INTERNETINIŲ APKLAUSŲ GRUPĖS

Panašu, jog anketų pildymas yra populiarus būdas užsidirbti papildomų pajamų. Kodėl korporacijos yra pasirengusios mokėti už mūsų nuomones? Nes joms skubiai reikia žinoti, ko nori vartotojai ir vos keli žmonės yra pasiruošę suteikti tokią informaciją nemokamai.

Peržiūrėkite pateiktas internetines apklausų svetaines ir prisijunkite prie jų, tam, jog pradėtumėte uždirbti iš mokamų apklausų. Galite prisijungti prie sąraše esančių programų ir būti užtikrintas, jog jums bus atsilyginta pinigine ar kita forma, be jokių paslėptų sąlygų ir papildomų mokesčių. Visos sąraše esančios programos turi gerą reputaciją ir prie jų yra verta prisijungti. Mūsų sąraše galite rasti tik kokybiškas internetinės rinkodaros kompanijas, kurios niekuomet nerenka mokesčio ir (dažniausiai) priima narius iš viso pasaulio. Mes siūlome nemokamą momentinę prieigą prie visos tinklapyje esančios informacijos, todėl neišleiskite nė cento, ir peržiūrėkite mūsų patikrintų rinkos tyrimų bendrovių paskelbtas internetines apklausas. Reguliariai tikrinkite mūsų svetainę, nes mes nuolatos ją atnaujiname su geriausiais (prieinamais žmonėms iš viso pasaulio) naujais mokamų apklausų pildymo pasiūlymais. Prisijunkite prie kuo įmanoma daugiau mokamų apklausų tinklapių, jog padidintumėte savo uždarbį!

Sėkmes ir gero laiko!


Ieškote būdų kaip papildomai užsidirbti internetu? Prisijunkite prie ySense dabar ir pradėkite uždarbiauti už savo internetinę veiklą, tokią kaip: mokamos apklausos, lankymasis internetiniuose tinklapiuose, apsipirkinėjimas internetu, nemokami pasiūlymai ir daugybė kitų.

ySense

Ieškote būdų kaip papildomai užsidirbti internetu? Prisijunkite prie ySense dabar ir pradėkite uždarbiauti už savo internetinę veiklą, tokią kaip: mokamos apklausos, lankymasis internetiniuose tinklapiuose, apsipirkinėjimas internetu, nemokami pasiūlymai ir daugybė kitų.

Prisijunkite dabar
MARKETAGENT.COM – Jūsų nuomonė yra svarbi ir vertinga: štai kaip jūs nustatote rytdienos tendencijas ir uždirbate pinigų kiekvieno tyrimo metu.

MARKETAGENT.COM

Jūs gausite premijinių taškų, kredituotų į jūsų sąskaitą, už kiekvieną užpildytą klausimyną. Išmokos dydis skiriasi ir priklauso nuo konkrečios apklausos tipo ir klausimyno trukmės. Žinoma, dalyvavimas bet kokioje apklausoje visada yra savanoriškas ir niekada nebūtinai privalomas. Savo surinktus taškus visada galite pakeisti į grynuosius pinigus arba paversti Marketagent.com bendradarbiavimo partnerių prekėmis ir paslaugomis mūsų mainuose. Apie apklausą visada būsite informuoti apie apklausos kompensacijos dydį.

Registracija
PaidViewpoint's patent-pending TraitScoreSM system was invented to assess the candor and consistency of survey respondents and to incentivize these characteristics.

PaidViewpoint.com

PaidViewpoint, patentuota TraitScoreSM (bruožų įvertinimų sistema) buvo sukurta tam, jog įvertintų respondentų nuoširdumą ir nuoseklumą ir paskatintų šias charakteristikas. Pagal mūsų nustatytą PV leidžiamų atsakyti apklausų per mėnesį intervalą, siūlome daugiau pajamų galimybių su aukštesniais bruožų įvertinimais. Mokestis už atskiras apklausas taip pat yra didesnis atsižvelgiant į jūsų bruožų įvertinimo rezultatus. Užmokestis yra vykdomas per jūsų PayPal paskyrą.

