ДОСЛІДНИЦЬКІ ОНЛАЙН-ПАНЕЛІ

Приймання участі в опитуваннях здається популярним видом отримати додатковий заробіток. Чому корпораціям необхідні Ваші думки? Тому що їм необхідно швидко дізнатись, що хочуть споживачі, а також тому, що не так багато людей добровільно захочуть безкоштовно надати необхідну інформацію.

Перегляньте наступні платні агентства з онлайн-досліджень та приєднуйтесь до них, щоб розпочати отримувати кошти заповнюючи анкети. Ви можете приєднатися до програм, що там перелічені, та бути впевнені, що Ви отримаєте платню готівкою чи в якості іншої винагороди без прихованих умов та без ваших особистих витрат. Всі агентства, що там представлені, варті Вашої уваги та мають позитивну репутацію. Ми співпрацюємо тільки з якісними дослідницькими онлайн-панелями, які не беруть плату та доступні користувачам по всьому світу (в більшості випадках). Ми пропонуємо безкоштовний миттєвий доступ до всієї інформації на цьому сайті, тому тримайте гаманець в кишені, та переглядайте наш перелік перевірених онлайн-панелей, що проводять платні опитування. Регулярно перевіряйте сайт так як ми будемо поповнювати цю сторінку кращими (доступними для кожного у всьому світі) новими платними дослідницькими компаніями. Реєструйтесь на якомога більше онлайн-панелях для забезпечення максимального заробітку.

Удачі та приємного проведення часу!


Приєднуйтесь до нашого пакету платних опитувань на e-Research-Global.com та заробляйте гроші. Ви можете приймати участь у платних онлайн-опитуваннях (онлайн-анкетах), онлайн-фокус-групах та тестуванні нових товарів за гроші. За кожне опитування пройдене до кінця у якості винагороди вам будуть нараховані кошти.

e-Research-Global

Приєднуйтесь до нашого пакету платних опитувань на e-Research-Global.com та заробляйте гроші. Ви можете приймати участь у платних онлайн-опитуваннях (онлайн-анкетах), онлайн-фокус-групах та тестуванні нових товарів за гроші. За кожне опитування пройдене до кінця у якості винагороди вам будуть нараховані кошти. Розмір грошової винагороди у різних опитуваннях відрізняється, в залежності від необхідного часу та складності онлайн-опитування. Виплати ми робимо за допомогою PayPal. Але якщо у вашій країні PayPal не працює, ми використовуємо Payza.com.

Зареєструватися
Daedalus Online - Приєднуйтеся до нашої команди респондентів, і ми надсилатимемо вам пропозиції участі в онлайн-опитуваннях електронною поштою.

Daedalus Online

Daedalus Online проводить онлайн-дослідження в інтересах різних компаній у Румунії, Європі та США в різних сферах, таких як попереднє тестування телевізійної реклами, запуск нової продукції, оцінювання рівня задоволеності споживачів тощо.
Приєднуйтеся до нашої команди респондентів, і ми надсилатимемо вам пропозиції участі в онлайн-опитуваннях електронною поштою. Подавши більше інформації про себе в наших стандартних опитуваннях для профілювання респондентів, ви маєте більше шансів бути запрошеними до участі в тих опитуваннях, які відповідають колу ваших інтересів. Перевіряйте свою електронну пошту щодня, щоб не пропустити запрошення до участі в опитуваннях. Усі запрошення надсилаються електронною поштою. За участь в онлайн-опитуваннях вам нараховуватимуться бали. Ці бали можна обміняти на гроші, коли ви накопичите не менше 1000 балів. За участь у кожному опитуванні ви отримуєте визначену кількість балів, залежно від тривалості та рівня складності опитування.

Зареєструватися
Онлайн Панелі Talk - Почати приймати участь в опитуваннях та збирати пункти. Обміняти пункти на гроші або ваучери.

Онлайн Панелі Talk

Онлайн Панелі Talk працюють в Центральній і Південно-Східній Європі через мережу представництв та місцевих проект менеджерів. Учасники опитування нагороджуються завдяки програмі лояльності, яка виділяє різну кількість бонусних пунктів при завершенні опитування. Залежно від регулювання для кожної країни, загальну кількість пунктів учасник може обміняти на подарункові ваучери або на грошові кошти, перераховані на банківський рахунок або передані на благодійність.

Зареєструватися
Онлайн-панель PaidViewpoint застосовує унікальну систему TraitScoreSM, яка застосовується для оцінки щирості та логічності респондента для подальшого стимулювання цих характеристик.

PaidViewpoint.com

Онлайн-панель PaidViewpoint застосовує унікальну систему TraitScoreSM, яка застосовується для оцінки щирості та логічності респондента для подальшого стимулювання цих характеристик. В межах діапазону кількості опитувань ми дозволяємо користувачам PV відповідати щомісячно, ми пропонуємо більше можливостей отримання прибутку респондентам з більшим балом TraitScoreSM. Плата за анкету також збільшується, якщо збільшується і Ваш рейтинг TraitScoreSM. Виплата коштів відбувається на Ваш рахунок PayPal.

Приєднуйтесь зараз

ДОДАТКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ

Станьте учасником GreenPanthera.com та заощадьте гроші! Візьміть участь у опитуваннях та отримайте винагороду за вашу думку! Отримуйте гроші за опитування, онлайн покупки, пропозиції тощо. Отримуйте гроші на рахунок PayPal. Реєструйтеся безкоштовно та отримайте за це бонус у розмірі $5.

GreenPanthera

Станьте учасником GreenPanthera.com та заощадьте гроші! Візьміть участь у опитуваннях та отримайте винагороду за вашу думку! Отримуйте гроші за опитування, онлайн покупки, пропозиції тощо. Отримуйте гроші на рахунок PayPal. Реєструйтеся безкоштовно та отримайте за це бонус у розмірі $5.

GreenPanthera
Шукаєте можливість заробити кошти онлайн? Приєднуйтесь зараз до ClixSense та почніть заробляти на вашій активності онлайн, що включає: платні опитування, відвідування веб-сайтів, онлайн-шоппінг, безкоштовні пропозиції та багато іншого.

ClixSense

Шукаєте можливість заробити кошти онлайн? Приєднуйтесь зараз до ClixSense та почніть заробляти на вашій активності онлайн, що включає: платні опитування, відвідування веб-сайтів, онлайн-шоппінг, безкоштовні пропозиції та багато іншого. Коли Ви накопичуєте 8 доларів США, Ви можете переказати ці кошти через систему PayToo чи іншу альтернативну систему конкретної країни.

ClixSense
Приєднуйтесь до нашої спільноти та почни свій шлях стаючи Таємним Покупцем (Helion Evaluator)

Helion Research

В якості Таємного Покупця, чи як ми їх називаємо Helion Evaluators, Ви зможете перевіряти та оцінювати різні види обслуговування представляючись пересічним клієнтом. Ви отримаєте сценарій візиту, якого треба буде притримуватись, та анкету з питаннями для відповіді після здійсненого візиту. За кожен візит виплачується сума, про яку було домовлено перед здійсненням оцінки.
Helion проведе для Вас поглиблений цікавий тренінг на всі випадки по факту приєднання до нас. Тому не хвилюйтесь, якщо для Вас ця діяльність нова, Ви станете кваліфікованим експертом Helion в короткий строк. Ми тут завжди, щоб Вам допомогти.

Helion Research
Kolotibablo є одним з кращих міжнародних постачальників вакансій щодо введення Captcha. Робота по введенню CAPTCHA – це одна з найпростіших онлайн-робот вдома, для тих хто хоче заробляти біля 150 долларів на місяць, працюючи у вільний час. Хоча заробіток і невеликий, робота дуже проста. Одним з найважливіших критеріїв для хорошого прибутку від роботи з введення Captcha є ваша швидкість набирання тексту. Якщо ви набираєте більше 30 слів на хвилину, ви можете заробляти більше за інших.

Kolotibablo

Kolotibablo є одним з кращих міжнародних постачальників вакансій щодо введення Captcha. Робота по введенню CAPTCHA – це одна з найпростіших онлайн-робот вдома, для тих хто хоче заробляти біля 150 долларів на місяць, працюючи у вільний час. Хоча заробіток і невеликий, робота дуже проста. Одним з найважливіших критеріїв для хорошого прибутку від роботи з введення Captcha є ваша швидкість набирання тексту. Якщо ви набираєте більше 30 слів на хвилину, ви можете заробляти більше за інших.
Kolotibablo виплачує зароблене через Payza чи WebMoney. Заробити можна від от $ 0.35 до $ 1 за кожні 1000 Captcha зображень, введенних вірно. Якщо ви переглянете інформацію щодо останніх виплат людям з переліку ТОП-100, то можете помітити що вони заробляють від 100 до 200 долларів на місяць. Ви можете розпочати роботу одразу після реєстрації та входу у свій аккаунт.

Kolotibablo

ДОСЛІДНИЦЬКІ ОНЛАЙН-ПАНЕЛІ

З початку заснування в 2000 році, спільнота SurveySavvy нараховує вже більше 3 мільйонів людей в 190 країнах, які заробляють кошти за допомогою участі в онлайн-опитуваннях.

SurveySavvy

З початку заснування в 2000 році, спільнота SurveySavvy нараховує вже більше 3 мільйонів людей в 190 країнах, які заробляють кошти за допомогою участі в онлайн-опитуваннях. SurveySavvy виплатила своїм користувачам найбільшу суму коштів ніж будь-яке інше дослідницьке агентство (більше 5 мільйонів доларів США). Ви ще не користувач SurveySavvy? Приєднуйтесь зараз.

Зареєструватися
Приєднуючись до панелі YouGov, Ви приєднуєтесь до світової спільноти людей, які люблять висловитись та поділитися своєю думкою, та які одночасно накопичують за це бали. Як користувач даної дослідницької панелі Ви буде регулярно отримувати листи з запрошеннями для заповнення нових анкет. Кожна анкета, яку Ви заповнюєте, приносить бали.

YouGov

Панель YouGov є світовою лідируючою дослідницькою компанією. Наша місія полягає в тому, щоб постачати живий потік безперервних та точних даних, а також розуміння того, що думають та роблять люди по всьому світу, весь час, щоб компанії, уряди та установи могли краще служити людям, які їх підтримують.
Приєднуючись до панелі YouGov, Ви приєднуєтесь до світової спільноти людей, які люблять висловитись та поділитися своєю думкою, та які одночасно накопичують за це бали. Як користувач даної дослідницької панелі Ви буде регулярно отримувати листи з запрошеннями для заповнення нових анкет. Кожна анкета, яку Ви заповнюєте, приносить бали. Коли накопичується певна кількість балів, Ви можете замінити їх на винагороду, таку як квитки до кінотеатру, подарункові картки, та інші призи. Ви також отримаєте анкети, які не містять балів, однак реєструють Вас на щомісячний призовий розіграш. Всі анкети YouGov заповнюються онлайн та в зручний для Вас час.

Зареєструватися
Панель Global Test Market є унікальною онлайн-спільнотою, де споживачі з усього світу приймають участь в онлайн-опитуваннях, що в результаті призводить до створення нових продуктів та послуг.

GlobalTestMarket

Панель Global Test Market є унікальною онлайн-спільнотою, де споживачі з усього світу приймають участь в онлайн-опитуваннях, що в результаті призводить до створення нових продуктів та послуг. Наша спільнота опитувань онлайн налічує більше 5,5 мільйонів користувачів в 200 країнах. Заробляйте бали MarketPoints, онлайн-валюту даної панелі, за кожне пройдене опитування.

Приєднуйтесь зараз
Toluna є найшвидшою в світі спільнотою по зростанню кількості опитувань та думок! Користувачі можуть створювати онлайн-опитування та теми для спілкування по існуючій проблематиці, а також можуть приймати участь в онлайн-опитуваннях.

Toluna

Toluna є найшвидшою в світі спільнотою по зростанню кількості опитувань та думок! Користувачі можуть створювати онлайн-опитування та теми для спілкування по існуючій проблематиці, а також можуть приймати участь в онлайн-опитуваннях. Заповнення онлайн-анкет винагороджується балами та призовими/лотерейними білетами. Toluna також пропонує своїм користувачам широкий вибір продуктів, які вони можуть безкоштовно випробувати, та взяти участь в щомісячному розіграші призів.

Приєднуйтесь зараз
Діліться своїми ідеями, думками та пропозиціями приймаючи участь в онлайн-інтерв’ю та спеціальних анкетах. По заповненні анкети Ви отримаєте від 7 до 25 доларів США.

Technology Advisory Board

Діліться своїми ідеями, думками та пропозиціями приймаючи участь в онлайн-інтерв’ю та спеціальних анкетах. По заповненні анкети Ви отримаєте від 7 до 25 доларів США.

