Інформація

ПЛАТНІ ОПИТУВАННЯ

Ваша думка має значення незалежно від місця Вашого проживання, від того, хто Ви є чи яке Ваше походження. Якщо Ви споживач, Ви достатньо кваліфіковані, щоб приймати участь в платних опитуваннях. Вони допоможуть Вам висловитись та в той же час отримати платню за те, що Ви насправді думаєте.

Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб поділитися своєю думкою з приводу найновіших продуктів та послуг, то платні онлайн-анкети можуть стати цікавим джерелом отримання додаткового доходу у вільний для Вас час.

Доведено, що приймання участі в опитуваннях є цікавим та законним способом заробити гроші. Дослідницькі агентства мають велику кількість питань, відповіді на які вони хочуть отримати. Вони платять Вам, щоб Ви на ці питання відповіли. В результаті вони мають змогу прийняти найкращі маркетингові рішення стосовно багатьох продуктів та послуг. Ви матимете можливість ознайомитись з новими продуктами до того, як вони увійдуть в продаж, надати свою думку щодо можливостей вдосконалення існуючого продукту, та отримати винагороду за свою роботу. Це не так вже й погано як для декількох хвилин Вашого часу.

Зазвичай ці анкети доволі цікаві. Вас можуть попросити надати рецензію щодо трейлеру до нового фільму, запитати якому горіховому маслу Ви надаєте перевагу, які ресторани Ви відвідуєте найчастіше. Це можуть бути різноманітні питання, починаючи від того, яким грилем Ви користуєтесь, до питань щодо ліків, які приймаєте, або що Ви їли вчора на вечерю.

Є багато сайтів в залежності від вікових груп, професій, інтересів та хобі. Як правило опитування дуже цікаві. Багато компаній бажають почути Вашу думку, щоб знати якими краще зробити свої продукти. Коли компанія шукає вказівки стосовно смаків та переваг споживачів, найчастіше вони звертаються до інших компаній, які дізнаються споживчі звички та думки людей, на яких розраховані дані продукти та послуги. Саме в таких випадках застосовуються платні онлайн-опитування.

Платні дослідження перетворились у великий бізнес. Чому вони настільки популярні? Вони дозволяють людям висловитись та в той же час отримати плату за те, що вони думають. Цей феномен розповсюдився завдяки збільшення популярності Інтернету, а заробіток вдома став ще більш простішим ніж раніше.

Онлай-опитування стали неймовірно популярними завдяки тому, що вони зручні як для учасника, так і для дослідницьких компаній. Все більше й більше людей реєструються на сайтах онлайн-панелей тому, що це легко, цікаво, а отримання винагороди в кінці місяця мотивує. Це гарна нагода для студентів, батьків, які виховують вдома дітей, пенсіонерів та КОЖНОГО, хто бажає отримати додатковий дохід. Не має значення місце Вашого проживання, хто Ви чи яке Ваше походження. Якщо Ви споживач, Ваша думка важлива та Ви маєте право на оплачувані опитування. Ласкаво просимо кожного! Пам’ятайте: Ваша Думка Має Значення!



ЦІННІ ВКАЗІВКИ – вони допоможуть Вам отримувати винагороду будучи респондентом онлайн-опитувань

Цінні вказівки

Зареєструйтесь в якнайбільшій кількості онлайн-панелей

Це збільшить Ваші шанси на участь в платних опитуваннях. Більше анкет – більше можливостей заробити. Респонденти, на диво, обмежуються реєстрацією в одній чи двох дослідницьких агентствах. Однак немає правила, що забороняє реєстрацію в більш ніж одній компанії. Тому нащо себе обмежувати?

Підтвердіть свою реєстрацію

Деякі люди вважають, що якщо вони заповнили реєстраційний формуляр на сайті дослідницької компанії, то цього достатньо для того, щоб бути занесеними в базу респондентів. Це не так. Багато дослідницьких агентств вимагають від заявників перевірити адресу електронної пошти шляхом натискання на спеціальне посилання у повідомленні, відправленому за вказаною адресою, після заповнення формуляру. Перехід за даним посиланням для перевірки правильності введення електронної адреси успішно завершує реєстрацію.

Частіше перевіряйте свою електронну пошту!

Запрошення на участь в опитуваннях надсилається засобами електронної пошти. Якщо поштова скринька не перевіряється, то як Ви плануєте приймати участь в опитуваннях та заробляти? Рекомендуємо перевіряти електронну пошту двічі на тиждень, однак краще це робити щодня. Це забезпечить впевненість в тому, що запрошення на участь в опитуваннях надходять, і що вони не втратять свою актуальність.

Профільні анкети дуже важливі

Дослідницькі агентства мають знати деяку інформацію про Вас задля можливості направлення відповідних анкет. Тому багато онлайн-панелей вимагають від респондентів заповнити профільні анкети. Хоча вони й безкоштовні, але їх заповнення збільшує Ваші шанси на отримання краще оплачуваних анкет. Також це засвідчує Вашу активну участь. Хоч профіль є одним із найсуттєвіших факторів, що визначить тип та кількість запрошень на участь в опитуваннях, тут немає поняття як «хороший» чи «поганий» профіль. Кожна людина має відмінний від іншого профіль, так як і кожен в світі відрізняється один від одного. Не має значення Ви самотні чи одружені, маєте роботу чи виховуєте вдома дітей, керуєте машиною чи їздите на велосипеді, маєте початкову чи вищу освіту, тому що думка кожного з Вас цінна для дослідницького агентства та клієнтів, що їх наймають.

Підтримуйте свій профіль в актуальному стані

Навіть якщо Ви вважаєте, що змін майже не було. Компанії, які надсилають платні анкети, мають певний рівень очікувань якщо вони збираються Вам заплатити за заповнення анкети. Якщо Ви не та людина, яка їм потрібна, вони не можуть заплатити Вам за надану інформацію. Тому підтримання Вашого профілю в актуальному стані є обов’язковим в сфері платних опитувань.

Заповнюйте якомога більше анкет

Заповнення онлайн-анкет допоможе не тільки заробити гроші, але й стати активним користувачем онлайн-панелі. Неактивних респондентів часто видаляють з бази даних, тому не відхиляйте занадто багато запрошень!

Під час реєстрації зазначте свої справжні контактні дані

Якщо дослідницька компанія має політику конфіденційності на своєму веб-сайті, вона ймовірно відзначить, що контактна інформація респондента використовуватиметься тільки для відправки платежів – фактичні відповіді на опитування залишаються анонімними. Якщо Ви зазначите неправильні дані протягом реєстрації – винагороди не чекайте.

Створіть окрему поштову скриньку тільки для платних опитувань

Переконайтесь, що Ви виключили всі фільтри типу антиспам. Часто буває, що запрошення на опитування потрапляють у спам і Ви ніколи не дізнаєтесь, що Вас запросили прийняти участь в опитуванні. Бережіть свою електронну адресу – не губіть та захистіть її, щоб при втраті облікового запису Ви не мали проблем. Ваша електронна адреса дуже важлива, тому завжди пам’ятайте її.

Запросіть своїх друзів

Збільшіть свій потенціальний дохід шляхом залучення своїх друзів. Багато онлайн-панелей мають свої власні партнерські програми, тому не вагайтесь приєднатися до них. Чим більше людей Ви зможете залучити, тим більше буде Ваш дохід.

Будьте щирими

Вказуйте повні демографічні дані при реєстрації. Не вдавайте з себе 24-річну дівчину, коли насправді Ви – 35 річний чоловік. Дані онлайн-панелі також застосовують певні фільтри, що можуть виявити таку нісенітницю.

Текстові вікна можуть збільшити Ваші шанси

Коли анкета-опитувальник містить порожнє текстове вікно, яке слугує для запису Вашої думки з приводу чогось, напишіть якомога більше деталей. Завдяки цьому Вас будуть сприймати як «більш цінного респондента», що буде приводом для направлення більшої кількості запрошень для прийняття участі в опитуваннях.

Коли Вам запропонували анкету...

...платою за які є бали, купони чи участь в розіграшах, заповнюйте її також! Завдяки цьому Ви показуєте, що Ви є серйозним респондентом, та в результаті Ви збільшуєте шанси на отримання анкет, за які платять готівкою.

Ви маєте уникати веб-сайти...

...що пропонують Вам отримати доступ до платних онлайн-панелей спочатку сплативши «членські» внески. Немає приводу платити за можливість участі в платних опитуваннях, тому багато таких сайтів є шахрайськими.

Багато людей повідомляють про прийняття участі в опитуваннях...

...вже через декілька годин або днів після реєстрації. Однак пам’ятайте, що багато агентств надсилають всього лиш декілька анкет на місяць, тому може пройти декілька тижнів коли Ви почнете отримувати багато запрошень для участі в опитуваннях.

Якщо Ви спеціаліст у певній сфері...

...Вас можуть залучити до участі в спеціальних опитуваннях. Є дослідницькі онлайн-панелі орієнтовані на працівників сфери охорони здоров’я, технологів, а також топ-менеджерів – професіоналів та директорів. Якщо Ви відноситесь до однієї з наведених професійних категорій, обов’язково зареєструйтесь на онлайн-панелі, що шукає таких спеціалістів. Такі спеціальні анкети краще оплачуються так як кількість працівників порівняно невелике. Фахівці очікують більшу винагороду за свій час, а їх час зазвичай обмежений, що є головною причиною кращої оплати.