Prisijunkite dabar
Prisijunkite prie e-Research-Global.com- internetinės tyrimų bendrovės apmokamų apklausų bei tyrimų grupių ir užsidirbkite pinigų. Nariai gali dalyvauti apmokamose internetinėse apklausose (internetinėse anketose), internetinėse fokus grupėse ir naujo produkto bandymuose už pinigus. Atlygiui, už užpildytą anketą, jums bus sumokėta pinigais.

e-Research-Global

Prisijunkite prie e-Research-Global.com- internetinės tyrimų bendrovės apmokamų apklausų bei tyrimų grupių ir užsidirbkite pinigų. Nariai gali dalyvauti apmokamose internetinėse apklausose (internetinėse anketose), internetinėse fokus grupėse ir naujo produkto bandymuose už pinigus. Atlygiui, už užpildytą anketą, jums bus sumokėta pinigais. Piniginio atlygio suma skiriasi, priklausomai nuo internetinės apklausos trukmės bei sudėtingumo. Atlygį išmokame naudodami PayPal.com sistemą. Jei jūsų šalyje nėra PayPal.com sistemos, naudojame Payza.com.

Prisijunkite dabar
Tapkite GreenPanthera.com nariu ir sutaupykite pinigų! Dalyvaukite apklausose ir gaukite atlyginimą už savo išreikštą nuomonę! Uždirbkite pinigų dalyvaudami tyrimuose, pasiūlymuose, apsipirkdami ir kt. Gaukite pinigų į savo PayPal sąskaitą. NEMOKAMAI užsiregistruokite ir uždirbkite $5 registravimo premijos.

GreenPanthera

Tapkite GreenPanthera.com nariu ir sutaupykite pinigų! Dalyvaukite apklausose ir gaukite atlyginimą už savo išreikštą nuomonę! Uždirbkite pinigų dalyvaudami tyrimuose, pasiūlymuose, apsipirkdami ir kt. Gaukite pinigų į savo PayPal sąskaitą. NEMOKAMAI užsiregistruokite ir uždirbkite $5 registravimo premijos.

Prisijunkite dabar
Swagbucks.com – tai populiariausia atlygio programa internete, suteikianti galimybę gauti dovanų kuponų ir užsidirbti pinigų už tai, ką jau darai kasdien interneto platybėse.

swagbucks

Swagbucks.com – tai populiariausia atlygio programa internete, suteikianti galimybę gauti dovanų kuponų ir užsidirbti pinigų už tai, ką jau darai kasdien interneto platybėse. Užsidirbk taškų apsipirkdamas savo mėgstamose parduotuvėse, žiūrėdamas vaizdo įrašus, ieškodamas informacijos internete, dalyvaudamas apklausose ir rasdamas puikių pasiūlymų. Panaudok uždirbtus taškus Amazon ir Walmart dovanų kuponams gauti arba susigrąžink pinigus iš PayPal. Swagbucks savo vartotojams iki šiol išmokėjo jau daugiau nei 350 mln. dolerių vertės dovanų kuponų ir grynųjų pinigų. Susigrąžink pinigus. Prisijunk prie mūsų jau dabar.

Registracija
PrizeRebel.com – tai Nr.1 mokamų internetinių apklausų vieta. Mūsų tikslas - padėti jums užsidirbti namuose ir gauti atlygį už išreikštą nuomonę.

PrizeRebel

PrizeRebel.com – tai Nr.1 mokamų internetinių apklausų vieta. Mūsų tikslas - padėti jums užsidirbti namuose ir gauti atlygį už išreikštą nuomonę. Nuo pat 2007 metų mes esame pirmaujanti internetinių rinkos tyrimų apklausų svetainė. Turėdami labai daug apklausų ir greitai apdorodami apdovanojimus, mes kiekvieną dieną sumokame tūkstančius dolerių piniginiais atlyginimais ir siekiame teikti tik pačias geriausias paslaugas savo nariams.
Mūsų partneriais yra daugelis reklamos kompanijų bei rinkos tyrimų apklausų tiekėjų, kuriems labai reikalinga jūsų nuomonė apie naujus produktus arba kurie norėtų, kad jūs taptumėte jų puslapių nariu. Mainais už savo laiką ir dalyvavimą, jūs uždirbsite taškus, kuriuos galėsite iškeisti į įvairių prekinių ženklų dovanų korteles, internetinių žaidimų kodus, Amazon.com prekes arba gauti piniginį PayPal atlygį!

