ON-LINE PRIESKUMY PANELU

Užívanie prieskumov sa zdá byť populárny spôsob, ako zarobiť trochu extra peňazí. Prečo sú korporácie ochotné zaplatiť za naše názory? Vzhľadom k tomu, že je potrebné vedieť, čo spotrebitelia chcú veľmi rýchlo a pretože len veľmi málo ľudí, ktorí túto informáciu dobrovoľne a zadarmo poskytne.

Pozrite sa na nasledujúce on-line platené prieskumy stránky a pripoj sa k nim, aby si začal zarábať z platených prieskumov. Môžete sa pripojiť k programom tu uvedeným a môžete byť istí, že dostanete zaplatené v hotovosti alebo vo forme ďalších odmien bez skrytých podmienok, bez toho aby ste museli platiť cent. Všetky spoločnosti tu uvedené, sú skutočné a stojí naozaj za to sa k nim pripojiť, majú dobrú povesť. My zverejňujeme len zoznam kvalitných on-line výskumov trhu panelov, ktoré nikdy neúčtujú poplatky, a prijímajú členmi medzinárodne (vo väčšine prípadov). Ponúkame bezplatný okamžitý prístup ku všetkým informáciám na tejto stránke, takže majte peňaženku vo vrecku, a pozrite sa na náš zoznam legitímne trhových výskumných spoločností hosťujúcich platené prieskumy panelov. Skúšajte to znova pravidelne, pretože budeme aktualizovať túto stránku s tým najlepším (k dispozícii pre ľudí na celom svete), dostať zaplatené v hotovosti za prieskum ponúk. Pridajte sa k toľkým plateným prieskumovým stránkam, ako je to len možné, aby ste maximalizovali svoj zisk.

Veľa šťastia a bavte sa!


Radi by ste si zarobili peniaze navyše on-line? Pripojte sa k ySense hneď teraz a začnite zarábať peniaze za svoje on-line aktivít, vrátane platených prieskumov, návštev webových stránok, ponúk zadarmo a mnoho ďalších.

ySense

Radi by ste si zarobili peniaze navyše on-line? Pripojte sa k ySense hneď teraz a začnite zarábať peniaze za svoje on-line aktivít, vrátane platených prieskumov, návštev webových stránok, ponúk zadarmo a mnoho ďalších. Keď naspoříte $8, môžete ich vykúpiť cez PayPal alebo iné alternatívy pre danú krajinu. Pre odomknutie viac súvisiacich prieskumov by ste mali dokončiť svoj profil prieskumov. Nezabudnite na to pretože je to veľmi dôležité ak chcete zarobiť viac peňazí. Veľa šťastia!

Zaregistrujte sa
Zaregistrujte Sa Zadarmo v TGM Paneli Slovensko a zarobte si každouštúdiou ktorú dokončíte.

TGM Panel

Zadarmo sa zaregistrujte a zarobte si vďaka zúčastňovaniu sa na štúdiách online a na mobile! My, TGM Panel, sa uistíme že spoločnosti ktorým záleží na vašej spokojnosti budú naozaj počuť váš názor. Pravidelne sa zúčastňujte na našich štúdiách, zoznámte sa so spoločnosťami, a zarobte si hotovosť, a to všetko z pohodlia vášho domova alebo kancelárie. Naše štúdie sú zábavné a ľahko vyplniteľné a okrem iného vám pomôžu vyvinúť sa ako zákazník. Všetko čo potrebujete na účasť je len zariadenie a prístup na internet!

Zaregistrujte sa
Nájdite pre seba prieskum, ktorý vám sedí a to za veľmi krátku dobu. Na dokončenie svojho prieskumu sa nemusíte ani zaregistrovať. Zapojte sa do našej služby a začnite zarábať so surveyo24.com už teraz.

surveyo24

Nájdite pre seba prieskum, ktorý vám sedí a to za veľmi krátku dobu . Na dokončenie svojho prieskumu sa nemusíte ani zaregistrovať. Stačí si vybrať prieskum, zadať svoj e-mail a niektoré základné informácie o sebe. Pozvánky vám pošleme e-mailom.
Za každý úspešne dokončený prieskum, sa vám pridajú body priamo na váš účet na “synorewards.com”. Presný počet bodov na dokončenie prieskumu sa dozviete ešte predtým než ho prijmete. Takže sa len stačí rozhodnúť pre ten správny! Nazbierajte minimálny počet 500 bodov a zmeňte ich na peniaze alebo odmeny na stránke “synorewards.com”. Zapojte sa do našej služby a začnite zarábať so surveyo24.com už teraz.

Prihláste sa
MARKETAGENT.COM – Ako účastník ankety chcete svojím názorom určovať trendy a výrobky zajtrajška, zúčastniť sa anktey a zarobiť si online peniaze.

MARKETAGENT.COM

Za každý kompletne vyplnený dotazník máte nárok na kompenzáciu za vynaloženú námahu vo forme bonusových bodov, ktoré Vám budú pripísané na Vaše konto. Výška kompenzácie je závislá od druhu a dĺžky dotazníka. Účasť na ankete je samozrejme dobrovoľná, nikdy nie povinná. Body ktoré získate si môžete kedykoľvek zameniť na našej výmennej burze za služby a produkty našich kooperačných partnerov, alebo hotovosť. O konkrétnej výške kompenzácie resp. výhernej cene budete informovaný vždy pred vyplnením dotazníka.

Prihlásiť sa teraz
Zapojte sa do Panelu platených prieskumov zákazníkov spoločnosti e-Research-Global.com a zarábajte peniaze. Členovia sa môžu zúčastňovať platených on-line prieskumov (on-line dotazníkov), online záujmových skupín a testovaní nových produktov za peniaze. Za dokončený prieskum vám za odmenu budú vyplatené peniaze.

e-Research-Global

Zapojte sa do Panelu platených prieskumov zákazníkov spoločnosti e-Research-Global.com a zarábajte peniaze. Členovia sa môžu zúčastňovať platených on-line prieskumov (on-line dotazníkov), online záujmových skupín a testovaní nových produktov za peniaze. Za dokončený prieskum vám za odmenu budú vyplatené peniaze. Výška peňažnej odmeny sa líši od prieskumu k prieskumu v závislosti od času a náročnosti plateného online prieskumu. Vyplácame prostredníctvom služby PayPal.com. Ak nie je PayPal.com pre vašu krajinu, používame službu Payza.com.

Zaregistrujte sa
Patentovaný TraitScoreSM systém PaidViewpoint bol vynájdený pre posúdenie úprimnosti a dôslednosti respondentov výskumu a motivovať tieto charakteristiky.

PaidViewpoint.com

Patentovaný TraitScoreSM systém PaidViewpoint bol vynájdený pre posúdenie úprimnosti a dôslednosti respondentov výskumu a motivovať tieto charakteristiky. V rozsahu počtu prieskumov sme umožnili členom PV odpovedať každý mesiac, ponúkame väčšie príjmy príležitosti pre členov s vyššími TraitScores. Prieskum pay-per je tiež vyššia na zaklade vášho TraitScoreSM. Platba v hotovosti sa vykonáva prostredníctvom svojho PayPal účtu.

Pridaj sa teraz
V MOBROG sa môžete aktívne podieľať na prieskume trhu, povedať svoj názor a zarobiť peniaze tým, že sa zúčastníte prieskumov.

MOBROG

V MOBROG sa môžete aktívne podieľať na prieskume trhu, povedať svoj názor a zarobiť peniaze tým, že sa zúčastníte prieskumov. Za účasť v prieskumoch dostanete od 1 do 3 € za krátky prieskum. Prostredníctvom nášho on-line panelu vám ponúkame možnosť vyplniť prieskumy v pohodlí na vašom počítači. Za týmto účelom vám budeme pravidelne e-mailom posielať pozvánky na prieskumy, ktoré môžete pohodlne vyplniť cez internet. Povieme vám vopred, ako dlho bude účasť na prieskume trvať a koľko peňazí vám za to zaplatíme. Samozrejme nemáte žiadnu povinnosť zúčastniť sa. Vždy si môžete vybrať a potom podľa záujmu dokončiť prieskum, kedy vám to práve časovo vyhovuje.
Majiteľom smartfónov (iPhone, BlackBerry alebo Android) ponúkame možnosť podieľať sa na prieskumoch prostredníctvom ich mobilných telefónov. Na to si jednoducho stiahnite aplikáciu MOBROG vo vašom App-Store a ste pripravení. Odpovede na prieskumy, ktoré robíme cez mobilný telefón, môžete jednoducho vpisovať prostredníctvom displeja. Samozrejme zaplatíme za vašu účasť v prieskumoch. Obidve verzie účasti na prieskume vám umožňujú vyjadriť vaše názory, zlepšovať produkty a služby a samozrejme zarábať peniaze. Peniaze si môžete nechať bezpečne a pohodlne vyplácať prostredníctvom systému PayPal.

ZAREGISTROVAŤ SA
PrizeRebel.com je jednotkou medzi on-line platenými prieskumy.

PrizeRebel

PrizeRebel.com je jednotkou medzi on-line platenými prieskumy. Chceme Vám pomoci zarobiť peniaze doma a dostať zaplatená za Vaše Názory! Od roku 2007 sme na popredných priečkach medzi on-line trhy výskumu na webových stránkach. S obrovských zásob prieskumu a rýchle spracovaných odmien, vyplácame Tisice dolárov v hotovosti za peňažne odmeny každy den, a snažíme sa poskytovať najlepšie služby pre našich členov.
Uzavreli sme partnerstvo s mnohými inzerentnímy vydavateľi a poskytovateľmi prieskumu trhov, ktorí hľadajú Váš názor na nové výrobky alebo by boli veľmi radi, ak ste sa stali novými členmi ich webové stránky. Na oplátku za Váš čas a učasť budete získavať body, ktoré je možné uplatniť pre darčekové karty ve značkových obchodoch alebo ako on-line herné kódy, Amazon.com tovar a PayPal Hotovosť!

Zaregistrujte sa
Swagbucks.com je najobľúbenejším programom odmien na internete, ktorý vám poskytuje bezplatné darčekové karty a hotovosť za každodenný pohyb online.

swagbucks

Swagbucks.com je najobľúbenejším programom odmien na internete, ktorý vám poskytuje bezplatné darčekové karty a hotovosť za každodenný pohyb online. Získajte body nakupovaním u svojich obľúbených maloobchodníkov, sledujte zábavná videa, surfujte po internete, odpovedajte na prieskumy a nájdite skvelé ponuky. Uplatnite svoje body za darčekové karty u svojich obľúbených maloobchodníkom, ako sú Amazon a Walmart, alebo získajte späť svoje peniaze cez Paypal. Spoločnosť Swagbucks už vyplatila vyše 350 000 000 dolárov v hotovosti a v darčekových kartách a to úplne zadarmo. Vložte peniaze späť do peňaženky. Pripojte sa zdarma ešte dnes.

Zaregistrujte sa
Pripojte sa k panelu Voissy a vyjadrite svoj názor a ovplyvnite svoj svet. Zaregistrujte sa teraz zadarmo a získajte 300 bodov.

Voissy

Pripojte sa k panelu Voissy a vyjadrite svoj názor a ovplyvnite svoj svet. Zaregistrujte sa teraz zadarmo a získajte 300 bodov. Pretože váš čas a váš názor sú cenné, budete odmenení za každé úplné zodpovedanie dotazníka. Odmenu získate vo forme bodov. Keď nazbierate dostatok bodov, môžete ich premeniť na hotovosť prostredníctvom služby PayPal, darčekových kariet Amazon a ďalších skvelých odmien. Čím viac sa zapojíte, tým viac zarobíte.

Zaregistrujte sa
Stručná odpoveď je si zarobiť 20 spiderPoints za každú celú Hodnotenou webovú stránku, ktorú vykonáte.

spiderMetrix

Stručná odpoveď je si zarobiť 20 spiderPoints za každú celú Hodnotenou webovú stránku, ktorú vykonáte. K dispozícii sú aj testy, skúšky, rýchlovky, prieskumy a ďalšie typy dotazníkov, ktoré stoja od 1 do 10 bodov. Niektoré prieskumy majú prize pool, kde môžete vyhrať až 100 bodov. Ale tie všetky zapadnú v porovnaní, ak vezmete do úvahy, že si môžete spiderPoints zarobiť, akonáhle ste dosiahli vyššej urovne SpiderMetrix.

ZAREGISTROVAŤ SA
Talk Online Panel je komunitná platforma, kde členovia dostávajú pozvánky k prieskumom ohľadne všetkého, od životného štýlu a finančných možností po sociálne otázky a nákupné preferencie. Každý dokončený prieskum je odmenený určitým počtom bodov v závislosti na dĺžke a zložitosti dotazníka: body je potom možné vymeniť za hotovosť, poukážky platné u partnerských predajcov, predplatné časopisov alebo ich venovať charite.

Talk Online Panel

Talk Online Panel je komunitná platforma, kde členovia dostávajú pozvánky k prieskumom ohľadne všetkého, od životného štýlu a finančných možností po sociálne otázky a nákupné preferencie. Tieto prieskumy môžu byť od mediálných a výskumných agentúr alebo od marketingových oddelení firiem – a v závislosti na dotazníku budú určené pre všeobecnú populáciu alebo len pre určitú cieľovú skupinu. Každý dokončený prieskum je odmenený určitým počtom bodov v závislosti na dĺžke a zložitosti dotazníka: body je potom možné vymeniť za hotovosť, poukážky platné u partnerských predajcov, predplatné časopisov alebo ich venovať charite.

Registrovať
Náš „panel“ respondentov tvorí veľmi pestrá vzorka ľudí zo Slovenskej republiky a v paneli iVýzkumy.cz aj z Česka. Každý z nich má možnosť sa zúčastniť ako internetových, tak telefonických, SMS, mobilných a iných typov výskumov. Aby sme vyjadrili vďaku účastníkom našich výskumov, je pre všetkých členov k dispozícii kreditný systém, v ktorom sa zbierajú kredity. Tie je možné vymeniť za peniaze, poukážky do obchodov alebo za dobročinné príspevky.

iVýzkumy

Náš „panel“ respondentov tvorí veľmi pestrá vzorka ľudí zo Slovenskej republiky a v paneli iVýzkumy.cz aj z Česka. Každý z nich má možnosť sa zúčastniť ako internetových, tak telefonických, SMS, mobilných a iných typov výskumov. Pri každom novom projekte náš systém vykoná výber vhodných účastníkov pre výskum, a to na základe údajov z vyplnených profilov. Vybraní respondenti potom od nás obdržia e-mailovú pozvánku na účasť do výskumu. V e-mailovej správe sú uvedené informácie o výskume, špeciálna URL adresa pre vstup do dotazníka a výška odmeny za vyplnenie dotazníka.
Aby sme vyjadrili vďaku účastníkom našich výskumov, je pre všetkých členov k dispozícii kreditný systém, v ktorom sa zbierajú kredity. Tie je možné vymeniť za peniaze, poukážky do obchodov alebo za dobročinné príspevky. Za účasť vo výskumoch získavajú kredity, ktorých počet závisí na dĺžke a zložitosti konkrétneho dotazníka. Hodnota odmeny za účasť v bežnom dotazníku sa pohybuje okolo 0,3–2,5 eura. Výmenný pomer je 300 kreditov = 1 euro).

Zaregistrujte sa
Členem PROSEBE se může stát každý občan České republiky nebo Slovenska. Po registraci na panel PROSEBE Vám budeme posílat prostřednictvím Vámi uvedeného e-mailu online dotazníky, za jejichž vyplnění Vás budeme odměňovat - informace o výši odměny bude vždy součástí e-mailu s pozvánkou k vyplnění konkrétního dotazníku. Odměny se obvykle pohybují v řádu desítek korun.

PROSEBE

Členem PROSEBE se může stát každý občan České republiky nebo Slovenska. Po registraci na panel PROSEBE Vám budeme posílat prostřednictvím Vámi uvedeného e-mailu online dotazníky, za jejichž vyplnění Vás budeme odměňovat - informace o výši odměny bude vždy součástí e-mailu s pozvánkou k vyplnění konkrétního dotazníku. Odměny se obvykle pohybují v řádu desítek korun. Po vyplnění dotazníku Vám uvedenou částu přičteme na Váš účet v PROSEBE. Po dosažení určité cekové výše odměn Vám částku odešleme přímo na Váš bankovní účet.

Prihláste sa
Slovenský národný panel je miestom na internete, kde sa registrujú tí užívatelia internetu, ktorí sa chcú zúčastňovať prieskumov verejnej mienky na internete a dlhodobo sa tak vyjadrovať k najrôznejším zaujímavým spoločenským otázkam a témam. Každý člen Slovenského národného panela získava možnosť byť oslovený k účasti na výskumoch, ktoré prebiehajú formou online - internetových dotazníkov. Za vyplnenie kompletného výskumu, t.j. odpovie na všetky otázky, získava respondent odmenu vo forme oplátok (bodov).

Slovenský národný panel

Slovenský národný panel je miestom na internete, kde sa registrujú tí užívatelia internetu, ktorí sa chcú zúčastňovať prieskumov verejnej mienky na internete a dlhodobo sa tak vyjadrovať k najrôznejším zaujímavým spoločenským otázkam a témam. Slovenský národný panel je otvorený pre všetkých občanov Slovenska. Pre občanov Českej republiky existuje analogický projekt na adrese www.narodnipanel.cz Každý člen Slovenského národného panela získava možnosť byť oslovený k účasti na výskumoch, ktoré prebiehajú formou online - internetových dotazníkov. Za vyplnenie kompletného výskumu, t.j. odpovie na všetky otázky, získava respondent odmenu vo forme oplátok (bodov). Čo za oblátky môžete získať, zistíte v katalógu odmien. Členovia Slovenského národného panela môžu byť taktiež oslovení k účasti na ďalších typoch výskumu trhu, napr. skupinových diskusiách. V týchto prípadoch je člen/ka Slovenského národného panela oslovený/á špeciálnou pozvánkou.

ZAREGISTROVAŤ SA
Populace.cz je panel respondentů, kteří nám poskytují své názory a myšlenky prostřednictvím internetových dotazníků, telefonních rozhovorů nebo skupinových diskuzí. Populace.cz má ambici být největším a nejkomplexnějším panelem pro výzkum trhu v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Registrací v Populace.cz získáte možnost účastnit se placených výzkumů.

Populace.cz

Populace.cz je panel respondentů, kteří nám poskytují své názory a myšlenky prostřednictvím internetových dotazníků, telefonních rozhovorů nebo skupinových diskuzí. Populace.cz má ambici být největším a nejkomplexnějším panelem pro výzkum trhu v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Za panelem Populace.cz stojí největší česká agentura pro výzkum trhu IPSOS.
Jako člen Populace.cz máte možnost vyjádřit se k zajímavým tématům a podělit se o své myšlenky a názory. Registrací v Populace.cz získáte možnost účastnit se placených výzkumů. Za každý vyplněný dotazník získáváte finanční odměnu. Kromě finanční odměny můžete získat hodnotné ceny (mobilní telefon, tablet, poukaz na zájezd..)

Registrovať
Vzhľadom k tomu, že je založenia v roku 2000 sa SurveySavvy komunita rozrástla na viac ako 3 milióny ľudí v celých 190 krajín zarábať peniaze tým, že sa účastní v našom on-line prieskumu.

SurveySavvy

Vzhľadom k tomu, že je založenia v roku 2000 sa SurveySavvy komunita rozrástla na viac ako 3 milióny ľudí v celých 190 krajín zarábať peniaze tým, že sa účastní v našom on-line prieskumu. SurveySavvy vyplatila viac peňazí pre našich členov, než akýkoľvek iný on-line výskum trhu (viac ako 5.000.000 $ dolárov v hotovosti). Nie ste členom SurveySavvy? Pridaj sa teraz ...

Pridaj sa teraz
Technology Advisory Board - Podeľte sa o svoje myšlienky, názory a návrhy za účasťou v on-line rozhovoroch výskumných a vedeckých prieskumov.

Technology Advisory Board

Podeľte sa o svoje myšlienky, názory a návrhy za účasťou v on-line rozhovoroch výskumných a vedeckých prieskumov. Po dokončení výskumného šetrenia, dostanete $ 7 na $ 25.

Pridaj sa teraz
American Consumer Opinion - Stačí vyplniť prieskumy pre peniaze

American Consumer Opinion

Všetci registrovaní členovia sa zúčastňujú v mesačnom žrebovaní, aby vyhrali $ 250 v hotovosti, len preto, že je členom. Ak prijmete screener (krátky dotazník), budete zaradení do žrebovania o peňažné ceny. Ak sa zúčastňujete prieskumu, vždy dostanete nejaký druh stimuly. Stimuly sa typicky pohybujú v hodnote od $ 4 do $ 50. Stačí vyplniť prieskumy pre peniaze.

Pridaj sa teraz
Brand Institute je firma pre výskum trhu špecializujúca sa na výskum v oblasti farmaceutických a spotrebiteľských trhoch. Spotrebitelia s rôzne demografia, lekári z rôznych špecialít a ďalších zdravotníckych odborníkov sú vítaní.

Brand Institute

Brand Institute ponúka najširšiu globálny panel profesionálnych a cieľových spotrebiteľov publika respondentov, pre všetky priemyselné odvetvia. Brand Institute je firma pre výskum trhu špecializujúca sa na výskum v oblasti farmaceutických a spotrebiteľských trhoch. Spotrebitelia s rôzne demografia, lekári z rôznych špecialít a ďalších zdravotníckych odborníkov sú vítaní. Platba v hotovosti sa vykonáva prostredníctvom svojho PayPal účtu.

Prihláste sa
Keď vstúpite do panelu YouGov, tak sa pripájate k celosvetovej komunite ľudí, ktorí chcú vyjadriť a zdieľať svoje názory, a zbierať body do budúcnosti. Ako člen panelu, budete dostávať pravidelné e-mailové pozvánky na nové prieskumy.

YouGov

YouGov je popredná svetová on-line spoločnosť pre výskum trhu. Naším poslaním je dodávať živý prúd nepretržitých a presných dát o tom, čo si ľudia myslia a robia po celom svete, po celú dobu. Takže firmy, vlády a inštitúcie môžu lepšie slúžiť ľuďom, ktoré ich udržujú. Keď vstúpite do panelu YouGov, tak sa pripájate k celosvetovej komunite ľudí, ktorí chcú vyjadriť a zdieľať svoje názory, a zbierať body do budúcnosti. Ako člen panelu, budete dostávať pravidelné e-mailové pozvánky na nové prieskumy. Za každý dokončený prieskum získavate body, ktoré pri nahromadení môžu byť vymenené za odmeny, ako sú lístky do kina, darčekové karty a ďalšie ceny. Obdržíte aj prieskumy, ktoré nemajú body, ale budete zaradení do mesačného žrebovania. Všetky prieskumy YouGov sú dokončené a vyplnené on-line, po dobu, ktorá vám vyhovuje.

Registrovať

PLATENÉ ANKETY

Koľko si môžem zarobiť?
Vaše možnosti zárobku závisí od počtu, typu a trvania prieskumov, ktoré dostanete. Typ a početnosť výberových konaní, ktoré dostanete, ktorý záleží na potrebách spoločnosti. Konkrétne to, čo kampane vedú, takže môžete získať mesiac navyše alebo na ďalšie o jeden menej. Typické prieskumy zaberú 10 až 30 minút, hotovostný platobný prieskum vás všeobecne odmení $ 1 až $ 10 alebo možno aj viac za každý prieskum, ktorý zhotovíte. Iní vám môžu dať darčekové certifikáty, alebo vás zaradiť do lotérie s hotovosti alebo cenami.

Ako dostanem zaplatené za účasť?
Normálne budete vyplatení šekom o niekoľko týždňov neskôr. Niekedy sú tu možnosti prijatí platby, ako je PayPal. Inokedy, ak darčekový certifikát alebo výrobok je prieskumovej stimul, po dokončení prieskumu, podrobnosti budú poskytnuté o tom, kedy a ako bude vaša odmena doručená.

Prieskumoví odberatelia môžu získať solídne druhý príjem.
Rovnako ako akékoľvek iné on-line príležitosti, vyžadujú čas a úsilie pre vybudovanie solídneho príjmu z prieskumov. Jedným z kľúčov k prevádzkovaniu úspešného príjmu, za účelom pracovať aj doma, je si vytvoriť viac tokov príjmov. Každy z týchto prúdov môže poskytnúť len pár dolárov každý mesiac, ale s viac rôznych zdrojov, zistíte, že ste schopní zarábať značné druhý príjem. Platené prieskumy môžu poskytnúť úžasný zdroj príjmov, ktorý bude aj naďalej rásť, ako naberáme viac znalosti a skúsenosti s nimi.

Čím viac prieskumu vyplníte alebo sa zúčastníte, tým viac peňazí môžete zarobiť.
Toto nie je "jazda zadarmo", kde dostanete "niečo za nič" - to je spôsob, ako môžete pracovať a zarábať peniaze slobodne, kedykoľvek a kdekoľvek sa Vám len chce. Počet prieskumov, ktoré si vezmete, závisí od počtuspoločností s ktorými sa zaregistrujete, množstvo informácií, ktoré im poskytne, a vaš osobný "profil." Niektoré prieskumy sú veľmi špecifické, a nie každý bude mať "nárok" na každý prieskum. Napríklad, konkrétny prieskum by mohol byť otvorený pre ženy vo veku 25-45, ktorí žijú v Kanade. Iný prieskum by mohol byť otvorený slobodným mužom, ktorí používajú kolínskou, atď. Samozrejme, prieskumy sú veľmi všeobecné a každý si ich môže vyplniť.Nakoniec, existuje veľa príležitostí na prieskumom pre každého. Je to naozaj jedno, či ste muž alebo žena, žijete v USA, alebo nie, ste vysokoškolský študent, alebo pracujete na plný úväzok, atď. Nie je nikto, "profil", kto pravidelne spĺňa podmienky pre všetky prieskumy.

Množstvo vyplnených prieskumov, a zárobky, bude závisieť na tom, koľko času a úsilia do prieskumov vložíte.
Priemerný mesačný príjem bude závisieť na každom jednotlivcovi, a ich úsilie do budúcnosti. Osoba, ktorá kontroluje svoje e-maily často a reaguje na pozvánky prieskumov rýchlo, alebo sa prihlási do členské sekcie, kde môžu vidieť, aké nové prieskumy sú k dispozícii, bude samozrejme zarába viac, než niekto, kto sa len prihlási raz týždenne. Príjem je výhradne závislý na úsilie jednotlivca a pozornosťou k prieskumu ponúk. Väčšina ľudí sa stala členom skupiny odborníkov, aby sa podelili o svoje názory, rovnako ako dostať zaplatené za prieskumy online. Užívanie Zdarma Platené on-line prieskumov vo svojom voľnom čase, je skvelý spôsob, ako zarobiť nejaké peniaze navyše, a je to oveľa väčšia zábava, než iné spôsoby, ako zarobiť peniaze on-line, pretože nič neminiete, ale stále dostanete zaplatené, za platené prieskumy on-line, to sú 100% peniaze zadarmo.

Ak im dáte minimálne množstvo času a zapracujete sa do systému, budete rozvíjať sľubný prúd príjmov.
Buďte realistickí vo svojich cieľoch, a nečakajte, že rýchlo zbohatnete. On-line prieskumy, nie sú projekty k rýchlemu zbohatnutie, ale môžete si zarobiť peniaze navyše (ceny a darčekové karty), ak sa zaregistrujete s niekoľkými kvalitnými výskumnými firmami. Prieskumy určite stojí za váš čas.

Skúsenosť každého človeka je trochu iná.
Nie je žiadny spôsob, kde ja alebo niekto iný môže povedať, koľko prieskumov bude presne mať, alebo koľko peňazí bude zarábať. Čo navrhujeme, je to, že ak je to niečo, čo vás zaujíma, tak to proste skúsim a uvidím ako to chodí. Nemáte čo stratiť ...