TIEŠSAISTES APTAUJU PANELS

Piedalīšanās aptaujās ir populārs veids, kā iegūt nelielus papildus ienākumus. Kāpēc uzņēmumi vēlas maksāt par mūsu viedokli? Tāpēc, ka viņiem ir nepieciešams ļoti ātri uzzināt, ko vēlas patērētājs, un tikai nedaudz cilvēku būtu ar mieru sniegt šo informāciju bez maksas.

Iepazīstieties ar sekojošām tiešsaistes maksas aptauju vietnēm un pievienojieties tām, lai sāktu pelnīt, piedaloties maksas aptaujās. Jūs varat pievienoties programmām, kas norādītas sarakstā, un būt pārliecināts, ka jūs saņemsiet samaksu naudā vai arī kāda cita veida atlīdzību bez slēptiem nosacījumiem un nemaksājot ne centu no savas kabatas. Visiem šeit uzskaitītajiem uzņēmumiem ir laba reputācija, un ir patiešām vērts tiem pievienoties. Mūsu sarakstā ir iekļautas tikai kvalitatīvas tiešsaistes tirgus izpētes panels, kas nekad nepieprasa nekādu samaksu un uzņem biedrus no visas pasaules (vairumā gadījumu). Mēs piedāvājam bezmaksas tūlītēju pieeju visai informācijai šajā vietnē, tāpēc atstājiet savu maku kabatā un apskatiet mūsu sarakstu ar uzticamiem tirgus izpētes uzņēmumiem, kas piedāvā maksas aptaujas. Regulāri pārbaudiet šo mājaslapu, jo mēs atjaunosim šo lapu ar labākajiem (pieejamiem cilvēkiem visā pasaulē) un jaunākajiem maksas aptauju piedāvājumiem. Lai maksimizētu savus ienākumus, pievienojieties pēc iespējas vairākām maksas aptauju vietnēm.

Veiksmi jums!


Pievienojieties ySense tagad un sāciet pelnīt naudu par savām tiešsaistes aktivitātēm, tai skaitā maksas aptaujām, mājaslapu apmeklēšanu, no bezmaksas piedāvājumiem un daudz kā cita.

ySense

Vēlaties nopelnīt papildus naudu tiešsaistē? Pievienojieties ySense tagad un sāciet pelnīt naudu par savām tiešsaistes aktivitātēm, tai skaitā maksas aptaujām, mājaslapu apmeklēšanu, no bezmaksas piedāvājumiem un daudz kā cita.

Reģistrējieties šeit
MARKETAGENT.COM – Kā aptaujas dalībnieks Jūs ar savu viedokli varat noteikt rītdienas tendences un produktus, piedalīties aptaujās un nopelnīt naudu tiešsaistē.

MARKETAGENT.COM

Par katru pilnībā aizpildīto aptaujas anketu saņemsiet izdevumu atlīdzību punktu veidā, kas tiks ieskaitīti Jūsu kontā. Izdevumu atlīdzības lielums dažādām aptaujām atšķiras un ir atkarīgs no aptaujas veida un apjoma. Protams, ka dalība jebkurā aptaujā vienmēr ir brīvprātīga un neuzspiesta. Iegūtos punktus jebkurā brīdī mūsu maiņas biržā var apmainīt pret naudu vai Marketagent.com sadarbības partneru produktiem un pakalpojumiem. Pirms aptaujas vienmēr saņemsiet informāciju par konkrēto izdevumu atlīdzības summu vai laimestu.

Reģistrējieties tagad
Pievienojieties e-Research-Global.com Patērētāju maksas aptauju paneli (Consumer Paid Surveys Panel) un pelniet naudu. Biedri šeit var piedalīties maksas tiešsaistes aptaujās, tiešsaistes fokusa grupās un jaunu produktu testēšanā par samaksu. Par katru aizpildīto aptauju kā atlīdzību jūs saņemsiet naudu.

e-Research-Global

Pievienojieties e-Research-Global.com Patērētāju maksas aptauju paneli (Consumer Paid Surveys Panel) un pelniet naudu. Biedri šeit var piedalīties maksas tiešsaistes aptaujās, tiešsaistes fokusa grupās un jaunu produktu testēšanā par samaksu. Par katru aizpildīto aptauju kā atlīdzību jūs saņemsiet naudu. Naudas atlīdzības lielums katrai aptaujai ir atšķirīgs, atkarībā no tiešsaistes maksas aptaujas sarežģītības un laika, ko jūs pavadāt, to pildot. Mēs maksājam caur PayPal.com. Ja jūsu valstī nav pieejams PayPal.com, mēs izmantojam Payza.com.

Reģistrējieties šeit
PaidViewpoint TraitScoreSM sistēma, kas drīz tiks patentēta, tika izgudrota, lai novērtēju aptauju respondentu godīgumu un pastāvīgumu un lai atalgotu šīs rakstura iezīmes.

PaidViewpoint.com

PaidViewpoint TraitScoreSM sistēma, kas drīz tiks patentēta, tika izgudrota, lai novērtēju aptauju respondentu godīgumu un pastāvīgumu un lai atalgotu šīs rakstura iezīmes. No visu aptauju kopskaita, ko mēs atļaujam PV biedriem aizpildīt katru mēnesi, mēs piedāvājam lielākas peļņas iespējas tieši biedriem ar augstākiem TraitScores. Tāpat arī maksa par vienu aizpildītu aptauju ir lielāka, balstoties uz jūsu TraitScoreSM. Naudas pārskaitījumi tiek veikti caur jūsu PayPal kontu.

Reģistrējieties tagad
Ar MOBROG jūs varat aktīvi piedalīties tirgus izpētē, izteikt savu viedokli un nopelnīt naudu, piedaloties aptaujās.

MOBROG

Ar MOBROG jūs varat aktīvi piedalīties tirgus izpētē, izteikt savu viedokli un nopelnīt naudu, piedaloties aptaujās. Par piedalīšanas aptaujā Tu saņemsi 0,50€ un 3€ par īsu aptauju. Izmantojot mūsu tiešsaistes paneli, mēs piedāvājam Tev iespēju ērti aizpildīt aptaujas savā datorā. Lai to panāktu, mēs regulāri nosūtīsim Tev pa e-pastu ielūgumu uz aptaujām, kuras Tu vari viegli aizpildīt internetā. Mēs jau iepriekš Tev pastāstīsim, cik ilgi vari piedalīties aptaujā, un, cik mēs par to Tev maksāsim. Protams, nav nekāda pienākuma piedalīties. Tu vari brīvi izvēlēties katru reizi, lai piedalītos un intereses gadījumā pabeigt aptauju tad, kad tas Tev ir visizdevīgāk laika ziņā.
Viedtālruņu (iPhone, BlackBerry vai Android) īpašniekiem mēs piedāvājam iespēju piedalīties aptaujās, izmantojot mobilos tālruņus. Tad vienkārši lejupielādē MOBROG lietojumprogrammu App Store un vari sākt. Atbildes uz aptaujām, kuras veicam pa mobilo tālruni, vari vienkārši ietipināt caur displeju. Protams, mēs maksājam par Tavu līdzdalību aptaujās. Abas aptaujas dalības versijas ļauj Tev pārējiem izteikt savu viedokli, uzlabot produktus un pakalpojumus un, protams, nopelnīt naudu. Naudu Tu vari droši un ērti saņemt, izmantojot PayPal.

Reģistrējieties šeit
Kļūstiet par GreenPanthera.com biedru un ietaupiet naudu! Piedalieties aptaujās un iegūstiet atlīdzību par savu viedokli! Pelniet naudu ar aptaujām, iepirkšanos, piedāvājumiem un daudz ko citu. Saņemt naudu savā PayPal kontā. Reģistrējieties BEZMAKSAS un nopelniet bonusu $5apmērā.

GreenPanthera

Kļūstiet par GreenPanthera.com biedru un ietaupiet naudu! Piedalieties aptaujās un iegūstiet atlīdzību par savu viedokli! Pelniet naudu ar aptaujām, iepirkšanos, piedāvājumiem un daudz ko citu. Saņemt naudu savā PayPal kontā. Reģistrējieties BEZMAKSAS un nopelniet bonusu $5apmērā.

Reģistrējieties šeit
PrizeRebel.com ir pirmajā vietā tiešsaistes apmaksāto aptauju vietņu topā. Mēs vēlamies palīdzēt Jums pelnīt naudu neizejot no mājās un saņemt samaksu par Jūsu viedokli!

PrizeRebel

PrizeRebel.com ir pirmajā vietā tiešsaistes apmaksāto aptauju vietņu topā. Mēs vēlamies palīdzēt Jums pelnīt naudu neizejot no mājās un saņemt samaksu par Jūsu viedokli! Mēs esam vadošā tiešsaistes tirgus aptauju pētījumu mājas lapa kopš 2007.gada. Ar lielu aptauju krājumu un ātru atlīdzības apstrādi mēs katru dienu izmaksājam tūkstošiem dolāru naudas atalgojumos un cenšamies nodrošināt vislabāko servisu saviem biedriem.
Mēs sadarbojamies ar daudziem reklāmdevējiem un tirgus izpētes aptaujas sniedzējiem, kuri ir ieinteresēti Jūsu viedokļos par jauniem produktiem vai vēlas, lai Jūs kļūtu par viņu tīmekļa vietnes dalībnieku. Apmaiņā pret savu laiku un dalību Jūs pelnīsiet punktus, kurus varēsiet apmainīt pret zīmolu dāvanu kartēm, tiešsaistes spēļu kodiem, Amazon.com precēm un PayPal naudu!

Reģistrējieties šeit
Swagbucks.com ir pasaulē populārākā atlīdzību programma, kura sniedz Jums bezmaksas dāvanu kartes un maksā par ikdienas lietām, kuras Jūs jau veicat internetā.

swagbucks

Swagbucks.com ir pasaulē populārākā atlīdzību programma, kura sniedz Jums bezmaksas dāvanu kartes un maksā par ikdienas lietām, kuras Jūs jau veicat internetā. Pelniet punktus, kad iepērkaties pie Jūsu iecienītākajiem mazumtirgotājiem, skatieties izklaidējošus video, meklējiet tīmeklī, atbildiet uz aptaujām un atrodiet lieliskus darījumus. Izpērciet punktus Jūsu iecienītāko mazumtirgotāju dāvanu kartēm, tādām kā Amazon un Walmart vai saņemiet naudu atpakaļ no Paypal. Swagbucks ir izmaksājis vairāk kā $350,000,000 naudā un bezmaksas dāvanu kartēs. Lieciet naudu atpakaļ savā makā. Pievienojieties šodien bez maksas.

Reģistrējieties šeit
Pievienojieties Voissy panelim, lai paustu savu viedokli un ietekmētu savu pasauli. Reģistrējieties bez maksas un nopelniet 300 punktus.

Voissy

Pievienojieties Voissy panelim, lai paustu savu viedokli un ietekmētu savu pasauli. Reģistrējieties bez maksas un nopelniet 300 punktus. Tā kā jūsu laiks un viedoklis ir vērtīgs, jūs saņemsiet atlīdzību par katru reizi, kad aizpildīsiet aptauju. Jūs saņemsiet atlīdzību punktu veidā. Kad būsiet sakrājis pietiekami daudz punktu, tos varēsiet pārvērst naudā, izmantojot PayPal, Amazon dāvanu kuponus un citas lieliskas balvas. Jo vairāk piedalāties, jo vairāk vinnēsiet.