Prisijunkite dabar
Prisijunkite prie Voissy grupės, kad jūsų balsas būtų išgirstas ir paveiktų jūsų pasaulį. Užsiregistruokite dabar nemokamai ir uždirbkite 300 taškų.

Voissy

Prisijunkite prie Voissy grupės, kad jūsų balsas būtų išgirstas ir paveiktų jūsų pasaulį. Užsiregistruokite dabar nemokamai ir uždirbkite 300 taškų. Kadangi jūsų laikas ir nuomonė yra brangūs, už kiekvieną kartą, kai išsamiai atsakysite į apklausos klausimus, būsite apdovanoti. Apdovanojimus gausite taškų pavidalu. Kai sukaupsite pakankamai taškų, galėsite juos iškeisti į pinigus per "PayPal", "Amazon" dovanų korteles ir kitus puikius apdovanojimus. Kuo daugiau dalyvausite, tuo daugiau uždirbsite.

Registracija
Su MOBROG galite aktyviai dalyvauti rinkos tyrimuose, pateikti savo nuomonę ir dalyvaudami apklausose uždirbti pinigų.

MOBROG

Su MOBROG galite aktyviai dalyvauti rinkos tyrimuose, pateikti savo nuomonę ir dalyvaudami apklausose uždirbti pinigų. Už dalyvavimą apklausose gausi nuo 1 iki 3 € už atsakymą. Savo internetiniame puslapyje suteikiame tau galimybę patogiai užpildyti apklausas savo kompiuteryje. Tada reguliariai siųsime tau el. paštu pakvietimus dalyvauti apklausose, kurias galėsi patogiai užpildyti internete. Iš anksto pranešime, kiek užtruks dalyvavimas apklausoje ir kiek už tai gausi pinigų. Savaime suprantama, nesi įpareigotas dalyvauti. Kiekvieną kartą gali pasirinkti ir užpildyti internetinę apklausą tau tinkamu metu.
Išmaniuoju telefonu Tam tiesiog atsisiųsk MOBROG taikomąją programą iš Taikomųjų programų parduotuvės ir pirmyn. Atsakymus į apklausas savo mobiliajame telefone vesk tiesiog ekrane. Savaime suprantama, už dalyvavimą apklausose užmokėsime. Abu dalyvavimo apklausose variantai leidžia skelbti pasauliui savo nuomonę tobulinti produktus ir paslaugas bei, aišku, uždirbti pinigų. Pinigus gali patogiai gauti per PayPal.

Prisijunkite dabar
Brand Institute, tai rinkos tyrimų bendrovė, kuri specializuojasi farmacijos ir vartotojų rinkos tyrimuose. Vartotojai su skirtingais demografiniais rodikliais, įvairių sričių daktarai ar kiti medicinos srities specialistai yra kviečiami prisijungti.

Brand Institute

Brand Institute suteikia išplėstas ir tarptautines profesionalių respondentų grupes, orientuotas į vartotojų tikslines grupes, visose pramonės šakose. Brand Institute, tai rinkos tyrimų bendrovė, kuri specializuojasi farmacijos ir vartotojų rinkos tyrimuose. Vartotojai su skirtingais demografiniais rodikliais, įvairių sričių daktarai ar kiti medicinos srities specialistai yra kviečiami prisijungti. Mokestis yra pervedamas per PayPal paskyrą.

Prisijunkite dabar
Nuo pat jos pradžios, 2000 metais, SurveySavvy bendruomenė viršyjo 3 milijonus žmonių per 190 šalių, kurie uždarbiauja pildydami internetines apklausas.

SurveySavvy

Nuo pat jos pradžios, 2000 metais, SurveySavvy bendruomenė viršyjo 3 milijonus žmonių per 190 šalių, kurie uždarbiauja pildydami internetines apklausas. SurveySavvy yra išmokėjusi daugiau pinigų mūsų nariams nei bet kuri kita internetinės rinkos tyrimų kompanija (daugiau nei 5 milijonus dolerių). Dar nesate SurveySavvy narys? Prisijunkite dabar...

