SINU ARVAMUS

loeb, olenemata oma elamisasukohast, kes sa oled või mis sinu taust on. Kui sa oled tarbija, siis sa võid maksvaid küsitlusi vastata. Nad lubavad sul ennast väljendada ja samal ajal maksavad selle eest mida sa mõtled.


INTERNETIS MAKSVAD KÜSITLUSED - INFORMATSIOON

Kui sa oled huvitatud jagama oma arvamusi hiljutistel toodetel ja teenustel siis maksvad küsitlused võivad olla lõbusad viisid raha teenimiseks vabal ajal.

Küsitlustele vastamine on tõestatud põnev, õiguspärane viis raha tegemiseks internetis. Turu-uurija ettevõttetel on küsimused mis vajavad vastuseid, nad maksavad sulle, et sa vastaksid neile ja sellest tulenevalt oskavad nad paremaid otsuseid teha seoses toodete ja teenustega. Sa võid näha uusi tooteid enne kui nad väljastatakse, anda enda arvamus kuidas olemasolevaid tooteid paremaks teha ja saada selle eest tasu. Paar minutit oma ajast pole väga viga.

Sult võidakse küsida teha ülevaade uue filmi treilerist, mis missugune pähklivõi sulle meeldib, mis söömiskohti sa tihti külastad, mida iganes. Grillidest meditsiini küsimusteni seadmedeni kuni selleni mis sa eile õhtuks sõid.

On olemas veebilehed teatud vanusegruppide, erialade, hobbide ja huvidega. Küsitlused on üldiselt väga huvitavad ja need ettevõtted otsivad sinu arvamust kuidas nende tooteid täiustada. Kui ettevõte otsib suunda tarbijate eelistustel tihtipeale kontakteeruvad nad teisejärgulise ettevõttega kes püüab mõõta seda mis on inimeste ostmisharjumused ja arvamused toodetega ja teenustega mis seonduvad tarbija küsitlejat. See on see koht kus maksvad küsitlused liituvad võrrandisse.

Maksvad küsitlused on muutunud suurteks ärideks. Miks on need nii populaarsed? Nad lubavad inimestel väljendada ennast ja samal ajal makstakse neile selle eest mis nad arvavad. See nähtus on toidetud tänu interneti kasvule ja kuna makstavate küsitluste vastamine kodus on läinud lihtsamaks kui kunagi varem.

Interneti küsitlused on järiest populaarsemaks saanud sest nad on mugavad nii osalejale kui ka turu-uurija ettevõttele. Üha rohkem ja rohkem inimesi registreerivad netis olevatele maksvatele uurimustele kuna see on kerge, lõbus ja palk kuu lõpus on tasuv. See on täiuslik võimalus õpilastele, kodus olevatele emadele-isadele, pensionäridele või ükskõik kellele kes tahavad teenida lisatasu. Ei ole oluline kus sa elad, kes sa oled või mis su tagataust on. Kui sa oled tarbija, siis su arvamus loeb ja sa võid maksvatest küsitlustest osa võtta. Kõik on teretulnud. Jäta meelde: Sinu arvamus loeb!

KUST LEIDA MAKSVAID KÜSITLUSI INTERNETIS?

Maksvate küsitluste eest teenimise alustamiseks minge Maksvad Küsitlused – Registreerimise jaotisse ning vaata meie maksvata uurimuste lehekülgede nimekirja ja liituge nendega.
Sa saad liituda programmidega mis on seal nimekirjas nimetatud ja sa võid kindel olla, et sulle makstakse raha või mõnes muus vormis tasu ilma peidetud tingimusteta ja ilma senti maksmata. Kõik ettevõtted seal nimekirjas on väärt liitumisega ja on hea mainega. Meie listis on ainult kvaliteetsed turu-uurija paneelid mis kunagi ei küsi makse ja võtavad vastu rahvusvahelisi liikmeid.

  

SOOVITATUD PANEEL

Leidke endale kiiresti uuring. Uuringu lõpetamiseks pole teil vaja registreeruda. Liitu meie teenusega ja hakka teenima surveyo24.com'iga.

VÄÄRTUSLIKUD NÄPUNÄITED

Kõige suurem miinus uutele küsimustele vastajad on teadmine tegevusest. Siin on mõned näpunäited mis aitavad sul rohkem tasu teenida. Järgi neid häid näpunäited et teha kõige rohkem küsitlustest.

