VÁŠ NÁZOR

sa počíta, bez ohľadu na to, kde žijete, kto ste, alebo aké je vaše zázemie. Ak ste spotrebiteľ, máte nárok na platené prieskumy. Tie vám umožnia vyjadriť sám seba, a zároveň dostať zaplatené za to, čo si myslíte.


ONLINE PLATENÉ ANKETY - INFORMÁCIE

Ak máte záujem o zdieľanie svojich názorov o najnovších produktoch a službách, potom brať hotovosť za on-line prieskumy môže byť zábavný spôsob, ako si zarobiť peniaze vo svojom voľnom čase.

Že on-line prieskumy sa ukázali byť vzrušujúce, legitímny spôsob, ako zarobiť peniaze na internete. Spoločnosti na prieskum trhu majú otázky, ktoré chcú zodpovedať, zaplatí vám za vašu odpovedať, a preto sú schopní lepšie marketingovo rozhodovať o ich produktoch a službách. Budete mať možnosť vidieť nové produkty predtým, ako sa dostanú na trh, dať svoj názor o tom, ako existujúce produkty zlepšiť a dostať za to zaplatené. Nie je to tak zlé za pár minút vašeho času.

Môžete byť požiadaní, aby ste sa pozreli na filmový trailer pre nový film, aký druh arašidového masla vám chutí, aké reštaurácie navštevujete, a mnoho ďalších, na ktoré si len spomeniete. Od grilu po zdravotnej otázky až po spotrebiče a na to, čo ste mali na večeru minulú noc.

K dispozícii sú miesta pre určité vekové skupiny, povolania, koníčky a záujmy. Prieskumy sú všeobecne veľmi zaujímavé a tieto spoločnosti hľadajú váš názor na to, ako utvárať svoje výrobky. Keď spoločnosť hľadá smer na vkusu a preferencií spotrebiteľov, ktoré často najímajú sekundárnu firmu, ktorá sa snaží zistiť, nákupné zvyky a názory týkajúce sa produktov a služieb užitočných pre skúmané spotrebiteľa. To je miesto, kde platené prieskumy vstúpiť na scénu.

Platené prieskumy sa stali veľkým biznisom. Prečo sú tak populárne? Umožňujú ľuďom vyjadriť sa a zároveň dostať zaplatené za to, čo si myslia. Tento jav bol napájané rastom internetu a pretože účasť na on-line platené prieskumy znamená, že pracovať doma je ľahšie ako inokedy.

On-line prieskumy sú stále populárne, pretože sú vhodné pre účastníka, rovnako ako spoločnosti pre výskum trhu. Viac a viac ľudí sa prihlási do on-line plateného prieskumu, pretože je to jednoduché, zábavné a výplata na konci mesiaca je obohacujúca. To je ideálna príležitosť pre študentov, mamičky či oteckov v domácnosti, dôchodca, alebo pre kohokoľvek, kto si chce extra privyrobiť. Nezáleží na tom, kde žijete, kto ste, alebo to, aké je vaše zázemie. Ak ste spotrebiteľ, na vašom názore záleží a máte nárok na platené prieskumy. Každý je vítaný. Pamätajte: Váš názor sa počíta!

KDE NÁJSŤ ON-LINE PLATENÉ PRIESKUMY?

Ak chcete začať zarábať za platené prieskumy prejdite do sekcie Platené Ankety - Registrácia a pozrite sa na náš webový zoznam on-line platených prieskumov a pripojíme sa k nim.
Môžete sa pripojiť k uvedeným programom a mať istotu, že dostanete zaplatené v hotovosti alebo vo forme ďalších odmien bez skrytých podmienok, bez toho aby ste museli platiť cent. Všetky uvedené spoločnosti sú skutočné, s dobrou povesťou a stojí za to sa k nim pripojiť. My iba uvádzame panely kvalitných on-line výskumných trhu, ktoré nikdy neúčtujú poplatky, a prijímajú členy medzinárodne.