Prisijunkite dabar
Dalinkites savo idėjomis ir pasiūlymais dalyvaudami internetiniuose tyrimų interviu ir mokslinėse apklausose. Baigus pildyti tyrimo apklausą gausite nuo 7$ iki 25$.

Technology Advisory Board

Dalinkites savo idėjomis ir pasiūlymais dalyvaudami internetiniuose tyrimų interviu ir mokslinėse apklausose. Baigus pildyti tyrimo apklausą gausite nuo 7$ iki 25$.

Prisijunkite dabar
American Consumer Opinion - Paprasčiausiai užpildykite apklausas už pinigus.

American Consumer Opinion

Visi užsiregistravę nariai dalyvauja mėnesinėje loterijoje su galimybe laimėti 250$ vien už tai jog yra narys. Jei užpildėte trumpą anketą, būsite įtrauktas į piniginę loteriją. Jei dalyvavote apklausoje, visuomet sulauksite kokio nors tipo paskatinimo. Paskatinimų vertė dažniausiai yra tarp 4$ ir 50$. Paprasčiausiai užpildykite apklausas už pinigus.

Prisijunkite dabar
Kai prisijungiate prie YouGov grupės, prisijungiate prie pasaulinės žmonių bendruomenės, kuriems patinka išreikšti ir dalintis savo nuomonę, o karu ir rinkti taškus. Kaip grupės narys, sulauksite reguliarių elektroninių laiškų su kvietimais dalyvauti naujose apklausose.

YouGov

YouGov yra pasaulyje pirmaujanti internetinės rinkos tyrimų kompanija. Mūsų misija yra duoti tiesioginius, besitęsiančius ir teisingus duomenis ir įžvalgas apie tai, ką žmonės galvoja, ką veikia visame pasaulyje, bet kuriuo metu, tam jog kompanijos, valdžia ir kitos institucijos galėtų geriau tarnauti žmonėms, kurie jas išlaiko.
Kai prisijungiate prie YouGov grupės, prisijungiate prie pasaulinės žmonių bendruomenės, kuriems patinka išreikšti ir dalintis savo nuomonę, o karu ir rinkti taškus. Kaip grupės narys, sulauksite reguliarių elektroninių laiškų su kvietimais dalyvauti naujose apklausose. Kiekviena užpildyta apklausa uždirba jums taškus, kuriuos sukaupus galite iškeisti į filmo bilietus, dovanų kuponus ir kitus prizus. Jūs taip pat sulauksite kvietimo dalyvauti apklausose, kurios nesuteiks jums taškų, tačiau suteiks galimybę dalyvauti mėnesinėje loterijoje. Visos YouGov apklausos yra pildomos internete jums patogiu metu.

Prisijunkite dabar

MOKAMOS APKLAUSOS

Kiek galėčiau uždirbti?
Jūsų uždarbio galimybės priklauso nuo gautų apklausų skaičiaus, pobūdžio ir trukmės. Kokio tipo ir kaip dažnai gausite apklausas priklauso nuo kiekvienos įmonės poreikių. Ypač, nuo to kokią kampaniją jie tuo metu vykdo, todėl vieną mėnesį galite sulaukti daugiau, o kitą mėnesį mažiau apklausų. Įprastai apklausos užpildymas trunka nuo 10 iki 30 minučių, už kurias jūs dažniausiai esate atlygintas nuo 1$ iki 10$ ar galimai daugiau, už kiekvieną užpildytą apklausą. Kitos kompanijos gali jums siūlyti dovanų kuponus ar dalyvauti loterijoje, kurioje galėtumėte laimėti piniginių ar kitų prizų.

Kaip po dalyvavimo apklausoje man bus sumokėta?
Įprastai jums bus sumokėta po kelių savaičių, išrašant čekį. Kartais galimos ir kitos apmokėjimo galimybės, tokios kaip PayPal. Kitu atveju, jei paskata dalyvauti apklausoje yra produktas ar dovanų kuponas, po apklausos užpildymo jums bus pranešta kada ir kaip jūsų žadėtas atsilyginimas bu pristatytas.

