İNTERNET ARAŞTIRMA PANELLERI

Araştırma şirketleri tarafından teklif edilen internet anketleri, ufak tutarları, bazen de ilginç hediyeleri biriktirmenin cazip yoludur. Mesele çok basittir. İlginizi çeken panelleri seçiyorsunuz, alacağınız anketleri ddolduruyorsunuz, kumbaranız ise yavaş yavaş dolmaya başlıyor… :)

Ücret karşılığı anketleri doldurarak para kazanmaya başlamak için yan tarafta bulunan internet araştırma panellerine göz atıp üyelik kaydınızı yapın. Bütün bu paneller referansları iyi olan ve önerilmeye değer panellerdir. Sadece en iyi, seçkin ve güvenilir panelleri sunuyoruz. Bu paneller herhangi kayıt ücretini tahsil etmemekle birlikte ülkelerin çoğunun oturanları için erişilebilir. Kayıt formunu doldurmanız müteakip bu şirketlerin çoğunun üyelik kaydınızı teyit etmeniz isteğini içeren mesajı göndereceğini unutmayın. Teyit işlemini yapmazsanız, ücret karşılığı anketlere katılamayacaksınız.

Üyelik kaydınızı yapın. Başarılar ve iyi eğlenceler dileriz!


ySense - anket doldur para kazan.

ySense

ySense dünyanın en ünlü ptc (reklamlara tıklayarak para kazandıran) sitelerinden bir tanesidir. Üye olduktan sonra size her gün birçok reklamlar gösterir ve bu reklamlara tıklayarak belli bir miktar para kazanırsınız. ySensenin en güzel kazanç kısımlarından biri de anket kazancıdır. Aylık bazen toplamda 50 dolara kadar toplayabileceğiniz anketler gelmektedir. $8 biriktirdiğinizde, paranızı PayPal hesabınıza aktarabileceksiniz.

Kaydol
TGM Panel Turkey’e bedava kaydedin ve her tamamlanmış anket için nakit kazanın.

TGM Panel

TGM Panel’e şimdi katılın, çevrimiçi ve mobil anketlere katkıda bulunarak para kazanın. TGM Panel’de fikirleriniz, söylediklerinizin dikkate alındığınıbildiğiniz firmalar tarafından dinlenilecektir. Pazar araştırmamıza etkin bir şekilde katılın ve her doldurulmuş anket için nakit kazanın. Anketlerimizi doldurmak eğlenceli ve kolaydır. Çevrimiçi ve mobil anketlerimize herkes katılabilir ve para kazanabilir. Tek ihtiyacınız olan internet erişimidir!

Kaydol
Kendiniz için bir anket bulun. Anketi tamamlamak için kayıt olmanıza gerek yok. Servisimize katılın ve surveyo24.com ile kazanmaya başlayın.

surveyo24

Kendiniz için bir anket bulun. Anketi tamamlamak için kayıt olmanıza gerek yok. Sadece anketi seçin, email adresinizi ve basit birkaç bilgiyi kaydedin. Size email yoluyla bir davetiye göndereceğiz.
Başarıyla tamamlanan her anket için sizin synorewards.com hesabınıza puan yüklenecektir. Alınacak kesin puan sayısı her anket için önceden belirlenir . Öyleyse başlamak için hangisini seçeceğinize karar verin ! En az 500 puan toplayın ve puanları para veya synorewards.com’ daki ödüllerden biri ile takas edin. Servisimize katılın ve surveyo24.com ile kazanmaya başlayın.

Kaydol
MARKETAGENT.COM – Görüşleriniz önemlidir ve size para kazandırır.

MARKETAGENT.COM

Görüşleriniz önemlidir ve size para kazandırır. Görüşleriniz için, nakit para değerinde Bonus puanları elde edin: Ankete katılımcı olarak kayıt: 150 Puan, Online anketlerine katılım: 20 - 250 Puan. Hesaplama: 1 Euro = 100 Cent = 100 Bonus puan. Puanlardan oluşan alacağınızı dilediğinizde, Takas Pazarı üzerinden ödetebilir veya kooperasyon partnerlerimizin ürün veya hizmetleriyle takas edebilirsiniz.

ŞİMDİ KAYDOL
E-Research-Global.com' un Tüketici Ücretli Anket Paneline katılın ve para kazanın. Üyeler internet üzerinden ücretli anketlere, odak qruplarına ve para için yeni ürün testine ödeme yapa bilirler. Tamamlanmış anket için size ödül olarak para ödenilecekdir.

e-Research-Global

E-Research-Global.com' un Tüketici Ücretli Anket Paneline katılın ve para kazanın. Üyeler internet üzerinden ücretli anketlere, odak qruplarına ve para için yeni ürün testine ödeme yapa bilirler. Tamamlanmış anket için size ödül olarak para ödenilecekdir. Nakit ödül miktarı, internet üzerinden ücretli anketin zorluğuna ve zamanına bağlı olarak anketden ankete değişir. Biz ödemeni PayPal.com' dan yapıyoruz. Ülkeniz için PayPal.com yoksa Payza.com'u kullanırız.

Kaydol
PaidViewpoint, kişilik özelliklerinin, işi benimsemenin ve çalışkan olmanın başka bir yerde hiç olmadığı kadar önemli olduğu muhteşem bir araştırma panelidir. Ayrıca burada bahse konu faktörler kazançlarınızın tutarlarını ciddi derecede etkiler.

PaidViewpoint.com

PaidViewpoint, kişilik özelliklerinin, işi benimsemenin ve çalışkan olmanın başka bir yerde hiç olmadığı kadar önemli olduğu muhteşem bir araştırma panelidir. Ayrıca burada bahse konu faktörler kazançlarınızın tutarlarını ciddi derecede etkiler.
Panel, anket katılımcılarının özelliklerinin değerlendirilmesi konusunda, TraitScore adı altında benzersiz bir sistem uygular. Bu sistem, işi benimseme, özellikle de anket sorularına dürüst, düşünülmüş ve mantılklı yanıtlar karşılığında puanların toplanmasına dayalıdır. Ne kadar çok puan toplarsanız o kadar çok anket alırsınız ve bu sayede daha fazla kazanırsınız. Bu nedenle her bir anketi doğrulukla ve dürüstçe doldurun. Kazandığınız para, 15$ biriktikten sonra PayPal hesabınıza aktarılabilecektir.

Üyelik kaydınızı yapın
MOBROG ile pazar araştırmalarına faal olarak katılabilir, fikrini söyleyebilir ve anketlere katılarak para kazanabilirsin.

MOBROG

MOBROG ile pazar araştırmalarına faal olarak katılabilir, fikrini söyleyebilir ve anketlere katılarak para kazanabilirsin. Anketlere katılman karşılığında, kısa anket başına 1 ve 7 YTL arasında para kazanacaksın. YÇevrimiçi panomuzla anketleri bilgisayarından rahatça doldurma imkanı sunuyoruz. Bunun için sana düzenli olarak e-posta ile internet üzerinden rahatça doldurabileceğin anketler için davetiyeler gönderiyoruz. Ankete katılmanın ne kadar süreceğini ve bunun için ne kadar para kazanacağını sana önceden bildiriyoruz. Tabi ki katılım zorunlu değil. Her seferinde seçim yapabilirsin ve anketi ile ilgilenirsen zamanın müsait olduğunda doldurabilirsin.
Akıllı telefon (iPhone, Blackberry veya Android) sahiplerine anketlere cep telefonu üzerinden katılma imkanı sunuyoruz. Bunun için sadece App-Store'dan MOBROG uygulamasını yüklemen gerekiyor; ondan sonra hemen başlayabilirsin. Cep telefonu üzerinden gerçekleştirdiğimiz anketlerde cevapları telefon ekranı üzerinden kolayca doldurabilirsin. Ankete katılma ücretini tabi ki ödüyoruz. Ankete katılmanın her iki yolu da düşünceni dünyaya duyurma, ürün ve hizmetlerin iyileşmesine katkıda bulunma ve tabi ki para kazanmana imkan sağlayacaktır. Parayı Mobil telefon artı bakiye üzerinden rahatça ve güvenle alabilirsin.

Üyelik kaydınızı yapın
GreenPanthera.com’un üyesi ol ve para tasarruf et! Anket doldurmaya katıl ve düşüncelerin için ödül al! Anketler, alışveriş, teklifler ve diğeri için para kazan. Senin PayPal hesabına para al. Ücretsiz kaydol ve $5 koydolma primi kazan.

GreenPanthera

GreenPanthera.com’un üyesi ol ve para tasarruf et! Anket doldurmaya katıl ve düşüncelerin için ödül al! Anketler, alışveriş, teklifler ve diğeri için para kazan. Senin PayPal hesabına para al. Ücretsiz kaydol ve $5 koydolma primi kazan.

Üyelik kaydınızı yapın
PrizeRebel.com internet üzerinden ödenen anketler sırasında ilk yerde yer alıyor. Biz size evinizde para kazanmaya yardım etmek ve görüşleriniz için ödeme yapmak istiyoruz. 2007 senesinden günümüze kadar, bizim internet üzerinden pazar araştırması anketler sitemiz mevcuttur.

PrizeRebel

PrizeRebel.com internet üzerinden ödenen anketler sırasında ilk yerde yer alıyor. Biz size evinizde para kazanmaya yardım etmek ve görüşleriniz için ödeme yapmak istiyoruz. 2007 senesinden günümüze kadar, bizim internet üzerinden pazar araştırması anketler sitemiz mevcuttur. Geniş anket stoku ve hızlı ödüllendirme işlemiyle biz her gün binlerle dolar nakit para ödüyoruz ve üyelerimiz için en iyi hizmeti sağlamaya gayret ediyoruz. Biz, sitelerinde üye olmanızı isteyen ve ya yeni ürünlerde sizin fikrinizi arayan pazar araştırması anket sağlayıcılarıyla ve bir çok reklamcılarla partnerlik yapıyoruz. Siz zamaniniz ve katılımınızın karşılığında puanlar kazanacaksınız ve siz onları marka hediyye kartlarına ,online oyun kartlarına, Amazon.com ürünlerine ve PayPal nakit paralarına çevire bilirsiniz.

Kaydol
Swagbucks.com internette yaptığınız günlük işler için ücretsiz hediye kartları ve para kazandıran internetin en  popüler ödül programıdır. En sevdiğin satıcılardan alışveriş yaparken, eğlenceli videolar izlerken, internette arama yaparken, anketleri yanıtlarken ve harika fırsatlar bulurken puan kazanın.

swagbucks

Swagbucks.com internette yaptığınız günlük işler için ücretsiz hediye kartları ve para kazandıran internetin en popüler ödül programıdır. En sevdiğin satıcılardan alışveriş yaparken, eğlenceli videolar izlerken, internette arama yaparken, anketleri yanıtlarken ve harika fırsatlar bulurken puan kazanın. Puanlarınızı kullanarak Amazon ve Walmart gibi favori satıcılarınızdan hediye kartları kazanın veya Paypal’dan nakit para kazanın. Swagbucks halihazırda 350.000.000$’ı aşkın değerde nakit parayı ve ücretsiz hediye kartını ödedi. Paranızı cüzdanınıza geri koyun. Hemen ücretsiz katıl.

Üyelik kaydınızı yapın
myiyo - Senin fikrin bizi ilgilendirir ve değerlidir.

myiyo

Senin fikrin bizim için değerlidir! Her katıldığın anket için puan kazan. Puanlarını daha sonra nakite çevirip ve PayPal hesabından kendine ödeme yap. Myiyo da 1.000 puan 1 Euro değerindedir.
Başarılı bir anketin ödülü anketin uzunluğuna ve karmaşıklığına bağlıdır. Bu nedenle, başarılı anketin ödülü 500 ile 10.000 puan arasında yer almaktadır. Ödeme başvurusu için en az 20.000 puana (20 Euro eşdeğeri) sahip olmalısın.
Burada diğer üyeler ile irtibata geçip onlar ile fotoğraflar, videolar paylaşabilirsin veya kendi anketlerini oluşturabilirsin.

Kaydol
Sesinizi duyurmak ve dünyanızı etkilemek için Voissy Panel'e katılın. Şimdi ücretsiz kaydolun ve 300 puan kazanın.

Voissy

Sesinizi duyurmak ve dünyanızı etkilemek için Voissy Panel'e katılın. Şimdi ücretsiz kaydolun ve 300 puan kazanın. Zamanınız ve görüşleriniz değerli olduğu için, bir anketi her tamamladığınızda ödüllendirileceksiniz. Puan şeklinde ödüller alacaksınız. Yeterince puan biriktirdiğinizde, bunları PayPal üzerinden nakit ödemeye, Amazon hediye çeklerine ve diğer harika ödüllere dönüştürebilirsiniz. Ne kadar çok katılırsanız, o kadar çok kazanırsınız.

Kaydol
OnlinePanel - Anketlerden para kazan. Geniş çeşitlilikle teklifler seni bekliyor, hepsi parmağının ucunda.

OnlinePanel

Sen onun görüşlerini günlük olarak online ankette paylaşan bir anket kulübü üyesisin. Anketteki her katılımcı için sana para kazanacaksın ve tamamlanan her görev için para ile ödüllendirileceksin. Bitirdiğin her anket ya da görev için 4$’ a kadar para kazanabilirsin. Anket kulübünün kendi dilinde para kazanman için sınırsız sayıda ilginç ve zorlayıcı teklifi var. Görevleri tamamla, uygulamaları dene, teklifleri keşfet ve dahası. Tamamlanan her görev ve teklif ödüllendirilecek!
10,000 puan olan ödeme limitini geçtiğinde bu puanlar 10$ ‘a ya da kendi ülkenin para birimine dönüştürülecektir, Euro gibi, ve ödemeleri otomatik olarak alacaksın. Ödemeleri almak için PayPal hesabına ihtiyacın var.

Üyelik kaydınızı yapın
Hiving - tüketici topluluğumuza katılın, fikirlerinizi duyurup markalara yeniliklerinde yardımcı olurken ek para kazanın

Hiving

Hiving, üyelerine çevrimiçi kamuoyu anketleri doldurarak para kazanma imkânı veren bir çevrimiçi tüketici paneli hizmetidir. Hiving çevrimiçi topluluğunun bir üyesi olarak, artan geribildirimlerle tüketici deneyiminin geliştirilmesine yardımcı olmakla kalmayıp raflarda yerini almadan yeni ürünleri deneme fırsatı da elde edebilirsiniz! Çevrimiçi kamuoyu anketlerimiz tüketicilerin sesini duyurarak şirketlere ve markalara hedef kitlelerini daha iyi anlamada yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
Çevrimiçi anketlerimize aktif katılımınız Hiving Puan ile ödüllendirilir. Bu puanlar paraya dönüştürülebilir ve PayPal aracılığıyla ödenir. Bir Arkadaşa Söyle Programı Hiving Türkiye tüketici topluluğununa arkadaşlarınızı getirerek ekstra puan kazanmanıza imkân verir.

Üye ol
spiderMetrix dolduracağınız her bir anket karşılığında ödeme yapar

spiderMetrix

spiderMetrix, örümcek puanlarının (spiderPoints) toplanmasına dayalı Avustralya asılllı örümcek oyunudur. Ancak her ne kadar dışarıdan oyun gibi görünse de burada gerçek fikirlerin belirtilmesi ve gerçek paranın kazanılması söz konusudur. Toplanan puan hediye çekleri veya PayPal hesabınıza aktarılan nakit para ile değiştirilebilir. 300 puan karşılığında 50 Avustralya dolarını alacaksınız. Burada, kısa ve uzun, birçok çeşit anket ile yarışma ve çekilişleri bulabilirsiniz.

Üyelik kaydınızı yapın
FikirPazarı, size anketlerimizde fikirlerinizi paylaşma fırsatı sunmaktadır. Ardından, şirketler ve kuruluşlara, ihtiyaçlarınızı anlama ve size ihtiyaçlarınıza uygun ürün ve hizmetler sunma konusunda yardımcı olma olanağınız olacaktır. Birçok anket, size yalnızca fikirlerinizi paylaşmanız için size puan sunmaktadır ve yeterli puanı topladığınızda, bunları PayPal aracılığıyla Nakit olarak kullanabilirsiniz!

FikirPazarı

FikirPazarı, size anketlerimizde fikirlerinizi paylaşma fırsatı sunmaktadır. Ardından, şirketler ve kuruluşlara, ihtiyaçlarınızı anlama ve size ihtiyaçlarınıza uygun ürün ve hizmetler sunma konusunda yardımcı olma olanağınız olacaktır. Birçok anket, size yalnızca fikirlerinizi paylaşmanız için size puan sunmaktadır ve yeterli puanı topladığınızda, bunları PayPal aracılığıyla Nakit olarak kullanabilirsiniz!
FikirPazarı, sadece anketlere katılma isteğinizi ödüllendirmekle kalmayıp, heyecan verici ödüller kazanma şansınızı artıran pek çok özel promosyon ve ödül de düzenlemektedir.

HEMEN KAYDOLUN
Daedalus Online - Panelimize hemen katılın ve online anketlerimizi e-postayla almaya başlayın.

Daedalus Online

Daedalus Online Romanya, Avrupa ve ABD’de çeşitli firmalar için çeşitli alanlarda online anketler gerçekleştirir; TV reklam ön denemesi, yeni ürün tanıtımı ve müşteri memnuniyetinin ölçülmesi gibi.
Panelimize hemen katılın ve online anketlerimizi e-postayla almaya başlayın. Profil geliştirme anketlerimizi tamamlayın ve daha fazla puan kazanma şansı elde edin. Yeni anket davetiyeleri için e-postanızı günlük olarak kontrol edin. Tüm anketler e-postayla alınır. Online anketlerimizi doldurun ve puan kazanın. En az 1.000 puana sahip olduğunuzda puanlarınızı ödüle çevirebilirsiniz. Anketin uzunluğuna ve zorluk düzeyine bağlı olarak, tamamladığınız her anket için belirli bir puan kazanırsınız.

Üye Ol
Ödüller, anketleri cevaplamak için ayırdığınız zaman karşılığında Toluna’nın size puan olarak sunduklarıdır. Bu ödülleri hediye çekiliş biletleri, hediye çeki ya da e- hediye çekleri ve hatta nakit para ödülüne kadar bir çok farklı şekilde değerlendirebilirsiniz. Kayıt olmak, profil anketlerinizi doldurmak gibi basit işlerden de puan kazanırsınız.

Toluna

Toluna, kendini sizin sesinizi duyurmaya adamış online bir topluluktur! Anketlere katılarak dünyanın önde gelen ürün ve hizmet sağlayıcılarına ne düşündüğünüzü söyleyin ve ödüller kazanın. Toluna üzerinde oluşturacağınız mini-anketler ve görüş konuları aracılığıyla düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz. Başkaları ne düşündüğünüzü bilsin ve sizinle aynı fikirde olanları keşfedin. Toluna üzerinde oluşturmuş olduğunuz poll ve görüş konuları kişisel blog sitenizde ya da internet sayfanızda da yer alabilir.
Ödüller, anketleri cevaplamak için ayırdığınız zaman karşılığında Toluna’nın size puan olarak sunduklarıdır. Bu ödülleri hediye çekiliş biletleri, hediye çeki ya da e- hediye çekleri ve hatta nakit para ödülüne kadar bir çok farklı şekilde değerlendirebilirsiniz. Kayıt olmak, profil anketlerinizi doldurmak gibi basit işlerden de puan kazanırsınız.

KAYIT OL
Talk Online Panel, üyelerinin yaşam tarzından finansal konulara, sosyal konulardan satın alma alışkanlıkları konuları hakkında anketlere katıldığı bir topluluk platformudur. Daha sonra kazanılan bu puanlar paraya, anlaşmalı olduğumuz kurumlar ile hediye çekine ya da dergi aboneliğine çevirilebilir veya yine anlaşmalı olduğumuz sosyal yardım kuruluşuna bağış yapılabilir.

Talk Online Panel

Talk Online Panel, üyelerinin yaşam tarzından finansal konulara, sosyal konulardan satın alma alışkanlıkları konuları hakkında anketlere katıldığı bir topluluk platformudur. Düzenlenen anketler medya kuruluşları, araştırma firmaları veya şirketlerin pazarlama departmanları tarafından talep edilebilirken, genel bir kitleye veya sadece belirlenmiş kitlelere hitap edebilir. Anketin uzunluğu ve zorluğuna göre, her tamamlanan anketin bir puan değeri vardır. Daha sonra kazanılan bu puanlar paraya, anlaşmalı olduğumuz kurumlar ile hediye çekine ya da dergi aboneliğine çevirilebilir veya yine anlaşmalı olduğumuz sosyal yardım kuruluşuna bağış yapılabilir.

Kayıt ol
SurveySavvy – anketleri doldurarak kazanın

SurveySavvy

SurveySavvy 25 yıl boyunca binlerce görüşme, odaklanmış grup ve tüketici araştırmasını gerçekleştirmiştir. Şu ana kadar şirket, anket doldurma nedeniyle 5 milyon dolardan fazla tutarda ücret ödemiştir. Linke tıklayın, üyelik kaydınızı yapın ve bütün dünyada internet anketlerine katılarak para kazanan 3 milyondan fazla sayıda kişinin üye olduğu gruba katılın. Daha sonra "My Portrait" bölümünün doldurulmasını unutmayın!

Üyelik kaydınızı yapın
Technology Advisory Board – internet görüşmeleri ve uzmanlık gerektiren anketler

Technology Advisory Board

İnternet görüşmelere ve uzmanlık gerektiren anketlere katılarak fikirlerinizi belirtin. Kısa bir ön anketi doldurmanız, nakit para çekilişlerine katılabilme imkanınızı sağlar. Standart anketi doldurursanız 10$’dan 200$’a kadar kazanabilirsiniz. Ayrıca portalin üyelerinden her biri, her ayda bir düzenlenen toplam 250$ değerindeki nakit ödül çekilişine katılır.

Üyelik kaydınızı yapın
American Consumer Opinion – anketleri online doldurarak para kazanın

American Consumer Opinion

Panelin kayıtlı katılımcılarından her biri, her ayda bir düzenlenen 250$ çekilişine katılır. Kısa bir anketi yanıtlarsanız, nakit para çekilişine katılacaksınız. Tam bir anketin katılımcısı olursanız genelde 1$’dan 50$’a kadar kazanabilirsiniz.

Üyelik kaydınızı yapın
Brand Institute – burada tıp ve eczacılar sektörü temsilcilerinin (doktorlar, hemşireler, eczacılar vb.) en ciddi söz sahibi olmasına rağmen başkalar da anketler nedeniyle oldukça yüksek  kazançları elde edilmesini bekleyebilirler.

Brand Institute

Brand Institute panelinde özellikle tıp sektöründen uzmanlar anket başına ücret 10$ olmak üzere iyi kazançları elde ederler (doktorlar, hemşireler, eczacıler). Araştırmalara katılabilmek amacıyla kayıt işlemi sırasında bütün gerekli bilgilerinizi verin ve statünüzün aktif olması için mutlaka üyelik kaydınızı teyit edin (Account Status: Account Details yer iminde Active). Kazanılan para PayPal hesabınıza aktarılır.

Üyelik kaydınızı yapın
YouGov paneli, görüşlerini paylaşmayı seven ve aynı zamanda karşılığında puan biriktiren insanlardan oluşan uluslararası bir topluluktur. YouGov; siyaset, kamu işleri, ürünler, markalar konusunda ve genel konularda online anketleri yapar.

YouGov

YouGov paneli, görüşlerini paylaşmayı seven ve aynı zamanda karşılığında puan biriktiren insanlardan oluşan uluslararası bir topluluktur. YouGov; siyaset, kamu işleri, ürünler, markalar konusunda ve genel konularda online anketleri yapar. Panelin üyesi olarak yeni anket doldurma davetleri içeren e-mail mesajlarını düzenli bir şekilde alacaksınız. Doldurulacak her bir anket hesabınızda biriktirilen puanların sayısını arttıracaktır. Uygun puan sayısı biriktirildikten sonra puanlar, amazon.com gibi bir çok mağazalarda geçerli olan hediye kartlarıyla değiştirilebilecektir. Bugün kaydınızı yapın ve başlangıç için 2000 puan alın.

Üyelik kaydınızı yapın

ÜCRET KARŞILIĞI ANKETLER

Panel araştırmalarına katılmaya karar verdiyseniz bunu dürüst bir şekilde yapın.
Anketleri doldurarak gerçek olmayan veya gelişigüzel bilgilerin verilmesi hızlı bir şekilde cezalandırılır. Bo şekilde hareket eden kişi gittikçe daha az davetiye alır, sonucunda da pazar araştırmalarına bu şekilde katılmadan sıkılır. Dolayısıyla bu işe daha ilk baştan dürüst yaklaşımı sergileyerek yaklaşmanızı tavsiye ediyoruz. Anketlerin doldurulması ile ilgili daha fazla bilgi ve ipucu Ücret Karşılığı Anketler – Bilgiler bölümümüzde bulabileceksiniz.

Anketlerin doldurulması için ödeme yapan ve sitemizde görebildiğiniz servislerin listesini periyodik olarak güncelliyoruz. Bu nedenle, yeni fırsatları kaçırmamak için bizi çok daha sık ziyaret edin.
Ücret karşılığı internet anketleri yıllardır ilgi alanımızda bulunyor. Sitemizde sadece en iyi teklifleri bulundurabilmek için bu pazarı ayrıntılı bir şekilde inceleyip hep tanımaya çalıştık ve halen buna özen göstermeye devam ediyoruz.

Potansiyel kazancınız aldığınız anketlerin sayısına, tipine ve uzunluğuna bağlıdır.
Alınan anketlerin tipi ve gönderilme sıklığı, araştırmayı yaptıran şirketin ihtiyaçlarına bağlıdır. Şirketlerin halen yürüttükleri kampanyaya bağlı olarak bir ay daha fazla anket alabilirsiniz, sonraki ayda ise gelen anket sayısı azalabilir. Standart anket 10 – 30 dakikanızı alır, anketi doldurarak ise 1 – 10 dolar, bazen daha fazla da kazanabilirsiniz. Bazı durumlarda para yerine ufak hediye veya kıymetli ödül çekilişine katılma hakkını kazanabilirsiniz.

Ücretinizi nasıl alacaksınız?
Birikmiş olan paranın banka hesabına havale edilmesi çok popüler ödeme şeklidir. Ara sıra ücretiniz, açmanızı önerdiğimiz PayPal hesabınıza aktarılacaktır. Bazı durumlarda biriken para, minimum tutara ulaşıldıktan birkaç hafta sonra çek halinde alınır. Ayrıca paneller ödemelerini; belirli perakende zincirlerinde kullanılması mümkün hediye kuponları olarak da yaparlar. Ya da ödeme, hediye veya kıymetli ödül çekilişine katılma hakkı şeklinde yapılır. Bu durumda hediyenizi ne zaman ve ne şekilde alabileceğiniz konusunda bilgilendirileceksiniz.