  

ODPORÚČANÝ PANEL

Zaregistrujte Sa Zadarmo v TGM Paneli Slovensko a zarobte si každouštúdiou ktorú dokončíte.

CENNÉ TIPY

Najväčší pád, ktorému noví odberatelia prieskumu čelia, je nedostatok vedomostí o činnosti samotného systému. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu žať odmeny za to, že ste účastníkom diskusie on-line prieskumov. Postupujte podľa týchto skvelých tipov, aby ste si vzali čo najviac z vašich online prieskumu ktoré ste prijali.

Cenné tipy - pomôžu vám žať plody, za to, že ste on-line prieskumu účastník diskusie
Tým sa zvýši vaša šanca, že budete vyzvaní na účasť v on-line prieskumoch. Viac prieskumu znamená viac príležitostí, ako zarobiť peniaze. Obmedzenie zápisu do panelov od jednej alebo dvoch spoločností pre výskum trhu – tu neexistujú žiadne pravidlá, ktoré uvádzajú, že sa niekto nemôže zaregistrovať k viac ako jednej on-line prieskumovej spoločnosti. Tak prečo sa obmedzovať?
Niektorí ľudia predpokladajú, že len preto, že vyplnili online registračný formulár s prehľadom spoločností, sa stanú súčasťou ich databázy členov panelu. To nie je pravda. Mnoho spoločností pre výskum trhu požadovaje, aby žiadatelia overili ich e-mailové adresy kliknutím na špeciálnej hypertextový odkaz obsiahnutý v e-maile zaslanom od spoločnosti pre výskum trhu s potenciálnymi panelistov s e-mailovou adresou. Kliknutím na tento odkaz a overovanie niečieho e-mailového účtu je dôležitý posledný krok v procese registrácie.
On-line prieskumovej pozvánky sú zasielané e-mailom. Keď neskontrolujete váš e-mailový účet, ako môže potom človek očakávať, že bude pozvaný k účasti v prieskume a zarobiť si peniaze? E-mailové kontá by mali byť kontrolované aspoň dvakrát týždenne, ale najlepšie, každý deň. To zaisťuje, že pozvánky prieskumu sú prijímané a že sú stále aktívny v čase, keď sa čítajú.
Výskumnej spoločnosti spotrebiteľov by sa rady dozvedeli viac o vás, aby si vás mohli porovnať s riadnym prieskumom. Preto vás veľa prieskumových stránok môže požiadať, aby ste vyplnili prieskumový profil. Aj napriek tomu, že toto sú zvyčajne neplatené prieskumy, tak môžete zvýšiť svoje šance na získanie lepšie platených prieskumov. To tiež ukazuje, váš záväzok byť seriózna príjemcu prieskumu. Aj keď je vaš "profil" jeden z najdôležitejších faktorov, ktoré určujú typ a počet pozvánok prieskumu, ktoré dostaneš, nie je žiadna taká vec ako "dobrý" alebo "zlý" profil. Každý človek má jednoducho iný profil, ako všetci na svete, aj profil je trochu iný. Nezáleží na tom, ak ste ste slobodný, alebo ženatý, máte prácu, alebo ste doma s deťmi, šoférujete auto alebo jazdíte na bicykli, prepadol ste v škole, alebo máte magisterský titul - pretože názory každého z vás sú cenné pre výskum trhu spoločnosti a klienti, ktoré ich zamestnávajú.
Dokonca aj keď si myslíte, že je to len menšia zmena. Spoločnosti, ktoré poskytujú platené prieskumy majú úroveň očakávania, ak sa chystáte, aby vám platili za dokončenie plateného prieskumu. Ak nie ste tá správna osoba, nemôžu vám za informáciu zaplatiť. To je dôvod, prečo by ste mali udržiavať svoj profil a informácie aktuálne, čo je absolútne nevyhnutné, vo svete platených prieskumov.
Nielenže vyplnením prieskumov si zarobia viac peňazí, neaktívní panelisti sú často odstránení z databázy účastníkov panelu, takže neodmietajte vyplňovať príliš veľa prieskumov!
Ak prieskum spoločnosť má zásady ochrany súkromia na svojich internetových stránkach, bude to znamenať, že účastníkov kontaktné informácie sa používajú iba na zaslanie platby - aktuálne Výsledky prieskumu sú držané v anonymite. Ak poskytnete falošné kontaktné informácie pri registrácii, nečakajte, že budete prijímať nejaké platby.
Uistite sa, že ste vypli všetky filtre nevyžiadanej pošty pre tento účet. Často, prieskumy spustí na vašom e-mailu filter nevyžiadanej pošty, a vy sa nikdy dozviete, že Vás niekto požiadal o spoluúčasť. Starajte sa o svoju e-mailovú adresu - nestrácajte nič! Chráňte je - keď stratíte prístupu k svojmu e-mailovému účtu, tak máte problém. Vaša e-mailová adresa je veľmi dôležitá a vždy si ju pamätaj.
Zvýšte svoj potenciál zárobok, odporúčaním svojho priateľa. Mnoho stránok má svoje vlastné členské programy, takže neváhajte sa k nim pripojiť. Čím viac ľudí budete môcť pozvať, tým viac to bude generovať príjmy pre vás.
Uveďte úplné demografické informácie pri vypĺňaní formulára. Nepredstierajte, že ste 24 ročná žena, keď ste vlastne 35 ročný muž. Tieto spoločnosti majú nevyžiadanej filtre, cez ktoré môžu vidieť nezmysel v New Yorku počas sekundy.
Keď Dotazník obsahuje kolónku s prázdnym komentárom s dotazom na váš názor na niečo - poskytnite im čo ako najviac podrobností. V dôsledku toho môžete byť považovaný za "vysoko kvalitného klienta", čo môže mať za následok viac prieskumových pozvánok pre zkompletnění.
..., Ktoré vedú k bodom, kupónom alebo výkresom, vyplň te je! Tie sú často používané ako kvalifikátory rôznych spoločnosti. Vyplnením im ukážete, že sa chcete zúčastniť, a ako výsledok, môžete zvýšiť svoje šance na peňažnej ponuky.
... Ktoré vám ponúkajú platby v hotovosti za on-line prieskumy, ale žiadajú o "členský" poplatok, než budete môcť začať zarábať peniaze. Neexistuje žiadny dôvod, prečo by ste mali platiť, aby ste sa stal prieskumový panel, mnoho z týchto ponúk sú podvody.
Kdekoľvek, od niekoľkých hodín až po niekoľko dní potom, čo začnú s registráciu. Ale majte na pamäti, že mnoho spoločností len rozošle niekoľko prieskumov za mesiac, tak to bude zvyčajne niekoľko týždňov pred tým, ako začnete dostávať veľa prieskumov.
... Môžete mať nárok, sa pripojiť k špeciálnemu prieskumu panelov. Existuje veľa on-line panelov, výhradne pre osoby pracujúce v odvetví zdravotnej starostlivosti, technologické oblasti, a najvyššej úrovne odborníkov a vedúcich pracovníkov. Ak zapadajú do jednej z týchto kategórií, uistite sa, že hladate panely, ktoré hľadajú špecialistov, ako ste vy. Prieskumovej stimuly sú často vyššie, pretože počet ľudí, s vhodnou klasifikácio je obmedzený, odborníci očakávajú lepšie stimuly pre ich čas a ich časová dostupnosť je obmedzená a poskytuje ďalší dôvod pre lepšie stimuly.
Niektoré prieskumy spoločnosti plati cez PayPal a je to rýchlejšie.

ĎALŠIE PONUKY

ySense
PrizeRebel
DollarClix
Helion Research
GetPaidTo