JŪSŲ NUOMONĖ

svarbi, nepaisant to kur gyvenate, kas esate ar kokią patirtį turite. Jei esate vartotojas, esate tinkamas pildyti mokamas apklausas. Jos leidžia jums išreikšti savo nuomonę ir tuo pat metu uždirbti už tai ką galvojate.


MOKAMOS INTERNETINĖS APKLAUSOS - INFORMACIJA

Jei jūs esate suinteresuotas pasidalinti savo nuomone apie naujausius produktus ir paslaugas, tuomet mokamų internetinių apklausų pildymas gali būti malonus būdas užsidirbti pinigų laisvu laiku.

Internetinių apklausų pildymas pasitvirtino esantis jaudinantis ir legalus būdas užsidirbti pinigų internetu. Rinkos tyrimų kompanijos turi klausimų, už kurių atsakymus, jums sumokėtų. Šitaip jūs padedate kompanijoms priimti geresnius rinkodaros sprendimus pritaikant juos savo prekėms bei paslaugoms. Taip pat, jūs galėsite pamatyti naujus produktus, dar prieš jiems išeinant į rinką, išreikšti savo nuomonę, kaip juos padaryti geresniais, o už tai jums bus sumokėta. Neblogai, kaip už keletą minučių jūsų laiko.

Jūsų gali būti paprašyta peržiūrėti naujo filmo anonsą, paklausta kokį riešutų sviestą mėgstate, į kokius restoranus einate dažniausiai ir pan. Nuo dešrelių kepimo iki medicininių klausimų, nuo buitinės technikos iki to ką vakar valgėte vakarienei.

Yra tinklapiai skirti tam tikroms amžiaus grupėms, profesijoms, hobiams ir pomėgiams. Bendrai, apklausos yra itin įdomios ir šios kompanijos laukia jūsų nuomonės apie tai, kaip jiems pateikti savo produktus. Kai kompanija ieško tinkamo pasirinkimo patenkinti klientų skonius ir tai, kam jie teikia pirmenybę, ji dažnai kreipiasi į antrinę įmonę, kuri siekia įvertinti pirkimo įpročius ir nuomones apie produktus ir paslaugas, kurios būtų naudingos apklausą pildančiam vartotojui. Tai yra tarpas, kurį užpildo mokamos apklausos.

Mokamos apklausos tapo didžiuliu verslu. Taigi kyla klausimas, kodėl jos tokios populiarios? Jos suteikia galimybę žmonėms išreikšti save ir tuo pačiu metu iš to uždirbti. Šis fenomenas augo kartu su interneto plėtra ir kartu dėl to, kad internetinių apklausų pildymas reiškia, jog dirbti iš namų tapo paprasta kaip niekad.

Internetinių apklausų populiarumas auga, nes jos yra patogios tiek jas pildantiems, tiek rinkos tyrimų bendrovėms. Vis daugiau ir daugiau žmonių užsiregistruoja pildyti mokamas internetines apklausas nes tai paprasta, malonu, o užmokestis mėnesio gale, apdovanojantis. Tai puiki galimybė studentams, nedirbantiems tėvams, išėjusiems į pensiją, ar BET KAM norinčiam gauti papildomų pajamų. Nesvarbu kur gyvenate, kas esate ar kokią patirtį turite. Jei esate vartotojas, esate tinkamas pildyti mokamas apklausas. Visi yra kviečiami prisijungti. Prisiminkite: Jūsų nuomonė yra svarbi!

KUR RASTI MOKAMAS INTERNETINES APKLAUSAS?

Tam, jog pradėtumėte uždirbti pildydami mokamas apklausas, eikite į Mokamos Apklausos- Registracija lauką ir peržiūrėkite mūsų siūlomų mokamų apklausų internetines svetaines, ir prisijunkite prie jų.
Galite prisijungti prie sąraše esančių programų ir būti užtikrintas, jog jums bus atsilyginta pinigine ar kita forma, be jokių paslėptų sąlygų ir papildomų mokesčių. Visos sąraše esančios programos turi gerą reputaciją ir prie jų yra verta prisijungti. Mūsų sąraše galite rasti tik kokybiškas internetinės rinkodaros kompanijas, kurios niekuomet nerenka mokesčio ir priima narius iš viso pasaulio.