VÄÄRTUSLIKUD NÕUANDED – need aitavad sul kasu saada küsitluse liikmena
See suurendab võimalusi osaleda küsitlustes. Rohkem küsitlusi tähendab rohkem võimalusi raha teenida. Vaekogu liikmed piiravad registreerimise ühe või kahe turu-uurija ettevõttega – aga pole ühtegi reeglit mis ütlevad et sa ei saa registreerida rohkem kui ühe küsitleja firmaga. Miks siis ennast piirata?
Mõned inimesed arvavad, et kui nad on täitnud registratsiooni vormi küsitleja firmaga, et nad on osa eksperdirühma andmebaasist. See on vale. Paljud turu-uurija ettevõtetest nõuavad et taotlejad kinnitavad oma emaili aadressi vajutades hüpiklingile mis on lisatud turu-uurija ettevõtte poolt ja saadetud sinu emailile. Hüpiklingile vajutades kinnitate oma emaili konto mis on viimane tähtis samm registreerimisel.
Küsitluse kutsed saadetakse emaili kaudu. Kui emaili kontot ei vaadata, siis kuidas saab üks küsitlustest osa võtta ja raha teenida? Emaili kontot tuleks kontrollida vähemalt kaks korda nädalas, aga eelistatavalt päevaselt. See kindlustab et küsitluse kutsed saadakse kätte ja need ei aegunud selleks ajaks kui sa neid loed.
Tarbijale suunatud uurimisfirmad tahavad rohkem sinust teada, et nad saaksid sobitada sind õigete küsitlustega. Et seda teha paljud küsitlus veebilehed paluvad et sa täidaksid profiili küsitlused. Kuigi nende eest tavaliselt ei maksta, võimaldavad need suurema summaga küsitlusi teha. Peale selle näitab see ka veel, et sa oled tõsine küsitlustele vastaja. Kuigi sinu „profiil“ on üks tähtsamatest teguritest mis otsustab küsitluste tüübi ja kutsete summat, ei ole sellist asja nagu „hea“ või „halb“ profiil. Igal inimesel on erinev profiil nagu kõik inimesed maailmas on natuke erinevad. Ei olene kas sa oled vallaline või abielus, on töökoht või oled kodus lastega, sõidad autoga või mootorrataga, kukkusid koolist välja või on magistrikraad – sest kõigi arvamused on väärtuslikud turu-uurijate firmadele ja klientidele kes neid palkavad.
Isegi kui sa arvad et see on väike muudatus. Ettevõtted kes pakuvad maksvaid küsitlusi omavad eeldusi kas nad maksavad sulle maksva küsitluse täitmise eest. Kui sa ei sobi siis nad ei saa maksta sulle sinu informatsiooni eest. Sellepärast ongi hädavajalik oma profiil ja informatsioon hoida ajakohaselt.
Mitte ainult küsitluse täitmise eest teenid sa rohkem raha, aga need kes on mitteaktiivsed osalejad need eemaldatakse osalejate andmebaasist, nii et ära karda liiga palju küsitlusi täita.
Kui küsitlus ettevõttel on privaatsus eeskirjad, siis tõenäoliselt mainitakse seal et informatsiooni kasutatakse maksete saatmiseks – küsitluste vastused hoitakse anonüümseks. Kui sa annad vale informatsiooni siis ära oota et maksed sulle laekuvad.
Veenduge, et teil on kõik spammi filtrid keelatud.. Tihtipeale küsitlused aktiveerivad spammi filtri ja sa ei saa kunagi teada, et keegi tahtis, et sina osa võtaks. Kanna hoolt oma emaili aadressile, ära kaota seda! Kaitse seda – kui sa kaotad juurdepääsu oma emaili kontole siis sa oled suures hädas... Sinu emaili aadress on väga tähtis ja ära kunagi unusta seda.
Suurenda teenimis potensiaal kui sa viitad oma sõpradele. Paljudel lehekülgedel on oma sidusprogrammid, nii et ära kõhkle nendega liitumist. Mida rohkem inimesi sa kutsud, seda rohkem raha sa teenid.
Anna täielik demograafiline informatsioon kui sa kandideerid. Ära teeskle 24 aastane naine olla, kui sa tegelikult oled 35 aastane mees. Firmadel on ka enda rämpsfilter ja nad näevad läbi selle jama New Yorki sekundiga.
Kui küsitluse küsimustik sisaldab tühja kommentaarikasti mis küsib sinu arvamust millegil, siis anna võimalikult palju üksikasju. Tänu sellele võidakse sind arvestada „kvaliteetseks vastajaks“ mis võib suurendada küsitluste kutseid sinule vastamiseks.
...mille tagajäriel saad punkte, kuponge või loterii, täida neid! Neid kasutatakse tihti kvalifitseerijateks erinavate firmade poolt. Nende lõpetamisel näitad sa et sa oled tõsine osaleja ja tänu sellele võidakse sinuga kontakteeruda rahaliste pakkumistega.
...mis pakuvad sulle maksta raha küsitlustele vastamise, aga küsivad „liikmelisus“ maksu enne kui sa raha teenid. Selle jaoks pole mingit põhjust nende jaoks ja paljud nendest on lihtsalt pettused.
Vahemikus paar tundi kuni paar päeva pärast registreerimist. Aga pea meeles et paljud firmad saadavad ainult paar küsitlust iga kuu, nii et võib minna paar nädalat enne kui sa saad palju küsitlusi.
...siis sa võid olla kõlblik liituma eriküsitluspaneelidel. On olemas palju interneti paneele ainult inimestele kes töötavad tervisehoius, tehnoloogia valdkonnas, ja ülemise taseme professinaalina ja juhina. Kui sa sobid ühte nendesse kategooriasse, ole kindel ja otsi neid paneele kes otsivad spetsialiste nagu sind. Uuringute stiimulid on sageli suuremad, kuna klassifikatsioonile vastavate inimeste arv on piiratud, spetsialistid ootavad paremaid stiimuleid saavutamiseks ja nende kättesaadavuse aeg on piiratud, pakkudes rohkem põhjusteks paremateks stiimuleid.
Osad küsitluse firmad maksavad sulle läbi PayPali et protsessi kiirendada.

TÄIENDAVAD PAKKUMISED

ClixSense
PrizeRebel
GreenPanthera