JŪSU VIEDOKLIS

ir svarīgs, neatkarīgi no tā, kur dzīvojat, kas esat, vai kāda ir jūsu profesija. Ja esat patērētājs, jūs varat piedalīties maksas aptaujās. Tās ļauj jums izteikt savas domas, turklāt tajā pašā laikā jums samaksās par jūsu viedokli.


TIEŠSAISTES MAKSAS APTAUJAS - INFORMĀCIJA

Ja jūs interesē dalīties ar savu viedokli par jaunākajiem produktiem un pakalpojumiem, tad apmaksātu tiešsaistes aptauju veikšana var būt jautrs veids, kā nopelnīt naudu brīvajā laikā.

Piedalīšanās tiešsaistes aptaujās ir aizraujošs, likumīgs veids, kā pelnīt naudu tiešsaistē. Tirgus izpētes uzņēmumiem ir jautājumi, uz kuriem viņi meklē atbildes, un viņi maksā jums, lai jūs sniegtu šīs atbildes, un līdz ar to viņi spētu pieņemt labākus mārketinga lēmumus attiecībā uz saviem produktiem un pakalpojumiem. Jums būs iespēja redzēt jaunus produktus, pirms tie tiek izlaisti apgrozījumā, sniegt savu viedokli, kā padarīt esošos produktus labākus, un turklāt par to saņemt samaksu. Nav slikti priekš dažām minūtēm jūsu laika!

Iespējams, jums prasīs izteikt jūsu viedokli par jaunākās filmas reklāmas rullīti, vai arī prasīs, kāds zemesriekstu sviests jums patīk, kādus restorānus jūs bieži apmeklējat, vai jebko citu. Sākot ar dārza griliem, līdz jautājumiem saistībā ar medicīnu vai dažādām iekārtām, līdz pat jautājumiem par to, ko jūs ēdāt vakariņās iepriekšējā vakarā.

Ir pieejamas mājaslapas, kas domātas noteiktām vecuma grupām, profesijām, hobijiem un interesēm. Aptaujas parasti ir ļoti interesantas, un šie uzņēmumi vēlas uzzināt jūsu viedokli, kā uzlabot savus produktus. Kad uzņēmums vēlas noskaidrot patērētāju gaumi un viņu izvēli, šis uzņēmums bieži vien noalgo citu uzņēmumu, kas mēģina noskaidrot aptaujātā patērētāja ieradumus un viedokli par viņam noderīgiem produktiem un pakalpojumiem. Šim nolūkam īpaši noderīgas ir maksas aptaujas.

Maksas aptaujas ir kļuvušas par nozīmīgu biznesu. Kādēļ tās ir tik populāras? Tās ļauj cilvēkiem izteikt savas domas un tajā pašā laikā saņemt samaksu par viņu viedokli. Šo fenomenu ir pastiprinājusi interneta attīstība, un līdzdalība tiešsaistes maksas aptaujās nozīmē, ka darbs no mājām ir kļuvis vienkāršāks nekā jebkad agrāk.

Tiešsaistes aptaujas ir kļuvušas aizvien populārākas, jo tās ir ērtas gan dalībniekiem, gan tirgus izpētes uzņēmumiem. Arvien vairāk cilvēku piedalās tiešsaistes maksas aptaujās, jo tas ir vienkārši, jautri un mēneša beigās jūs vēl saņemat samaksu. Šī ir lieliska iespēja studentiem, māmiņām vai tētiem, kas ir mājās ar bērniem, pensionāriem vai IKVIENAM, kas vēlas nopelnīt papildus ienākumus. Nav svarīgi, kur jūs dzīvojat, kas esat, vai kāda ir jūsu profesija. Ja esat patērētājs, jūsu viedoklis ir svarīgs, un jūs esat tiesīgs piedalīties maksas aptaujās. Ikviens ir laipni gaidīts. Atcerieties: Jūsu viedoklis ir svarīgs!

KUR IR IESPĒJAMS ATRAST TIEŠSAISTES MAKSAS APTAUJAS?

Lai sāktu pelnīt ar maksas aptaujām, ejiet uz sadaļu Maksas aptaujas – Reģistrācija un apskatiet mūsu sarakstu ar tiešsaistes maksas aptauju mājaslapām, un pievienojieties tām.
Jūs varat pievienoties programmām, kas norādītas sarakstā, un būt pārliecināts, ka jūs saņemsiet samaksu naudā vai arī kāda cita veida atlīdzību, bez slēptiem nosacījumiem un nemaksājot ne centu no savas kabatas. Visiem uzskaitītajiem uzņēmumiem ir laba reputācija, un ir patiešām vērts tiem pievienoties. Mūsu sarakstā ir iekļautas tikai kvalitatīvas tiešsaistes tirgus izpētes panels, kas nepieprasīs nekādu samaksu no jums.

  

IETEICAMĀ PANEL

MARKETAGENT.COM – Kā aptaujas dalībnieks Jūs ar savu viedokli varat noteikt rītdienas tendences un produktus, piedalīties aptaujās un nopelnīt naudu tiešsaistē.

VĒRTĪGI PADOMI

Vislielākā problēma, ar ko sastopas cilvēki, kas piedalās aptaujās pirmo reizi, ir zināšanu trūkums par pašu procesu. Zemāk ir apkopoti daži padomi, kas jums palīdzēs gūt labumu, piedaloties tiešsaistes aptauju ekspertu grupās. Sekojiet šiem lieliskajiem padomiem un gūstiet labumu no piedalīšanās tiešsaistes aptaujās.

VĒRTĪGI PADOMI - tie jums palīdzēs gūt labumu, esot tiešsaistes aptauju panels dalībniekam
Tas palielinās jūsu izredzes tikt uzaicinātam piedalīties maksas tiešsaistes aptaujās. Savukārt vairāk aptauju nozīmē vairāk iespēju nopelnīt naudu. Panels locekļi nav ierobežoti reģistrēties tikai vienā vai divos tirgus izpētes uzņēmumos – nepastāv tādu noteikumu, kas nosaka, ka cilvēks nedrīkst reģistrēties vairāk kā vienā tiešsaistes aptaujas uzņēmumā. Tad kādēļ sevi ierobežot?
Daži cilvēki iedomājas, ka tikai tāpēc, ka viņi ir aizpildījuši aptaujas uzņēmuma tiešsaistes reģistrācijas formu, viņi tiek iekļauti panels datubāzē. Tā nav. Daudzi tirgus izpētes uzņēmumi pieprasa pretendentiem apstiprināt savas e-pasta adreses, noklikšķinot uz īpašu saiti, kas atrodas tirgus izpētes uzņēmuma sūtītajā e-pastā, kas nosūtīts uz potenciālo dalībnieku e-pasta adresi. Klikšķināšana uz šīs saites un e-pasta adreses apstiprināšana ir nozīmīgs reģistrācijas procesa pēdējais solis.
Ielūgumi uz tiešsaistes aptaujām tiek izsūtīti caur e-pastu. Ja jūs regulāri nepārbaudāt savu e-pastu, kā gan jūs varat piedalīties aptaujās un nopelnīt naudu? E-pastu vajadzētu pārbaudīt vismaz divas reizes nedēļā, ieteicams, pat katru dienu. Tas nodrošinās to, ka jūs saņemsiet ielūgumus piedalīties aptaujās un to termiņš nebūs jau beidzies laikā, kad jūs tos lasāt.
Patērētāju izpētes uzņēmumiem ir nepieciešams vairāk uzzināt par jums, lai viņi varētu piedāvāt jums atbilstošas aptaujas. Lai to būtu iespējams izdarīt, daudzas aptaujas vietnes pieprasa, lai jūs aizpildītu profila aptaujas. Neskatoties uz to, ka parasti tās nav maksas aptaujas, tās palielina jūsu iespējas saņemt labāk apmaksātas aptaujas. Tās arī parāda jūsu apņemšanos kļūt par nopietnu aptauju respondentu. Lai gan jūsu “profils” ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas nosaka, kāda veida un cik daudz ielūgumus uz aptaujām jūs saņemsiet, nepastāv “labs” vai “slikts” profils. Katram cilvēkam vienkārši ir cits profils, tieši tāpat kā ikviens šajā pasaulē ir mazliet atšķirīgs. Nav svarīgi, vai jūs esat precējies vai neprecējies, vai jums ir darbs vai arī esat mājās ar bērniem, braucat ar mašīnu vai pārvietojaties ar riteni, neesat pabeidzis skolu vai arī jums ir maģistra grāds – tirgus izpētes uzņēmumiem un klientiem, kas tās algo ir svarīgs ikviena cilvēka viedoklis.
Pat, ja uzskatāt, ka tās ir tikai niecīgas izmaiņas. Uzņēmumiem, kas piedāvā maksas aptaujas, ir zināms prasību līmenis, ja viņi jums maksās par maksas aptauju pildīšanu. Savukārt, ja jūs neatbilstat viņu prasībām, viņi nevar jums maksāt par jūsu sniegto informāciju. Tādēļ maksas aptauju pasaulē ir nepieciešams uzturēt savu profilu un visu informāciju atjaunotu un aktuālu.