Apklausas pildantieji gali užsidirbti patikimą antrą atlyginimą.
Kaip ir bet kuri kita internetinė galimybė, reikia laiko ir pastangų, tam jog pradėtumėte uždirbti iš apklausų pildymo. Vienas iš būdų, kaip sėkmingai išlaikyti darbą iš namų, yra susikurti daugiau nei vieną pajamų šaltinį. Kiekvienas iš šių šaltinių, gali uždirbti vos vieną dolerį per mėnesį, tačiau su pakankamai skirtingų šaltinių, pamatysite, jog gebate uždirbti antra atlyginimą. Mokamos apklausos gali tapti didžiuliu pajamų šaltiniu, kuris didės, jums įgyjant žinių ir patirties apie jas.

Kuo daugiau apklausų užpildysite, ar jose dalyvausite, tuo daugiau pinigų uždirbsite.
Tai nėra “nemokama kelionė” kurioje “gausite kažką už nieką”- tai būdas, kuriuo galite dirbti ir pasirinkti, kuomet norite būti laisvas, kada ir kur norite dirbti. Apklausų, kurias pildysite skaičius priklauso nuo to, keliose kompanijose užsiregistruosite ir kiek informacijos jiems suteiksite, taip pat nuo jūsų asmeninio “profilio”. Kai kurios apklausos yra labai specifinės ir ne kiekvienas bus “tinkamas” kiekvienai apklausai. Pavyzdžiui, viena apklausa gali būti prieinama tik 25- 45 amžiaus moterims, kurios gyvena Kanadoje. Kita apklausa gali būti prieinama tik vienišiems vyrams, kurie naudoja skystį po skutimosi ir pan. Žinoma, labai daug apklausų yra bendrinės, kurias užpildyti gali kiekvienas. Galiausiai, tikrai yra pakankamai apklausų galimybių kiekvienam žmogui. Nėra svarbu ar jūs vyras ar moteris, gyvenate JAV ar ne, studijuojate universitete ar turite pilno etato darbą ir pan. Nėra vieno “profilio”, kuris nuolatos tinka dalyvauti daugiau apklausų nei kiti užsiregistravę dalyviai.

Užpildytų apklausų skaičius ir uždirbtos pajamos priklausys nuo to, kiek laiko ir pastangų į tai įdėsite.
Vidutinis mėnesio užmokestis priklausys nuo kiekvieno individualiai ir nuo jo įdėtų pastangų. Asmuo, kuris dažnai tikrins elektroninį paštą ir greitai reaguos į atsiųstus apklausų dalyvavimo pasiūlymus, ar tas, kuris dažnai prisijungs prie internetinės narių sistemos patikrinti siūlomų apklausų galimybes, be abejo uždirbs daugiau nei tas, kuris prisijungs tik kartą per savaitę. Pajamos priklauso tik nuo asmens pastangų ir dėmesio skirto apklausų pasiūlymams. Dauguma žmonių prisijungia pildyti apklausas, tam jog pasidalintų savo nuomone, ir tuo pat metu uždirbtų pildydami internetines apklausas. Apmokamų internetinių apklausų pildymas jūsų laisvalaikiu yra nuostabus būdas užsidirbti papildomų pajamų ir tai palyginti yra tikrai žymiai malonesnis būdas užsidirbti internetu už kitus būdus, nes jūs neišleidžiate absoliučiai nieko, bet vis tiek esate apmokamas už internetinių apklausų pildymą, tai 100% nemokami pinigai.

Jei suteiksite tam minimalius laiko ir pastangų kaštus, tam jog įsivažiuotumėte, susikursite patrauklų pajamų šaltinį.
Būkite realistas ir nesitikėkite staigiai praturtėti. Internetinės apklausos nėra staigaus praturtėjimo schema, tačiau jums gali gerai sektis užsidirbti papildomų pajamų (prizų ir dovanų kuponų taip pat) jei užsiregistruosite keletoje kokybiškų tyrimų kompanijų. Apklausos yra vertos jūsų laiko.

Kiekvieno patirtis yra bent truputį kitokia.
Nei mes nei niekas kitas negalime jums pasakyti kiek apklausų užpildysite ar kiek pajamų uždirbsite. Ką mes patariame, jei tai yra kažkas kas jus sudomino, tiesiog pabandykite ir pažiūrėkite kaip jums seksis. Neturite ko prarasti...