Зареєструватися
Коротка відповідь і Ви заробили 20 павучкових балів (spiderPoints) за кожний рейтинг веб-сайту, що Ви виконуєте.

spiderMetrix

Коротка відповідь і Ви заробили 20 павучкових балів (spiderPoints) за кожний рейтинг веб-сайту, що Ви виконуєте. Тут є також тести, випробування, розіграші та анкети, за допомогою яких можна заробити від 1 до 10 балів. Деякі опитування мають призовий фонд, в якому Ви можете виграти до 100 балів. Але це не йде ні в яке порівняння з тим, скільки павучкових балів можна отримати при переході в наступний вид Павука (Spider Species).

Зареєструватися
American Consumer Opinion - Просто пройди опитування заради грошей.

American Consumer Opinion

Всі зареєстровані користувачі беруть участь в щомісячному розіграші, щоб виграти винагороду в розмірі 250 доларів США готівкою, просто за членство в компанії. Якщо Ви відповісте на відбіркові питання (короткий опитувальник), Ви буде зараховані до участі в розіграші грошової винагороди. Якщо Ви заповните анкету, Ви завжди отримаєте якесь заохочення. Нагорода зазвичай коливається з розмірі від 4 до 50 доларів США. Просто пройди опитування заради грошей.

Зареєструватися
Vivatic надає кожному можливість працювати вдома або будь-де. Сядьте на пляжі з Вашим ноутбуком чи працюйте у своєму ліжку. Ви можете працювати з будь-якої точки світу. Ми також пропонуємо Вам свободу займатись тим, що Вам подобається: писати статті, проходити платні опитування чи займатись іншою роботою коли Ви забажаєте.

Vivatic

Vivatic надає кожному можливість працювати вдома або будь-де. Сядьте на пляжі з Вашим ноутбуком чи працюйте у своєму ліжку. Ви можете працювати з будь-якої точки світу. Ми також пропонуємо Вам свободу займатись тим, що Вам подобається: писати статті, проходити платні опитування чи займатись іншою роботою коли Ви забажаєте.
Ваші думки є цінними, тому переконайтесь, що Вам заплатили за їх висловлення. Ми співпрацюємо з багатьма дослідницькими агентствами, які хочуть зрозуміти Ваші погляди. Ми пропонуємо щоденні опитування від дослідників ринку, які будуть платити а Ваш час. Що Ви отримуєте: Середня плата за опитування - £ 1 (фунт стерлінгів) – займає приблизно від 10 до 20 хвилин.

Приєднуйтесь зараз
Brand Institute – це дослідницька фірма, яка спеціалізується на дослідженнях на фармацевтичних та споживчих ринках. Споживачі з різних верств населення, лікарі з різних областей медицини вітаються.

Brand Institute

Онлайн-панель Brand Institute забезпечує найбільш широку глобальну цільову групу професіоналів та споживачів – респондентів усіх галузей. Brand Institute – це дослідницька фірма, яка спеціалізується на дослідженнях на фармацевтичних та споживчих ринках. Споживачі з різних верств населення, лікарі з різних областей медицини вітаються. Сплата коштів відбувається через Ваш PayPal рахунок.

Зареєструватися
Приєднання до Future Talker означає, що Ваша думка почута! Не тільки по причині заповнення платних анкет, але й також завдяки участі в одній з онлайн дослідницьких спільнот від фірми InSites Consulting.

Future Talkers

Приєднання до Future Talker означає, що Ваша думка почута! Не тільки по причині заповнення платних анкет, але й також завдяки участі в одній з онлайн дослідницьких спільнот від фірми InSites Consulting. Це місце, де Ви можете поділитись своїми думками по темі, що Вас цікавить. Future Talkers пропонують Вам доступ до найновіших та найбільш інноваційних досліджень, де Ви зможете дізнатися про бренди та сказати брендам, що Ви думаєте! Future Talkers переконані, що споживачі – це найкращі консультанти для брендів. Приймаючи участь в дослідженнях ми наближуємо Вас до Ваших улюблених брендів.
Ваш час є цінним і ми бажаємо винагородити Вас за зусилля! За кожну участь в нашому дослідженні ви заробляєте гроші. Коли Ви накопичуєте 7,5 Євро (чи еквівалент в Вашій національній валюті), Ви можете переказати ці кошти через систему PayPal чи іншу альтернативну систему конкретної країни.

Зареєструватися

ПЛАТНІ ОПИТУВАННЯ

Як багато я можу заробити?
Ваш майбутній заробіток залежить від кількості, типу та тривалості отриманих опитування. Тип та частота опитувань, що Вам надходять, базуються на потребах компанії. В залежності від того які кампанії вони проводять, Ви можете отримати більше в один місяць і менше в наступний. Заповнення типових опитувань займає від 10 до 30 хвилин, а їх проходження винагороджується в сумі від 1 до 10 доларів США чи більше за кожну заповнену анкету. В деяких випадках Ви можете отримати подарункові сертифікати чи прийняти участь розіграші грошових коштів або призів.

Як відбуватиметься оплата після участі в опитуванні?
Зазвичай виплата Вам здійсниться через декілька тижнів. Інколи використовуються платіжні системи такі як PayPal. У випадках коли подарунковий сертифікат чи продукт виступають в якості оплати, після проходження опитування Вам будуть надані всі деталі щодо дати та способу винагородження.

Респонденти можуть заробити солідний додатковий дохід.
Як і будь-який інший онлайн-спосіб, цей також потребує часу та зусиль, щоб забезпечити дохід завдяки опитуванням. Одним із способів створити успішну роботу не виходячи з дому – це забезпечити декілька джерел доходу. Кожне з цих джерел може приносити декілька доларів на місяць, але якщо є декілька місць надходження коштів, Ви зможете заробити солідний додатковий заробіток. Платні опитування можуть забезпечити приголомшливий потік доходу, який продовжуватиме зростання завдяки Вашій обізнаності та набуття досвіду разом з ними.

Чим більше опитувань Ви пройдете, тим більше грошей зможете заробити.
Це не «безкоштовний проїзд», де Ви отримуєте «щось за ніщо» - це спосіб, за допомогою якого Ви можете вільно працювати та заробляти де та як Ви хочете. Кількість опитувань, в яких Ви візьмете участь, залежить від кількості агентств, в яких зареєструєтесь, від наданої їм інформації про себе, та Вашого особистого «профілю». Деякі опитування дуже специфічні і тому не всі мають кваліфікацію їх проходити. Наприклад, деякі опитування можуть бути доступними тільки для жінок віком від 25 до 45 років, які проживають у Канаді. Інші опитування можуть бути відкриті тільки для самотніх чоловіків, які користуються одеколоном тощо. Зазвичай багато досліджень є загальними та майже кожен може прийняти в них участь. Насправді не має значення Ви чоловік чи жінка, проживаєте у Сполучених Штатах чи ні, є студентом університету чи маєте повну зайнятість, і т.д. Немає визначеного «профілю», який може приймати участь в опитуваннях частіше ніж інші.

Кількість пройдених опитувань та отриманий заробіток залежить від Ваших витрачених часу та зусиль на цю діяльність.
Середній місячний дохід буде залежати від кожної особи, її зусиль. Людина, яка часто перевіряє електронну поштову скриньку та швидко приймає запрошення на участь, або часто заходить у свій профіль для відслідковування нових доступних анкет, очевидно частіше буде отримувати більше запрошень ніж та людина, що заходить раз на тиждень. Дохід залежить тільки від кожної окремої людини та її уважності до пропозицій опитування. Більшість людей стають респондентами, щоб і поділитись своїми думками, і отримати платню за заповнення анкети. Приймання участі в платних онлайн-опитуваннях у Ваш вільний час – це чудовий спосіб заробити додаткові гроші; і це набагато цікавіше ніж інші способи заробітку онлайн, тому що Ви не витрачаєте абсолютно нічого, а Вам платять за участь в опитуваннях, а це 100% Вільні гроші.

Якщо Ви приділите мінімум свого часу та попрацюєте над анкетами, Ви зможете розвити привабливе джерело доходу.
Будьте реалістичними в своїй меті та не очікуйте швидко розбагатіти. Онлайн-опитування не є способом швидкого збагачення, однак Ви можете заробити додаткові кошти (призи та подарункові сертифікати тощо), якщо Ви зареєструєтесь на декількох якісних дослідницький онлайн-панелях. Опитування варті Вашого часу.

У кожної людини свій досвід
Немає такого способу, щоб ми чи хтось інший міг точно Вам сказати скільки опитувань Ви пройдете чи скільки грошей Ви заробите. Ми пропонуємо наступне: якщо Ви в чомусь зацікавлені, просто спробуйте, та подивіться як далі буде. Вам немає чого втрачати...