Reģistrējieties šeit
Īss raksturojums ir šāds – jūs saņemsiet 20 punktus (spiderPoints) par katru pilnu mājaslapas novērtējumu, kuru veicat. Tāpat arī šeit ir pieejami dažādi testi, izmēģinājumi, “Quickies” un cita veida aptaujas, kas ļauj jums iegūt no 1 līdz 10 punktiem.

spiderMetrix

Īss raksturojums ir šāds – jūs saņemsiet 20 punktus (spiderPoints) par katru pilnu mājaslapas novērtējumu, kuru veicat. Tāpat arī šeit ir pieejami dažādi testi, izmēģinājumi, “Quickies” un cita veida aptaujas, kas ļauj jums iegūt no 1 līdz 10 punktiem. Dažām aptaujām ir balvu fonds, kur jūs varat laimēt līdz 100 punktiem. Taču tas ir nieks, salīdzinot ar punktu apjomu, kuru jūs saņemsiet, ja “izaugsiet” līdz nākamajam līmenim - Spider Species.

Reģistrējieties tagad
Dalieties ar savām idejām, domām un ieteikumiem, piedaloties tiešsaistes izpētes intervijās un zinātniskās aptaujās. Par katru aizpildīto pētījuma aptauju jūs saņemsiet $7 līdz $25.

Technology Advisory Board

Dalieties ar savām idejām, domām un ieteikumiem, piedaloties tiešsaistes izpētes intervijās un zinātniskās aptaujās. Par katru aizpildīto pētījuma aptauju jūs saņemsiet $7 līdz $25.

Reģistrējieties tagad
Kopš tā dibināšanas brīža 2000. gadā, SurveySavvy kopiena ir izaugusi līdz vairāk nekā 3 miljoniem 190 valstīs, pelnot naudu no piedalīšanās tiešsaistes aptaujās.

SurveySavvy

Kopš tā dibināšanas brīža 2000. gadā, SurveySavvy kopiena ir izaugusi līdz vairāk nekā 3 miljoniem 190 valstīs, pelnot naudu no piedalīšanās tiešsaistes aptaujās. SurveySavvy ir izmaksājusi vairāk naudas mūsu biedriem, kā jebkurš cits tiešsaistes tirgus izpētes uzņēmums (vairāk nekā $5 miljonu dolāru). Vēl neesat SurveySavvy biedrs? Reģistrējieties tagad...

Reģistrējieties šeit
Visi reģistrētie biedri piedalās ikmēneša izlozē, kurā ir iespējams laimēt $250 naudas balvu, tikai par to, ka esat šeit biedrs. Ja jūs atbildat uz skrīneri (īsu aptaujas anketu), jūs tiksiet reģistrēts kā dalībnieks izlozē par naudas balvām.

American Consumer Opinion

Visi reģistrētie biedri piedalās ikmēneša izlozē, kurā ir iespējams laimēt $250 naudas balvu, tikai par to, ka esat šeit biedrs. Ja jūs atbildat uz skrīneri (īsu aptaujas anketu), jūs tiksiet reģistrēts kā dalībnieks izlozē par naudas balvām. Ja jūs piedalīsieties aptaujā, jūs vienmēr saņemsiet kāda veida atlīdzību. Parasti šādas atlīdzības ir robežās no $4 līdz $50. Vienkārši aizpildiet aptaujas par samaksu.

Reģistrējieties tagad
Brand Institute ir tirgus izpētes uzņēmums, kas specializējas pētījumu veikšanā farmācijas un patēriņa tirgos. Šeit tiek laipni gaidīti patērētāji ar dažādiem demogrāfiskiem datiem, ārsti no dažādām specialitātēm, kā arī citi medicīnas speciālistiem.

Brand Institute

Brand Institute piedāvā visplašāko globālo ekspertu grupu visām industrijām, kas sastāv no profesionāļiem un mērķauditorijas patērētāju respondentiem. Brand Institute ir tirgus izpētes uzņēmums, kas specializējas pētījumu veikšanā farmācijas un patēriņa tirgos. Šeit tiek laipni gaidīti patērētāji ar dažādiem demogrāfiskiem datiem, ārsti no dažādām specialitātēm, kā arī citi medicīnas speciālistiem. Naudas maksājumi tiek veikti caur PayPal kontu.

Reģistrējieties šeit
Kad jūs pievienojaties YouGov paneli, jūs pievienojaties vispasaules cilvēku kopienai, kam patīk izteikt savu viedokli un pelnīt punktus, to darot. Jūs kā panels loceklis, regulāri saņemsiet e-pasta uzaicinājumus uz jaunām aptaujām.

YouGov

YouGov ir pasaules vadošais tiešsaistes tirgus izpētes uzņēmums. Mūsu misija ir sniegt nepārtrauktu un precīzu datu tiešraidi un ieskatu par to, ko cilvēki domā un dara visā pasaulē, visu laiku, lai uzņēmumi, valdība un institūcijas varētu labāk kalpot cilvēkiem, kas to uztur.
Kad jūs pievienojaties YouGov paneli, jūs pievienojaties vispasaules cilvēku kopienai, kam patīk izteikt savu viedokli un pelnīt punktus, to darot. Jūs kā panels loceklis, regulāri saņemsiet e-pasta uzaicinājumus uz jaunām aptaujām. Katra aptauja, ko jūs aizpildāt, sniedz jums punktus, un uzkrātos punktus ir iespējams samainīt pret dažāda veida labumiem, tādiem kā kino biļetēm, dāvanu kartēm un citām balvām. Tāpat arī jūs saņemsiet aptaujas, kas nedod punktus, taču sniedz jums iespēju piedalīties ikmēneša balvu izlozē. Visas YouGov aptaujas ir pieejamas aizpildīšanai tiešsaistē jums izdevīgā laikā.

Reģistrējieties šeit

MAKSAS APTAUJAS

Cik es varu nopelnīt?
Jūsu peļņas potenciāls ir atkarīgs no saņemto aptauju daudzuma, veida un ilguma. Aptauju veids, ko jūs saņemsiet, un biežums, ir atkarīgs no uzņēmuma vajadzībām. Konkrēti tas būs atkarīgs no tā, kādas kampaņas viņi tajā mirklī veic, līdz ar to jūs varat saņemt vairāk vienā mēnesī un mazāk – nākamajā. Parasti aptaujas aizpildīšanai ir nepieciešamas 10 līdz 30 minūtes, un maksas aptauja parasti atalgo jūs ar $1 līdz $10 vai iespējams pat vairāk par katru aizpildīto aptauju. Citi uzņēmumi savukārt var dot jums dāvanu kartes vai arī reģistrēt jūs loterijās par naudu vai balvām.

Kā man samaksās pēc piedalīšanās?
Parasti jums samaksās ar čeku pēc dažām nedēļām. Dažreiz ir pieejamas citas maksājumu saņemšanas iespējas, piemēram, PayPal. Pārējos gadījumos, ja aptaujas atalgojums ir dāvanu karte vai kāds produkts, pēc aptaujas aizpildīšanas jums tiks sniegta informācija par to, kad un kādā veidā jūsu atlīdzība tiks piegādāta.

Aptaujas dalībnieki var nopelnīt stabilus blakus ienākumus.
Līdzīgi kā ar jebkuru citu iespēju tiešsaistē, ir nepieciešams laiks un zināmas pūles, lai sāktu saņemt ienākumus ar aptaujām. Viens no galvenajiem elementiem veiksmīgam darbam no mājām ir izveidot vairākas ienākumu plūsmas. Katra no šīm plūsmām, iespējams, sniegs jums tikai dažus dolārus mēnesī, taču ar pietiekami daudziem dažādiem ienākumu avotiem jūs drīz pamanīsiet, ka jūs varat nopelnīt stabilus blakus ienākumus. Maksas aptaujas var nodrošināt fantastiku ienākumu plūsmu, kas tikai turpinās augt, kad jūs kļūsiet zinošāki un vairāk pieredzējuši šajā jomā.

Jo vairāk aptaujās jūs piedalīsieties, jo vairāk naudas jūs varat nopelnīt.
Tā nav nekāda "bezmaksas veiksme", kur jūs saņemsiet "kaut ko par neko" - tas ir veids, kā jūs varat strādāt un pelnīt naudu, kad un kur vien vēlaties. Aptauju daudzums, ko saņemsiet, būs atkarīgs no tā, cik daudzos uzņēmumos jūs reģistrēsieties, no informācijas daudzuma, ko jūs viņiem norādīsiet un jūsu privātā “profila”. Dažas aptaujas ir ļoti specifiskas un ne visi “kvalificēsies” katrai aptaujai. Piemēram, kāda aptauja var būt domāta tikai sievietēm vecumā no 24-45 gadiem, kas dzīvo Kanādā. Savukārt cita aptauja var būt domāta tikai brīviem vīriešiem, kas lieto odekolonu, utt. Protams, daudzas aptaujas ir ļoti vispārīgas un tajās var piedalīties gandrīz ikviens. Galu galā, ir pieejamas neskaitāmas aptauju iespējas gandrīz ikvienam. Nav svarīgi, vai esat vīrietis, vai sieviete, dzīvojat ASV vai citur, esat koledžas students vai arī strādājat pilna laika darbu, utt. Nepastāv tāds viens “profils”, kas regulāri kvalificējas vairāk aptaujām, nekā pārējie.

Aizpildīto aptauju skaits un nopelnīto ienākumu apjoms būs atkarīgs no tā, cik daudz laika un pūļu jūs ieliksiet aptaujās.
Vidējie mēneša ienākumi būs atkarīgi no katra indivīda atsevišķi un viņu ieguldītajām pūlēm. Cilvēks, kas bieži pārbauda savu e-pastu un ātri atbild uz ielūgumiem piedalīties aptaujās, vai arī bieži pieslēdzas biedru sadaļai, lai redzētu, kādas jaunas aptaujas ir pieejamas, protams, nopelnīs vairāk, nekā tas, kurš pieslēdzas vietnei tikai vienreiz nedēļā. Ienākumi ir tikai un vienīgi atkarīgi no indivīda pūlēm un no tā, cik daudz uzmanības viņš pievērš aptaujas piedāvājumiem. Vairums cilvēku kļūst par panels dalībniekiem, lai dalītos ar savu viedokli, kā arī lai saņemtu samaksu par piedalīšanos tiešsaistes aptaujās. Piedalīšanās maksas tiešsaistes aptaujās brīvajā laikā ir lielisks veids, kā nopelnīt papildus naudu, un tas ir daudz jautrāk nekā citi naudas pelnīšanas veidi internetā, jo jūs netērējat savu naudu un jums tiek samaksāts, lai jūs piedalītos maksas aptaujās tiešsaistē. Tā ir 100% bezmaksas nauda.

Ja jūs ieguldīsiet laiku un darbu, lai sasniegtu pareizo ceļu, jūs izveidosiet pievilcīgu ienākumu plūsmu.
Esiet reāls savos uzstādītajos mērķos un neceriet kļūt stāvus bagāts īsā laika posmā. Tiešsaistes aptaujas nestrādā pēc shēmas – kļūstiet bagāts ātri, taču jūs varat nopelnīt mazliet papildus naudas (tāpat arī balvas un dāvanu kartes), ja reģistrēsieties dažās kvalitatīvās izpētes firmās. Aptaujas ir jūsu laika vērtas.

Ikviena pieredze mazliet atšķiras.
Mēs vai kāds cits nespējam jums pateikt, precīzi cik aptaujas jums tiks piedāvātas vai arī cik naudas jūs nopelnīsiet. Viss, ko mēs varam ieteikt, ir sekojošs: ja aptaujas ir kaut kas tāds, kas jums šķiet interesants, vienkārši pamēģiniet un tad jau redzēs, kā viss noritēs tālāk. Jums nav ko zaudēt...