sa vastad lühikesle küsimustikule, pandakse sind loosi hulka. Osaledes küsitlusel, saad sa alati mingi tüüpi stiimuli. Stiimuid paiknevad tavaliselt 4 kuni 50$. Lihtsalt vasta küsitlustele raha eest.

Registreerige nüüd
YouGoviga liitud kogu maailma inimeste kogukonnaga kellele meeldib väljendada ja jagada oma arvamusi, teenides punkte samal ajal. Liikmena saad sa emaili kutseid uutele küsitlustele.

YouGov

YouGov on maailma juhtiv turu-uurija ettevõtte. Meie ülesanne on inimestele anda pidevat ja täpset andmeid ja ülevaateid mida inimesed mõtlevad ja teevad üle kogu maailma, kogu aeg, et firmad, valitsused ja institutsioonid saaksid teenida neid paremini kes säilitavad neid. YouGoviga liitud kogu maailma inimeste kogukonnaga kellele meeldib väljendada ja jagada oma arvamusi, teenides punkte samal ajal. Liikmena saad sa emaili kutseid uutele küsitlustele. Iga küsitluse eest saad punkte, punkte saad kasutada filmi piletite, kinkekaartide ja muude tasude peale. On olemas ka küsitlused mis ei anna punkte, vaid panevad iga kuisele auhinnavõistlusele. Kõik YouGovi küsitlused tehtakse internetis, ning ajal mis sobib sulle.

Liitu nüüd

MAKSVAD KÜSITLUSED

Kui palju saan ma teenida?
Sinu teenimise potensiaal oleneb küsitluste arvus, tüübis ja kestvuses. Küsitluste arv ja tüüp oleneb firma vajadustel. Konkreetselt mis kampaania nad teevad, nii et sa võid saada rohkem ühel kuul ja vähem teisel. Tavaliselt võtavad küsitluesd 10 kuni 30 minutit lõpetamiseks, ja raha maksvad küsitlused tavaliselt teenivad 1 kuni 10 dollarit või rohkem iga küsitluse eest mis sa lõpetad. Teised võivad anda sulle kinkekaarte või sisestavad sinu kihlveosse raha või auhinnaga.

Kuidas mulle makstakse pärast osalemist?
Tavaliselt sulle makstakse tšekiga paar nädalat hiljem. Mõnikord on olemas teised maksmise viisid, nagu näiteks PayPal. Teistel kordadel makstakse kinkekaardina või toode mis on küsitluse tasu, pärast küsitluse täitmist saate teada millal ja kuidas teie tasu antakse.

Uuringu läbiviijad teenivad kindla teise sissetuleku.
Nagu iga teine võrguvõimalus, võtab see aega ja vaeva et ehitada tulu küsitlustega. Üks võtmetest eduka kodu töö jooksmiseks on luua mitmu sissetulekut. Iga nendest sissetulekutest võivad anda ainult paar dollarit iga kuu, aga mitmete erinevate allikatega, saad sa teada, et sa võid teenida mahuka teise sissetuleku. Maksvad küsitlused võivad pakkuda kohutavad sissetuleku, mis kasvab mida teadlikum ja kogenud sa oled nendega.

Mida rohkem küsitlusi sa täidad või osa võtad, seda rohkem sa teenid.
See pole „tasuta sõit“ kus sa teenid „midagi mitte millegist“ – see on töötamisviis kus sa saad töötada ja raha teenida vabal ajal, ükskõik kus, ükskõik millal. Küsitluste arv sõltub kui mitme firmaga sa oled registreerinud, kui palju informatsiooni sa oled neile andnud ja sinu isiklik „profiil“. Osad küsitlused on spetsiifilised ja kõik ei „kõlba“ iga küsitluse jaoks. Näiteks mõni küsitlus tahab vastuseid ainult naistelt kes on 25-45 aastased ja elavad Kanadas. Järgmine küsitlus võib olla ainult üksikutele meestele kes kasutavad lõhnaõli jne. Loomulikult paljud küsitlustest on väga üldised ja peaaegu enamasti kõik saavad neid teha. Lõppude lõpuks, on olemas mitmeid küsitluse võimalusi kõigi jaoks. Ei olene väga sellest kas sa oled mees või naine, elad Ameerikas või mitte, oled ülikooli õpilane või käid täiskohaga tööl. Ei ole „profiili“ mis sobib rohkem kui teiste küsitlustega.

Küsitluste arvu ja sissetuleku summa oleneb sellest kui palju aega ja vaeva paned sa küsitlustesse.
Keskmine kuu palk oleneb igast isikust ja tema pingutusest. Inimene kes vaatab oma emaili tihti ja vastab küsitlus kutsetele tihti, või logib liikmete alale sisse et vaadata millised uued küsitlused olemas on, teenib rohkem kui see kes logib kord nädalas sisse. Sissetulek oleneb oma isiklikul pingutusel ja tähelepanu küsitluste pakkumistel. Enamus inimesi hakkavad kandidaatideks et jagada oma arvamusi ja et raha teenida tehes küsitlusi. Tehes tasuta maksvaid küsitlusi internetis enda vabal ajal on hea võimalus lisaraha teenimiseks ja see on palju lõbusam kui teised teenimisviisid sest sa kulutad mitte midagi aga sulle ikka makstakse et sa maksvaid küsitlusi teeksid, see on 100% tasuta raha.

Kui sa annad sellele minimaalset aega ja tööd et teele jõuda, arendad sa endale nägusa sissetuleku.
Ole reaalne oma eesmärkidega ning ära eelda et sa saada kiiresti rikkaks. Küsitlused ei ole kiire võimalus rikkaks saada, aga sa saad lisa kulutusraha (preemiad ja kinkekaardid), kui sa registreerid mitme kvaliteetse uurimisfirmaga. Küsitlused on ikka sinu aega väärt.

Igaühe kogemused on natuke erinevad.
Ei ole võimalik et meie või keegi teine oskab täpselt öelda mitu küsitlust sa teed või kui palju sa teenid. Mida me soovitame on see, kui see pakub teile huvi siis proovige ja vaadake kuidas läheb. Sul pole midagi kaotada...