  

REKOMENDUOJAMAS SĄRAŠAS

MARKETAGENT.COM – Jūsų nuomonė yra svarbi ir vertinga: štai kaip jūs nustatote rytdienos tendencijas ir uždirbate pinigų kiekvieno tyrimo metu.

NAUDINGI PATARIMAI

Didžiausias sunkumas, su kuriuo susiduria žmonės, pildantys apklausas yra žinių trūkumas, apie pačią veiklą. Žemiau yra keletas patarimų, kurie padės jums lengviau suprasti galimybes, kurias suteikia dalyvavimas internetinių apklausų pildyme. Sekite šiuos patarimus tam, jog gautumėte visa ką galite iš internetinių apklausų pildymo.

NAUDINGI PATARIMAI- jie padės jums sėkmingai sulaukti daugybės pakvietimų dalyvauti internetinėse apklausose
Tai padidins jūsų šansus būti pakviestiems dalyvauti internetinėse apklausose. Daugiau apklausų reiškia daugiau galimybių užsidirbti. Žmonės pildantys internetines apklausas dažnai ribojasi užsiregistruodami vienoje ar dvejose rinkos tyrimų kompanijose, tačiau nėra jokių taisyklių, kurios teigtų, jog negalite užsiregistruoti daugiau nei vienoje internetinių apklausų kompanijoje. Tad kam save riboti?
Kai kurie žmonės mano, jog užpildžius internetinę registracijos formą jie automatiškai patenka į kompanijos, duomenų bazę, kaip žmonės galintys pildyti apklausas. Tačiau tai netiesa. Dauguma rinkos tyrimo bendrovių reikalauja užsiregistravusiųjų patvirtinti savo elektroninio pašto adresą paspaudus specialią nuorodą, atsiųstą jiems į elektroninį paštą, nuo kompanijos. Aplankyti šią nuorodą ir patvirtinti savo elektroninio pašto adresą yra svarbus paskutinis žingsnis registracijos procese.
Kvietimai dalyvauti internetinėse apklausose yra siunčiami elektroniniu paštu. Jei elektroninis pastas yra netikrinamas, kaip galite tikėtis dalyvauti apklausoje ir užsidirbti pinigų? Elektroninio pašto paskyros turėtų būti tikrinamos bent du kartus per savaitę, o dar geriau, kasdieną. Tai užtikrina, kad kvietimai dalyvauti apklausose yra gauti ir jog jų galiojimo laikas nesibaigė, prieš jums spėjant perskaityti laišką.
Vartotojų tyrimų kompanijoms reikia sužinoti daugiau apie jus, tam, kad galėtų pritaikyti jums tinkančias apklausas. Tam jog tai atliktų, dauguma apklausų svetainių prašo, kad užpildytumėte profilio apklausas, su duomenimis apie save. Netgi jei šios apklausos dažniausiai yra neapmokamos, jų užpildymas padidina jūsų šansus gauti daugiau pakvietimų pildyti mokamas apklausas. Tai taip pat parodo jūsų įsipareigojimą, ir jog esate rimtai nusiteikęs pildyti apklausas. Nepaisant to, jog jūsų “profilis” yra vienas iš svarbiausių faktorių, kuris lemia kokio tipo ir kiek pakvietimų dalyvauti apklausose gausite, nėra “gerų” ar “blogų” profilių. Kiekvienas žmogus turi skirtingas asmeninio profilio anketas, lygiai taip pat kaip ir kiekvienas žmogus pasaulyje yra skirtingas. Nesvarbu are esate vienišas ar vedęs/ ištekėjusi, turite darbą ar liekate namuose su vaikais, vairuojate mašiną ar važiuojate dviračiu, nebaigėte mokyklos ar turite magistro diplomą – rinkos tyrimų kompanijoms ir įmonėms, kurios jas pasamdo, kiekviena nuomonė yra vertinga.
Netgi jei manote jog tai menkas pokytis. Kompanijos, kurios teikia mokamas apklausas turi tam tikrus lūkesčius jei jos planuoja jums sumokėti už užpildytą anketą. Jei jūs neatitinkate reikalavimų, kompanija negali jums sumokėti už informaciją. Todėl atnaujinti profilį ir jame esančią informaciją yra būtina.