Відкрийте рахунок в платіжній системі PayPal

Деякі дослідницькі агентства будуть Вам платити шляхом платіжної системи PayPal, щоб прискорити платежі.

Отримуйте задоволення!

Опитування - можливості онлайн

Як багато я можу заробити?

Ваш майбутній заробіток залежить від кількості, типу та тривалості отриманих опитування. Тип та частота опитувань, що Вам надходять, базуються на потребах компанії. В залежності від того які кампанії вони проводять, Ви можете отримати більше в один місяць і менше в наступний. Заповнення типових опитувань займає від 10 до 30 хвилин, а їх проходження винагороджується в сумі від 1 до 10 доларів США чи більше за кожну заповнену анкету. В деяких випадках Ви можете отримати подарункові сертифікати чи прийняти участь розіграші грошових коштів або призів.

Як відбуватиметься оплата після участі в опитуванні?

Зазвичай виплата Вам здійсниться через декілька тижнів. Інколи використовуються платіжні системи такі як PayPal. У випадках коли подарунковий сертифікат чи продукт виступають в якості оплати, після проходження опитування Вам будуть надані всі деталі щодо дати та способу винагородження.

Респонденти можуть заробити солідний додатковий дохід.

Як і будь-який інший онлайн-спосіб, цей також потребує часу та зусиль, щоб забезпечити дохід завдяки опитуванням. Одним із способів створити успішну роботу не виходячи з дому – це забезпечити декілька джерел доходу. Кожне з цих джерел може приносити декілька доларів на місяць, але якщо є декілька місць надходження коштів, Ви зможете заробити солідний додатковий заробіток. Платні опитування можуть забезпечити приголомшливий потік доходу, який продовжуватиме зростання завдяки Вашій обізнаності та набуття досвіду разом з ними.

Чим більше опитувань Ви пройдете, тим більше грошей зможете заробити.

Це не «безкоштовний проїзд», де Ви отримуєте «щось за ніщо» - це спосіб, за допомогою якого Ви можете вільно працювати та заробляти де та як Ви хочете. Кількість опитувань, в яких Ви візьмете участь, залежить від кількості агентств, в яких зареєструєтесь, від наданої їм інформації про себе, та Вашого особистого «профілю». Деякі опитування дуже специфічні і тому не всі мають кваліфікацію їх проходити. Наприклад, деякі опитування можуть бути доступними тільки для жінок віком від 25 до 45 років, які проживають у Канаді. Інші опитування можуть бути відкриті тільки для самотніх чоловіків, які користуються одеколоном тощо. Зазвичай багато досліджень є загальними та майже кожен може прийняти в них участь. Насправді не має значення Ви чоловік чи жінка, проживаєте у Сполучених Штатах чи ні, є студентом університету чи маєте повну зайнятість, і т.д. Немає визначеного «профілю», який може приймати участь в опитуваннях частіше ніж інші.

Кількість пройдених опитувань та отриманий заробіток залежить від Ваших витрачених часу та зусиль на цю діяльність.

Середній місячний дохід буде залежати від кожної особи, її зусиль. Людина, яка часто перевіряє електронну поштову скриньку та швидко приймає запрошення на участь, або часто заходить у свій профіль для відслідковування нових доступних анкет, очевидно частіше буде отримувати більше запрошень ніж та людина, що заходить раз на тиждень. Дохід залежить тільки від кожної окремої людини та її уважності до пропозицій опитування. Більшість людей стають респондентами, щоб і поділитись своїми думками, і отримати платню за заповнення анкети. Приймання участі в платних онлайн-опитуваннях у Ваш вільний час – це чудовий спосіб заробити додаткові гроші; і це набагато цікавіше ніж інші способи заробітку онлайн, тому що Ви не витрачаєте абсолютно нічого, а Вам платять за участь в опитуваннях, а це 100% Вільні гроші.

Якщо Ви приділите мінімум свого часу та попрацюєте над анкетами, Ви зможете розвити привабливе джерело доходу.

Будьте реалістичними в своїй меті та не очікуйте швидко розбагатіти. Онлайн-опитування не є способом швидкого збагачення, однак Ви можете заробити додаткові кошти (призи та подарункові сертифікати тощо), якщо Ви зареєструєтесь на декількох якісних дослідницький онлайн-панелях. Опитування варті Вашого часу. У кожної людини свій досвід. Немає такого способу, щоб ми чи хтось інший міг точно Вам сказати скільки опитувань Ви пройдете чи скільки грошей Ви заробите. Ми пропонуємо наступне: якщо Ви в чомусь зацікавлені, просто спробуйте, та подивіться як далі буде. Вам немає чого втрачати...