Aptauju aizpildīšana nozīmē ne tikai vairāk naudas, bet bieži vien neaktīvie ekspertu grupu dalībnieki tiek izslēgti no ekspertu grupu datu bāzēm, tāpēc neatsakieties aizpildīt pārāk daudz aptauju!
Ja aptaujas uzņēmumam viņu mājaslapā ir norādīta privātuma politika, tur droši vien ir norādīts, ka panels locekļa kontaktinformācija tiks izmantota vienīgi maksājumu veikšanai – īstās aptaujas atbildes ir anonīmas. Ja jūs sniedzat nepatiesu informāciju reģistrējoties, neceriet saņemt maksājumus.
Pārliecinieties, ka esat atslēdzis visus mēstuļu filtrus šim e-pastam. Bieži vien aptaujas nonāk “Mēstuļu” sadaļā un jūs nemaz neuzzināsiet, ka kāds vēlas, lai jūs piedalītos viņa aptaujā. Rūpējieties par savu e-pasta adresi – nepazaudējiet to! Aizsargājiet to – ja esat aizmirsis pieeju savam e-pasta kontam, jūs esat nonācis nepatikšanās... Jūsu e-pasta adrese ir ļoti nozīmīga, vienmēr to atcerieties!
Palieliniet savas peļņas potenciālu, iesaistot savus draugus. Daudzām lapām ir pašām savas saistītās maksas popularizēšanas programmas, tādēļ nevilcinieties pievienoties tām. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk ienākumu tas jums sniegs.
Reģistrējoties sniedziet patiesu demogrāfisko informāciju. Neizliecieties par 24 gadus vecu sievieti, ja īstenībā esat 35 gadus vecs vīrietis. Šie uzņēmumi lieto dažādus filtrus un var noteikt šāda veida muļķības sekundes laikā.
Ja aptaujas anketā ir pieejams tukšs komentāru lodziņš, kur tiek prasīts jūsu viedoklis - sniedziet šeit pēc iespējas detalizētāku informāciju. Rezultātā jūs varat tikt uzskatīts par “kvalitatīvu respondentu”, kas savukārt var novest pie lielāka daudzuma aptauju ielūgumiem, kurās jūs varat piedalīties.
...kas kā atlīdzību sniedz punktus, kuponus vai loterijas, aizpildiet tās! Dažādos uzņēmumos šāda veida aptaujas bieži izmanto kā kvalifikācijas posmu. Tās aizpildot, jūs parādāt, ka esat nopietns dalībnieks, un rezultātā jūs palielināsiet savas izredzes, ka ar jums šis uzņēmums sazināsies ar īstas naudas piedāvājumiem.
...kas piedāvā maksāt naudu par tiešsaistes aptaujām, taču prasa “dalības maksu”, pirms jūs varat sākt pelnīt naudu. Nav iemesla, kāpēc jums būtu jāmaksā, lai kļūtu par aptaujas panels dalībnieku, un daudzi no šāda veida piedāvājumiem ir krāpšana.
Laika posmā no dažām stundām līdz dažām dienām pēc reģistrācijas. Taču atcerieties, ka daudzi uzņēmumi izsūta tikai dažas aptaujas mēnesī, tā ka parasti paies dažas nedēļas pirms jūs sāksiet saņemt daudz aptauju.
...iespējams, ka jūs esat kvalificēts, lai piedalītos specializētajās aptauju grupās. Ir pieejamas daudzas tiešsaistes panels ekskluzīvi cilvēkiem, kas strādā veselības aprūpes nozarē, tehnoloģiju jomā, kā arī augstākā līmeņa profesionāļiem un vadītājiem. Ja atbilstat kādai no šīm kategorijām, pārliecinieties, ka meklējat panels, kas meklē tieši tādus speciālistus kā jūs. Šādu aptauju atalgojums bieži vien ir lielāks, jo kvalificēto personu skaits ir ierobežots, profesionāļi sagaida labāku atalgojumu par savu laiku, turklāt viņu laiks ir ierobežots, kas savukārt motivē aptauju uzņēmumus sniegt labāku atalgoju.
Daži aptauju uzņēmumi maksā caur PayPal, lai paātrinātu maksāšanas procesu.

PAPILDU PIEDĀVĀJUMI

ySense
PrizeRebel
DollarClix
GreenPanthera
Helion Research
GetPaidTo