ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми поважаємо Ваше приватне життя і тому створили цю Політику конфіденційності, щоб продемонструвати наше ставлення до конфіденційності в Інтернеті.


Використання даного сайту означає прийняття нашої Політики конфіденційності. Ankietki.com визнає, що дотримання конфіденційності користувачів через Інтернет має важливе значення. Ця заява про конфіденційність призначена для надання інформації про конфіденційність та збору даних практики для сайту Ankietki.com.

ЗІБРАНА ІНФОРМАЦІЯ

Ви можете відвідувати Ankietki.com анонімно. Особиста інформація про Вас не збирається на даному веб-сайті допоки Ви самостійно її не надасте.

COOKIES

Час від часу ми будемо використовувати функцію на Вашому веб-браузері, щоб відправити на Ваш комп’ютер "cookie" (надалі - кукі). Ми не використовуємо кукі, щоб отримати будь-яку особисту інформацію з Вашого комп’ютеру. Наша мета - знайти способи покращення нашого Сайту, і надати Вам кращий, більш індивідуальний сервіс під час перебування на нашому веб-сайті. Ви можете налаштувати Ваш браузер таким чином, щоб він відхиляв усі кукі або повідомляв, коли такі надходитимуть.

ПОСИЛАННЯ НА ТРЕТІХ ОСІБ

Ankietki.com дійсно надає посилання на інші сайти. Інші сайти та сервіси Інтернету мають іншу конфіденційність та практику збору даних. Як тільки Ви покинете Ankietki.com, ми не зможемо контролювати та брати на себе відповідальність за політику конфіденційності чи збір даних на інших сайтах.

ЗМІНИ ДО ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ми зберігаємо право змінити Політику конфіденційності в будь-який час. Тому, будь ласка, переглядайте її час від часу, щоб бути в курсі всіх змін.

ЯК З НАМИ ЗВ’ЯЗАТИСЯ

У випадку наявності яких-небудь запитань про нашу політику конфіденційності та/чи діяльність нашого веб-сайту, Ви можете зв’язатися з нами за наступною адресою: