ВАША ДУМКА

має значення незалежно від місця Вашого проживання, від того, хто Ви є чи яке Ваше походження. Якщо Ви споживач, Ви достатньо кваліфіковані, щоб приймати участь в платних опитуваннях. Вони допоможуть Вам висловитись та в той же час отримати платню за те, що Ви насправді думаєте.


ПЛАТНІ ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ - ІНФОРМАЦІЯ

Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб поділитися своєю думкою з приводу найновіших продуктів та послуг, то платні онлайн-анкети можуть стати цікавим джерелом отримання додаткового доходу у вільний для Вас час.

Доведено, що приймання участі в опитуваннях є цікавим та законним способом заробити гроші. Дослідницькі агентства мають велику кількість питань, відповіді на які вони хочуть отримати. Вони платять Вам, щоб Ви на ці питання відповіли. В результаті вони мають змогу прийняти найкращі маркетингові рішення стосовно багатьох продуктів та послуг. Ви матимете можливість ознайомитись з новими продуктами до того, як вони увійдуть в продаж, надати свою думку щодо можливостей вдосконалення існуючого продукту, та отримати винагороду за свою роботу. Це не так вже й погано як для декількох хвилин Вашого часу.

Зазвичай ці анкети доволі цікаві. Вас можуть попросити надати рецензію щодо трейлеру до нового фільму, запитати якому горіховому маслу Ви надаєте перевагу, які ресторани Ви відвідуєте найчастіше. Це можуть бути різноманітні питання, починаючи від того, яким грилем Ви користуєтесь, до питань щодо ліків, які приймаєте, або що Ви їли вчора на вечерю.

Є багато сайтів в залежності від вікових груп, професій, інтересів та хобі. Як правило опитування дуже цікаві. Багато компаній бажають почути Вашу думку, щоб знати якими краще зробити свої продукти. Коли компанія шукає вказівки стосовно смаків та переваг споживачів, найчастіше вони звертаються до інших компаній, які дізнаються споживчі звички та думки людей, на яких розраховані дані продукти та послуги. Саме в таких випадках застосовуються платні онлайн-опитування.

Платні дослідження перетворились у великий бізнес. Чому вони настільки популярні? Вони дозволяють людям висловитись та в той же час отримати плату за те, що вони думають. Цей феномен розповсюдився завдяки збільшення популярності Інтернету, а заробіток вдома став ще більш простішим ніж раніше.

Онлай-опитування стали неймовірно популярними завдяки тому, що вони зручні як для учасника, так і для дослідницьких компаній. Все більше й більше людей реєструються на сайтах онлайн-панелей тому, що це легко, цікаво, а отримання винагороди в кінці місяця мотивує. Це гарна нагода для студентів, батьків, які виховують вдома дітей, пенсіонерів та КОЖНОГО, хто бажає отримати додатковий дохід. Не має значення місце Вашого проживання, хто Ви чи яке Ваше походження. Якщо Ви споживач, Ваша думка важлива та Ви маєте право на оплачувані опитування. Ласкаво просимо кожного! Пам’ятайте: Ваша Думка Має Значення!

ДЕ ШУКАТИ ПЛАТНІ АНКЕТИ?

Щоб почати заробляти на платних опитуваннях перейдіть в розділ, продивіться перелік сайтів з платними онлайн-опитуваннями, та запишіться на них.
Ви можете приєднатися до програм, що там перелічені, та бути впевнені, що Ви отримаєте платню готівкою чи в якості іншої винагороди без прихованих умов та без ваших особистих витрат. Всі компанії, що там представлені, варті Вашої уваги та мають позитивну репутацію. Ми співпрацюємо тільки з якісними дослідницькими онлайн-панелями, які не беруть плату та доступні користувачам по всьому світу.

  

РЕКОМЕНДУЄМО ОНЛАЙН-ПАНЕЛЬ

MOBROG дає можливість приймати активну участь у маркетингових дослідженнях, висловлювати власну думку та заробляти гроші шляхом участі в опитуваннях.

ЦІННІ ВКАЗІВКИ

Найбільша помилка, яку роблять нові респонденти, – це недостатній інтерес до теми. Нижче наведені цінні вказівки, які допоможуть Вам отримати прибуток від заповнення онлайн-анкет. Слідуйте цим вказівкам, щоб повність використати можливості при проходженні опитувань.

ЦІННІ ВКАЗІВКИ – вони допоможуть Вам отримувати винагороду будучи респондентом онлайн-опитувань
Це збільшить Ваші шанси на участь в платних опитуваннях. Більше анкет – більше можливостей заробити. Респонденти, на диво, обмежуються реєстрацією в одній чи двох дослідницьких агентствах. Однак немає правила, що забороняє реєстрацію в більш ніж одній компанії. Тому нащо себе обмежувати?
Деякі люди вважають, що якщо вони заповнили реєстраційний формуляр на сайті дослідницької компанії, то цього достатньо для того, щоб бути занесеними в базу респондентів. Це не так. Багато дослідницьких агентств вимагають від заявників перевірити адресу електронної пошти шляхом натискання на спеціальне посилання у повідомленні, відправленому за вказаною адресою, після заповнення формуляру. Перехід за даним посиланням для перевірки правильності введення електронної адреси успішно завершує реєстрацію.
Запрошення на участь в опитуваннях надсилається засобами електронної пошти. Якщо поштова скринька не перевіряється, то як Ви плануєте приймати участь в опитуваннях та заробляти? Рекомендуємо перевіряти електронну пошту двічі на тиждень, однак краще це робити щодня. Це забезпечить впевненість в тому, що запрошення на участь в опитуваннях надходять, і що вони не втратять свою актуальність.
Дослідницькі агентства мають знати деяку інформацію про Вас задля можливості направлення відповідних анкет. Тому багато онлайн-панелей вимагають від респондентів заповнити профільні анкети. Хоча вони й безкоштовні, але їх заповнення збільшує Ваші шанси на отримання краще оплачуваних анкет. Також це засвідчує Вашу активну участь. Хоч профіль є одним із найсуттєвіших факторів, що визначить тип та кількість запрошень на участь в опитуваннях, тут немає поняття як «хороший» чи «поганий» профіль. Кожна людина має відмінний від іншого профіль, так як і кожен в світі відрізняється один від одного. Не має значення Ви самотні чи одружені, маєте роботу чи виховуєте вдома дітей, керуєте машиною чи їздите на велосипеді, маєте початкову чи вищу освіту, тому що думка кожного з Вас цінна для дослідницького агентства та клієнтів, що їх наймають.
Навіть якщо Ви вважаєте, що змін майже не було. Компанії, які надсилають платні анкети, мають певний рівень очікувань якщо вони збираються Вам заплатити за заповнення анкети. Якщо Ви не та людина, яка їм потрібна, вони не можуть заплатити Вам за надану інформацію. Тому підтримання Вашого профілю в актуальному стані є обов’язковим в сфері платних опитувань.
Заповнення онлайн-анкет допоможе не тільки заробити гроші, але й стати активним користувачем онлайн-панелі. Неактивних респондентів часто видаляють з бази даних, тому не відхиляйте занадто багато запрошень!
Якщо дослідницька компанія має політику конфіденційності на своєму веб-сайті, вона ймовірно відзначить, що контактна інформація респондента використовуватиметься тільки для відправки платежів – фактичні відповіді на опитування залишаються анонімними. Якщо Ви зазначите неправильні дані протягом реєстрації – винагороди не чекайте.
Переконайтесь, що Ви виключили всі фільтри типу антиспам. Часто буває, що запрошення на опитування потрапляють у спам і Ви ніколи не дізнаєтесь, що Вас запросили прийняти участь в опитуванні. Бережіть свою електронну адресу – не губіть та захистіть її, щоб при втраті облікового запису Ви не мали проблем. Ваша електронна адреса дуже важлива, тому завжди пам’ятайте її.
Збільшіть свій потенціальний дохід шляхом залучення своїх друзів. Багато онлайн-панелей мають свої власні партнерські програми, тому не вагайтесь приєднатися до них. Чим більше людей Ви зможете залучити, тим більше буде Ваш дохід.
Вказуйте повні демографічні дані при реєстрації. Не вдавайте з себе 24-річну дівчину, коли насправді Ви – 35 річний чоловік. Дані онлайн-панелі також застосовують певні фільтри, що можуть виявити таку нісенітницю.
Коли анкета-опитувальник містить порожнє текстове вікно, яке слугує для запису Вашої думки з приводу чогось, напишіть якомога більше деталей. Завдяки цьому Вас будуть сприймати як «більш цінного респондента», що буде приводом для направлення більшої кількості запрошень для прийняття участі в опитуваннях.
...платою за які є бали, купони чи участь в розіграшах, заповнюйте її також! Завдяки цьому Ви показуєте, що Ви є серйозним респондентом, та в результаті Ви збільшуєте шанси на отримання анкет, за які платять готівкою.
...що пропонують Вам отримати доступ до платних онлайн-панелей спочатку сплативши «членські» внески. Немає приводу платити за можливість участі в платних опитуваннях, тому багато таких сайтів є шахрайськими.
...вже через декілька годин або днів після реєстрації. Однак пам’ятайте, що багато агентств надсилають всього лиш декілька анкет на місяць, тому може пройти декілька тижнів коли Ви почнете отримувати багато запрошень для участі в опитуваннях.
...Вас можуть залучити до участі в спеціальних опитуваннях. Є дослідницькі онлайн-панелі орієнтовані на працівників сфери охорони здоров’я, технологів, а також топ-менеджерів – професіоналів та директорів. Якщо Ви відноситесь до однієї з наведених професійних категорій, обов’язково зареєструйтесь на онлайн-панелі, що шукає таких спеціалістів. Такі спеціальні анкети краще оплачуються так як кількість працівників порівняно невелике. Фахівці очікують більшу винагороду за свій час, а їх час зазвичай обмежений, що є головною причиною кращої оплати.
Деякі дослідницькі агентства будуть Вам платити шляхом платіжної системи PayPal, щоб прискорити платежі.

ДОДАТКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ

ySense
PrizeRebel
DollarClix
GreenPanthera
Helion Research
GetPaidTo