Apklausų pildymas jums atneša ne tik daugiau pinigų, bet neaktyvūs profiliai dažnai yra ištrinami iš kompanijų duomenų bazių, todėl neatmeskite per didelio skaičiaus kvietimų užpildyti apklausas.
Jei apklausas siunčianti kompanija skelbia privatumo politiką savo internetiniame tinklapyje, greičiausiai ten rasite informaciją, jog jūsų kontaktinė informacija yra naudojama tik išsiųsti jums mokėjimus – apklausų atsakymai lieka anonimiški. Jei registracijos metu pateiksite klaidingą kontaktinę informaciją, nesitikėkite sulaukti mokėjimo.
Būkite tikras, jog šioje paskyroje išjungėte visus “šlamšto” filtrus. Dažnai apklausos nukeliauja į šlamšto aplanką, o jūs net nesužinotumėte, jog kažkas norėjo, jog užpildytumėte apklausą. Rūpinkitės savo elektroninio pašto adresais- nepamirškite jų! Apsaugokite juos- saugioje vietoje užsirašykite savo prisijungimo duomenis. Jūsų elektroninis pastas yra labai svarbus, niekuomet to nepamirškite.
Rekomenduodami prisijungti draugams, padidinsite savo uždarbio potencialą. Dauguma tinklapių turi savo priimamų narių programas, todėl nedvejokite prie jų prisijungti. Kuo daugiau žmonių pakviesite, tuo didesnį pelną jums tai atneš.
Registracijos metu pateikite pilną demografinę informaciją. Neapsimeskite 24 metų moterimi, jei iš tiesų esate 35 metų vyras. Šios kompanijos taip pat turi šlamšto filtrus ir jos gali lengvai suprasti apgaulę.
Jei apklausoje yra tuščias langas, kuriame yra prašoma pateikti savo nuomonę tam tikru aspektu- būkite kuo detalesnis. To rezultatu, būsite laikomas “aukštos kokybės respondentu”, kas gali jums pelnyti daugiau pakvietimų užpildyti apklausas.
...jums bus atsilyginta taškais, kuponais ar galimybe kažką laimėti, užpildykite jas! Tai dažniausiai naudojama skirtingoms kompanijoms parodyti, jog esate tinkamas. Pildydamas jas, jūs parodote, jog esate rimtai nusiteikęs dalyvauti, taip padidindami galimybę, jog su jumis susisieks su piniginiais pasiūlymais.
...kurie siūlo jums pinigus už internetinių apklausų pildymą, bet prašo sumokėti “narystės” mokestį, be kurio negalėtumėte uždirbti pinigų. Nėra jokios priežasties, dėl kurios jūs turėtumėte mokėti, tam jog galėtumėte pildyti apklausas ir dauguma tokių pasiūlymų yra tik būdas išvilioti pinigus.
Pirmuosius pakvietimus pildyti apklausas žmonės gauna vos užsiregistravus, ar praėjus kelioms dienoms po registracijos. Tačiau turėkite omenyje, kad dauguma kompanijų išsiunčia tik keletą apklausų per mėnesį, todėl gali užtrukti kelias savaites, tol kol sulauksite daug pasiūlymų užpildyti apklausas.
...galite būti tinkamas dalyvauti specializuotose apklausose. Yra daugybė specializuotų internetinių apklausų orientuotų konkrečiai į žmones dirbančius sveikatos priežiūros industrijoje, technologijų srityje, į vadovus, aukštesnes pozicijas užimančius darbuotojus. Jei patenkate į vieną iš šių ar panašių kategorijų, būtinai kreipkitės į profesionalų ieškančias kompanijas. Apklausų atlygis dažnai yra aukštesnis, kadangi žmonių, kurie patenka į šias kategorijas yra mažiau, taip pat, jie tikisi geresnio atlygio už sugaištą laiką nes dažnai jų laikas yra ribotas, ir tai padidina priežastis geresniam atlygiui.
Kai kurios apklausas atliekančios kompanijos renkasi mokėti per PayPal, nes tai sutaupo laiko.

PAPILDOMI PASIŪLYMAI

ySense
PrizeRebel
GreenPanthera