PRIVĀTUMA POLITIKA

Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs. Mēs nopietni uztveram jūsu privātumu un esam izveidojuši šo Privātuma politiku, lai parādītu mūsu pakalpojumu saistības pret privātumu tiešsaistē.


Izmantojot šo mājaslapu, jūs akceptējat mūsu Privātuma politiku. Ankietki.com saprot, ka lietotāju privātuma ievērošana internetā ir ārkārtīgi svarīga. Šis paziņojums par privātumu ir izstrādāts, lai sniegtu informāciju par privātuma un datu apkopošanas praksi vietnē: Ankietki.com.

APKOPOTĀ INFORMĀCIJA

Jūs varat apmeklēt Ankietki.com anonīmi. Personiskā informācija par jums šajā vietnē netiek apkopota, ja vien jūs to neiesniedzat brīvprātīgi.

SĪKDATNES (COOKIES)

Dažkārt mēs jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā izmantosim funkciju, lai nosūtītu jūsu datoram "sīkdatnes". Mēs neizmantojam sīkdatnes, lai no jūsu datora iegūtu jebkādu personisku informāciju. Mēs izmantojam sīkdatnes tikai, lai uzzinātu veidus, kā uzlabot mūsu vietni un sniegt jums labāku, personalizētu pakalpojumu mūsu tīmekļa vietnē. Jūs varat atiestatīt savu pārlūkprogrammu, lai atteiktu visas sīkdatnes vai lai norādītu jums, kad sīkdatne tiek nosūtīta.

TREŠO PUŠU SAITES

Ankietki.com nodrošina saites uz citām vietnēm. Citās interneta vietnēs un pakalpojumos ir atsevišķa privātuma politika un datu vākšanas prakse. Tiklīdz kā jūs pametat Ankietki.com, Ankietki.com nevar kontrolēt un nav atbildīgs par privātuma politiku vai datu vākšanas darbībām citā vietnē.

IZMAIŅAS PRIVĀTUMA POLITIKĀ

Mēs paturam tiesības mainīt Privātuma politiku jebkurā laikā. Lūdzu, bieži pārskatiet šo Privātuma politiku, lai uzzinātu par visām tajā veiktajām izmaiņām.

SAZINIETIES AR MUMS

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu Privātuma politiku un / vai mūsu tīmekļa vietnes praksi, jūs varat sazināties ar mums, izmantojot šo adresi: