INTERNETOWE PANELE BADAWCZE

Ankiety internetowe oferowane przez firmy badawcze są ciekawym sposobem na gromadzenie drobnych sum, a czasem ciekawych nagród. Sprawa jest prosta, wybierasz interesujące Cię panele, wypełniasz otrzymywane ankiety i powoli zapełniasz swoją skarbonkę... :)

Spójrz na zamieszczone poniżej internetowe panele badawcze i zapisz się do nich, aby zacząć zarabiać wypełniając płatne ankiety. Wszystkie te panele mają dobrą reputację i są godne polecenia. Prezentujemy tutaj najlepsze, wyselekcjonowane i sprawdzone panele. Nie pobierają one żadnych opłat rejestracyjnych oraz wszystkie dostępne są dla mieszkańców Polski (nawet te nie posiadające polskiej wersji językowej). Jeśli masz problem z rejestracją lub jakiekolwiek pytania, bardzo chętnie pomożemy w każdej kwestii. Pamiętaj, że po wypełnieniu formularza rejestracyjnego większość z tych firm wyśle do Ciebie wiadomość z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz mógł brać udziału w płatnych ankietach. Więcej informacji na temat wypełniania ankiet znajdziesz na dole strony.

Zapraszamy do rejestracji. Powodzenia i miłej zabawy!


ySense jest absolutnym hitem wśród programów PTC. Jego podstawowym atutem jest duży potencjał zarabiania na wypełnianiu ankiet.

ySense

ySense jest absolutnym hitem wśród programów PTC. Jego podstawowym atutem jest duży potencjał zarabiania na wypełnianiu ankiet.
Strona ta oferuje wiele innych możliwości zarobkowych, takich jak wypełnianie prostych zadań, loterie itp. Wypłaty dokonuje się za pomocą procesorów płatniczych, jak np. PayPal.

Zapisz się
Zarejestruj się za darmo w TGM Panel Polska i zarabiaj pieniądze za wszystkie wypełnione płatne ankiety online.

TGM Panel

Dołącz do Panelu TGM już teraz i zarabiaj na wypełnianiu ankiet online oraz mobilnych. Twój głos się liczy – Twoje opinie wyrażone na Panelu TGM weźmie pod uwagę wiele znanych firm. Uczestnicz aktywnie w naszych badaniach rynku i otrzymuj wynagrodzenie w gotówce w zamian za każdy wypełniony kwestionariusz. Codziennie pojawiają się nowe płatne ankiety za pieniądze do wypełnienia. Wypełnianie ankiet jest łatwe i przyjemne. Każdy może uczestniczyć w naszych badaniach online czy mobilnych i zarabiać na tym pieniądze przez Internet. Jedyne, czego potrzebujesz, to dostęp do Internetu!

Zapisz się
Dodatkowa praca online? Znajdź szybko ankietę dla siebie. Na naszej stronie nie musisz się rejestrować, aby wypełnić ankietę. Dołącz do naszego serwisu i zacznij zarabiać z surveyo24.com

surveyo24

Dodatkowa praca online? Znajdź szybko ankietę dla siebie. Na naszej stronie nie musisz się rejestrować, aby wypełnić ankietę. To prosta praca zdalna. Wystarczy podać maila przy wybranej ankiecie i kilka podstawowych informacji. Wyślemy Ci również zaproszenia na skrzynkę email.
Każda pomyślnie wypełniona przez Ciebie ankieta to punkty, które gromadzisz na swoim koncie w synorewards.com. Dokładną ilość punktów za wypełnienie ankiety, znasz zanim ją rozpoczniesz. Dlatego zdecyduj, którą z ankiet wybierasz i ile zarobisz. Zgromadź minimum 500 punktów i wymień je na pieniądze lub ciekawe nagrody bezpośrednio w synorewards.com (np. pieniądze na PayPal lub wirtualną kartę Visa, karta upominkowa Zalando). Dołącz do naszego serwisu i zacznij zarabiać z surveyo24.com

Zacznij zarabiać!
W panelu MARKETAGENT Twoje zdanie naprawdę się opłaca!

MARKETAGENT.COM

W panelu MARKETAGENT Twoje zdanie naprawdę się opłaca! Wypełniając tutaj ankiety zarabiasz punkty bonusowe, wymienialne na gotówkę! Przelicznik: 100 puntów = 4 PLN.
Możliwości zdobywania punktów bonusowych jest wiele. Już za samą rejestrację jako respondent otrzymasz 150 punktów, a za każdorazowy udział w ankiecie można otrzymać 20 - 250 puntów. Za polecenie znajomego jako respondenta dostaniesz 100 punktów, a za aktualizację danych osobowych (raz w roku): 50 punktów. Punkty bonusowe dopisywane są do Twojego stanu konta zaraz po wypełnieniu ankiety. W każdej chwili możesz wypłacić punkty bonusowe jako gotówkę na swoje konto PayPal lub też wymienić na usługi i towary u partnerów w rubryce Giełda. Wymiana punktów bonusowych możliwa jest po zebraniu 200 punktów bonusowych.

Zapisz się
Dołącz do panelu płatnych ankiet e-Research-Global.com i zarabiaj. Członkowie mogą uczestniczyć w płatnych ankietach online (kwestionariusze online), internetowych grupach fokusowych i testach nowych produktów. Za ukończoną ankietę otrzymasz wynagrodzenie pieniężne.

e-Research-Global

Dołącz do panelu płatnych ankiet e-Research-Global.com i zarabiaj. Członkowie mogą uczestniczyć w płatnych ankietach online (kwestionariusze online), internetowych grupach fokusowych i testach nowych produktów. Za ukończoną ankietę otrzymasz wynagrodzenie pieniężne. Wysokość wynagrodzenia różni się w zależności od czasu trwania i trudności ankiety. Płatności są wykonywane za pośrednictwem PayPal.com.

Zapisz się
PaidViewpoint jest rewelacyjnym panelem badawczym, w którym Twoje indywidualne cechy osobowe, zaangażowanie i praca znaczą więcej niż gdziekolwiek indziej.

PaidViewpoint.com

PaidViewpoint jest rewelacyjnym panelem badawczym, w którym Twoje indywidualne cechy osobowe, zaangażowanie i praca znaczą więcej niż gdziekolwiek indziej. Te rzeczy mają tutaj też ogromny wpływ na to ile zarobisz.
Panel stosuje unikatowy system oceny indywidualnych cech respondentów, tzw. TraitScore. Polega on na zbieraniu punktów za swoje zaangażowanie, a przede wszystkim za szczere, przemyślane i logiczne odpowiedzi w ankietach. Im więcej punktów uzbierasz, tym więcej ankiet otrzymasz i więcej będziesz mógł zarobić. Dlatego sumiennie i uczciwie wypełniaj każdą z ankiet. Pieniądze można wypłacić na konto PayPal już po uzbieraniu $15.

Zapisz się
Na MOBROG możesz aktywnie uczestniczyć w badaniach rynku, dzielić się swoją opinią i zarabiać pieniądze na ankietach.

MOBROG

Na MOBROG możesz aktywnie uczestniczyć w badaniach rynku, dzielić się swoją opinią i zarabiać pieniądze na ankietach. Za udział w sondażu otrzymasz między 2 a 12 złotych za krótką ankietę. Za pośrednictwem naszego portalu internetowego oferujemy Ci możliwość łatwego wypełniania ankiet na Twoim komputerze. W tym celu regularnie wysyłamy do Ciebie e-maile z zaproszeniem do udziału w ankietach, które można łatwo wypełnić przez Internet. Przed ankietą poinformujemy Cię, ile czasu zajmie Ci udział w danym sondażu i ile za to zapłacimy. Naturalnie nie ma obowiązku uczestnictwa. Za każdym razem możesz wybrać ankietę i - jeśli Cię ona zainteresuje - wypełnić ją wtedy, gdy znajdziesz na to czas.
Osobom będącym w posiadaniu smartfonów (iPhone, Blackberry lub Android) oferujemy możliwość udziału w ankiecie za pomocą telefonów komórkowych. W tym celu wystarczy pobrać aplikację MOBROG w App-Store i już możesz zaczynać. Odpowiedzi na pytania możesz po prostu wpisać na ekranie telefonu. Oczywiście, płacimy za Twój udział w ankietach. Oba typy uczestnictwa w ankietach pozwolą Ci wyrazić Twoją opinię i mają na celu polepszenie produktów i usług oraz, oczywiście, zarabianie pieniędzy. Zarobione pieniądze możesz bezpiecznie i wygodnie wypłacić za pośrednictwem systemu PayPal.

Zapisz się
Zostań uczestnikiem GreenPanthera.com ! Oszczędzaj swoje pieniądze! Uczestnicz w ankietach i zarabiaj! Otrzymuj pieniądze za ankiety, zakupy, oferty itp. Otrzymuj pieniądze na konto PayPal. Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj bonus $5 za rejestrację.

GreenPanthera

Zostań uczestnikiem GreenPanthera.com! Oszczędzaj swoje pieniądze! Uczestnicz w ankietach i zarabiaj! Otrzymuj pieniądze za ankiety, zakupy, oferty itp. Otrzymuj pieniądze na konto PayPal. Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj bonus $5 za rejestrację.

Zapisz się
PrizeRebel jest jedną z najlepszych stron do zarabiania pieniędzy w sieci

PrizeRebel

PrizeRebel jest jedną z najlepszych stron do zarabiania pieniędzy w sieci. Serwis współpracuje z wieloma reklamodawcami oraz dostawcami płatnych ankiet internetowych. Po utworzeniu konta można przystąpić do zbierania punktów, które mogą być wymienione na gotówkę w PayPal, karty podarunkowe, kody do gier i inne. Punkty można zbierać na wiele sposobów: poprzez wypełnianie płatnych ankiet, wypełnianie ofert, oglądanie filmów, polecanie znajomych, uczestnicwo w grach i konkursach, itp.

Zapisz się
Swagbucks to popularna strona oferująca gotówkę i karty podarunkowe w zamian za codzienne czynności, które można wykonywać online.

swagbucks

Swagbucks to popularna strona oferująca gotówkę i karty podarunkowe w zamian za codzienne czynności, które można wykonywać online. Zbieraj punkty gdy robisz zakupy, podczas oglądania filmów, odwiedzania stron internetowych, za wypełnianie ankiet itp. Punkty można wymieniać na karty podarunkowe, np. Amazon lub gotówkę poprzez Paypal. Swagbucks wypłacił już ponad 350 milionów dolarów swoim użytkownikom. Zarejestruj się już dzisiaj.

Zapisz się
myiyo - Twoje zdanie się liczy i jest warte pieniądze!

myiyo

W panelu myiyo Twoje zdanie jest warte pieniądze! Zbieraj punkty za każdy udział w badaniu. Możesz zamieniać swoje punkty na gotówkę i otrzymywać pieniądze przez konto PayPal. 1.000 punktów w myiyo posiada wartość 1 euro. Wynagrodzenie za przeprowadzoną ankietę zależy od długości i kompleksowości zawartych w badaniu pytań. Z tego też względu wysokość wnagrodzenia waha się od 500 do 10 000 punktów. Wypłacenie zebranych punktów jest możliwe po zebraniu co najmniej 20 000 punktów (=20 Euro). Udział w tym panelu to wiele wspaniałej zabawy. Twój Shoutbox pozwoli Ci komunikować się z innymi członkami naszej społeczności, dodawać zdjęcia i filmy lub tworzyć własne małe głosowania. Wyszukuj, zapraszaj znajomych i dziel się z nimi swoimi wrażeniami!

Zapisz się
epanel - każdą wypełnioną ankietę nagradzamy gotówką

epanel.pl

Za udział w jednym badaniu uczestnik otrzymuje 1 - 30 pln. Wynagrodzenie pieniężne gromadzone jest na koncie uczestnika. Można je zrealizować jeśli zgromadzone zostało co najmniej 50 pln. Po zebraniu takiej kwoty na Państwa koncie użytkownika pojawi się formularz wypłat. Pieniądze zostaną przelane na podane w formularzu konto bankowe uczestnika. Zasadą działania epanel.pl jest zgromadzenie grupy osób, które chcą odpowiadać na ankiety internetowe, jak również brać udział w innego typu badaniach (wywiady ankieterskie, wywiady telefoniczne).

Zapisz się
Surveytime – Zdobywaj nagrodę w wysokości 1 USD za każdą wypełnioną ankietę

Surveytime

Surveytime oferuje najodpowiedniejsze ankiety. Nasze ankiety dopasowujemy do Twoich zainteresowań na podstawie Twoich odpowiedzi w naszej wstępnej ankiecie. Zwiększa to Twoje szanse na wypełnienie większej liczby ankiet i zarobienie pieniędzy z ankiet. W Surveytime wszystkie ankiety są sobie równe. Niezależnie od tego, czy wypełnienie ankiety zajęło Ci 5 czy 15 minut, czy jesteś na Filipinach, w USA czy w Polsce, jeśli wypełnisz ankietę, otrzymasz nagrodę w wysokości 1 USD. Możesz wypełniać ankiety za pieniądze z dowolnego miejsca na świecie. Nie ma znaczenia, gdzie jesteś, jeśli pomyślnie wypełnisz ankietę, natychmiast otrzymasz zapłatę 1 USD.

Zapisz się
SayMore - Ty masz opinie, a my mamy nagrody. To idealne dopasowanie!

SayMore

Ty masz opinie, a my mamy nagrody. To idealne dopasowanie! Twoja opinia pomaga kształtować usługi, produkty i firmy, z którymi masz kontakt na co dzień. Uważamy, że zasługuje to na nagrodę! Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz punkty, które szybko się sumują! Kiedy będziesz gotowy, wymień te punkty na szereg nagród. Niezależnie od tego, czy nudzisz się w domu, czy czekasz na autobus, chcemy, abyś powiedział więcej. Zabierz swoje nagrody w podróż! Wypełniaj ankiety na komputerze, tablecie lub telefonie komórkowym. To zależy od Ciebie!

Zapisz się
Lubisz dzielić się swoją OPINIĄ? Dołącz do panelu Opinie.pl i zarabiaj na tym!

Opinie.pl

Jesteśmy ogólnopolską społecznością badawczą, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami. Pytamy o kwestie konsumenckie takie jak ocena reklam, kształt opakowań, poziom cen, itp., jak i społeczne dotyczące edukacji, służby zdrowia oraz innych ważnych aspektów naszego życia. W naszym panelu Opinie.pl za każdą wypełnioną ankietę przyznajemy punkty, które możesz wymienić na wynagrodzenie pieniężne. Liczba punktów uzależniona jest od długości ankiety i trudności projektu. Przed rozpoczęciem badania zawsze informujemy ile czasu potrzeba na wypełnienie ankiety i ile punktów zostanie za nią przyznanych. To ty decydujesz czy jesteś w stanie wypełnić daną ankietę. Uczestnictwo w naszym panelu to więc doskonały sposób na „dorobienie” do pensji lub zarobienie dodatkowych pieniędzy. Wystarczy dostęp do internetu i chęć dzielenia się swoimi opiniami! Do realizacji badań dla naszych Klientów poszukujemy osób pomiędzy 15 a 70 rokiem życia, mieszkańców całej Polski. Każda zainteresowana osoba może wypełniać ankiety niemal natychmiast. Dołączenie do Panelu Opinie.pl, jak i rezygnacja jest całkowicie dobrowolna i może nastąpić w każdej chwili.

Zapisz się
Answeo zostało zaprojektowane w sposób tak intuicyjny, że wypełnianie ankiet to czysta przyjemność.

answeo

Wypełnianie ankiet to łatwy sposób na dodatkowe pieniądze, które możesz zarabiać nawet nie wychodząc z domu. Już wyszedłeś? Nic nie szkodzi! Z nami wypełniać ankiety możesz zawsze i wszędzie - wystarczy, że masz przy sobie tablet, laptop lub smartfon. U nas możesz wypłacać środki już od $5 i szybciej cieszyć się zarobionymi pieniędzmi!

Zapisz się
Pawns.app - Zarabiaj pieniądze online, wypełniając ankiety i udostępniając swój internet

Pawns.app

Zarabiaj pieniądze online, wypełniając ankiety i udostępniając swój internet. Pawns.app umożliwia natychmiastowe zarabianie pieniędzy. Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć generować dochody, to założyć darmowe konto i zainstalować naszą aplikację. Twoje zarobki zależą od ilości udostępnianego ruchu, liczby wypełnionych ankiet i tego, jak długo utrzymujesz działanie aplikacji w sieci Pawns.app. Im dłużej pozostajesz online, tym więcej zarabiasz!

Zapisz się
Dołącz do Voissy Panel, aby Twój głos był słyszalny i wpłynął na Twój świat. Zarejestruj się teraz za darmo i zdobądź 300 punktów.

Voissy

Dołącz do Voissy Panel, aby Twój głos był słyszalny i wpłynął na Twój świat. Zarejestruj się teraz za darmo i zdobądź 300 punktów. Ponieważ Twój czas i opinia są cenne, za każde wypełnienie ankiety zostaniesz nagrodzony. Otrzymasz nagrody w postaci punktów. Po zgromadzeniu wystarczającej liczby punktów, możesz je zamienić na gotówkę wypłacaną przez PayPal, bony upominkowe Amazon i inne wspaniałe nagrody. Im więcej uczestniczysz, tym więcej zarabiasz.

Zapisz się
OnlinePanel - Zarabiaj na ankietach. Duża ilość ofert, dzięki którym możesz zwiększyć swoje zarobki - a to wszystko na wyciągnięcie ręki.

OnlinePanel

W OnlinePanel jesteś członkiem klubu, który codziennie dzieli się swoją opinią w ankietach online. Za każdy udział w ankiecie otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie. Każde ukończone zadanie zostanie nagrodzone gotówką. Otrzymasz do 4 USD za wypełnioną ankietę lub zadanie. Klub ankiet oferuje wiele ciekawych zajęć, takich jak: wykonywanie zadań, testowanie aplikacji i wiele innych.
Po osiągnięciu limitu wypłat, który wynosi 10 000 punktów, co odpowiada 10 USD, otrzymasz płatność automatycznie. Aby otrzymać płatność, potrzebujesz konta PayPal.

Zapisz się
Ariadna to ogólnopolski panel badawczy, gdzie zbieramy opinie Polaków na różne tematy dotyczące codziennego życia.

Ariadna

Ariadna to ogólnopolski panel badawczy, gdzie zbieramy opinie Polaków na różne tematy dotyczące codziennego życia. Każdy może otrzymać nagrodę. Po prostu zbierasz punkty i wymieniasz je na nagrody. Zależy nam na rzetelnych odpowiedziach w ankietach więc sami także gwarantujemy dotrzymanie wszelkich zobowiązań. Ty decydujesz kiedy i jakie nagrody zamawiasz.

Zapisz się
IMAS OnLine - świat mediów oczekuje na Twoje opinie

IMAS OnLine

Będąc uczestnikiem panelu IMAS OnLine masz niepowtarzalną okazję do wyrażania swoich opinii na różne tematy. Możesz dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i opiniami z osobami, które decydują o przyszłym wyglądzie produktów znanych firm, liderami polityki, twórcami kultury i mediami. W zamian za uczestnictwo w badaniach przyznawane są punkty. Punkty te można wymieniać na bony pieniężne SodexhoPass, którymi bez problemu zapłacić można w większości dużych sklepów w Polsce. Pieniądze naliczane są wg przelicznika 10 pkt = 1 zł. Zgromadzone punkty można również wymieniać na prawdziwe pieniądze poprzez zlecenie przelewu na konto bankowe (jeśli uzbieramy wymagane minimum).
Nasze badania trwają od 1 do 30 minut, ale najwięcej jest ankiet trwających 10-20 minut. W każdym zaproszeniu do badania napiszemy Ci, jaki jest szacowany czas, potrzebny do wypełnienia ankiety. Ankiety mogą dotyczyć wielu tematów. Duża część ankiet dotyczy opinii na temat różnych produktów dostępnych w polskich sklepach, na przykład telefonów, artykułów spożywczych, napojów, ubrań, itd. Pytamy się w nich o to, co Ci się w nich podoba, a co nie. Realizujemy też badania na tematy społeczne i polityczne, czyli pytamy o Twoje postawy i preferencje polityczne.

Zapisz się
Płatne ankiety internetowe to zdecydowanie najprostszy sposób na dodatkowe pieniądze, które można zarobić bez wychodzenia z domu. Wystarczy zarejestrować się w naszym panelu, uzupełnić profil uczestnika, a następnie brać udział w badaniach, do których zaproszenia otrzymuje się drogą mailową. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymuje się punkty, a te można wymienić na pieniądze.

Badanie Opinii

Płatne ankiety internetowe to zdecydowanie najprostszy sposób na dodatkowe pieniądze, które można zarobić bez wychodzenia z domu. Wystarczy zarejestrować się w naszym panelu, uzupełnić profil uczestnika, a następnie brać udział w badaniach, do których zaproszenia otrzymuje się drogą mailową. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymuje się punkty, a te można wymienić na pieniądze.

Zapisz się
ReaktorOpinii - weź udział w badaniach i zarabiaj na swoich opiniach

ReaktorOpinii

ReaktorOpinii jest panelem badawczym stworzonym przez Instytut Badań Pollster. Panel służy zbieraniu opinii konsumentów na temat produktów i usług. Za każdą rzetelnie wypełnioną ankietę otrzymasz pewną liczbę punktów. Liczba ta zależy od stopnia skomplikowania ankiety oraz czasu, jaki należy poświęcić na jej wypełnienie. Zazwyczaj jest to od kilku do kilkudziesięciu punktów. Wartość 1 punktu wynosi 10 groszy. Po uzyskaniu 500 punktów na Twoim koncie pojawi się formularz wypłaty, który służy do przelania zgromadzonych środków na konto bankowe.

Zapisz się
SWPanel - wypełniaj ankiety, bierz aktywny udział w grupach badawczych, inicjuj ciekawe dyskusje, zadawaj pytania, nagrodzimy Cię za to wszystko. Twoje zdanie jest dla nas ważne!

SWPanel

To prawdziwy, społecznościowy serwis badawczy. Członkowie SWPanel tworzą wyjątkową i ciekawą świata społeczność, która z chęcią zabiera głos we wszelkich kwestiach dotyczących naszego życia. Przyłącz się i weź udział w różnego typu zabawnych i interesujących ankietach, zbieraj "punkty" i wymieniaj je na gotówkę bądź atrakcyjne nagrody. Nagrody pieniężne przekazywane są za pomocą przelewu elektronicznego lub poprzez system PayPal.
Uczestnicy projektu SWPanel otrzymują także możliwość realizacji własnych projektów badawczych za darmo! To takie proste. Nagrodzimy Cię za Twoje uczestnictwo w badaniach, polecanie nas Znajomym, jak i za Twoje własne, wyjątkowe projekty!

Zapisz się
Hiving - dołącz do naszej społeczności konsumenckiej, wyraź swoją opinię i zdobądź dodatkowe pieniądze pomagając markom doskonalić się.

Hiving

Hiving jest konsumenckim panelem internetowym, który pozwala swoim członkom zarabiać pieniądze, dzięki internetowym badaniom opinii konsumentów. Jako członek społeczności internetowej Hiving, nie tylko przyczynisz się do poprawy doświadczenia konsumenckiego, ale może nawet dostaniesz szansę na przetestowanie nowych produktów, zanim trafią one na półki! Nasze ankiety internetowe pomagają uznanym markom lepiej zrozumieć swoich odbiorców, pozwalając im wyrazić własną opinię. Poprzez aktywny udział w naszych badaniach internetowych otrzymujesz wynagradzenie w postaci punktów Hiving. Punkty są wymienialne na gotówkę i wypłacane przez Paypal. Program Tell a Friend pozwoli Ci zdobyć dodatkowe punkty poprzez zaproszenie znajomych do internetowej społeczności Hiving.

Zapisz się
spiderMetrix zapłaci Ci za każdą wypełnioną przez Ciebie ankietę

spiderMetrix

spiderMetrix to taka australijska zabawa w pajączki i zbieranie punktów pajączkowych (spiderPoints). Zabawa tylko z pozoru, bo stawka idzie o wyrażanie prawdziwych opinii i zarabianie prawdziwych pieniędzy. Uzbierane punkty można wymieniać na bony towarowe lub gotówkę przelewaną na konto PayPal. Za 300 punktów otrzymasz 50 dolarów australijskich.
Tutaj jest wiele rodzajów ankiet - krótkich i długich, konkursy i losowania, a więc wiele okazji do zbierania punktów. Za krótkie otrzymuje się od 1 do 10 pkt. a za normalną, około 20 minutową ankietę 20 punktów. Możesz również wspinać się po szczeblach kariery pająkowej i zarabiać jeszcze więcej - jako Czarna Wdowa będziesz dostawał(a) 50 pkt. za wypełnioną ankietę. Coś dla prawdziwych Spider-Manów!

Zapisz się
Poznaj.to to społeczność konsumentów, którzy wyrażają swoje opinie o produktach, usługach, markach, reklamach, zjawiskach w ramach badań prowadzonych przez agencję badawczą PBS.

poznaj.to

Poznaj.to to społeczność konsumentów, którzy wyrażają swoje opinie o produktach, usługach, markach, reklamach, zjawiskach w ramach badań prowadzonych przez agencję badawczą PBS. Panel badawczy poznaj.to to również możliwość realizacji zadań związanych z monitorowaniem rynku bądź testowaniem usług i produktów. W zamian za poświęcony czas każdy uczestnik ma możliwość zbierania punktów, które później można wymienić na nagrody.
Rejestracja i wypełnienie profilu użytkownika daje prawo do uczestnictwa w społeczności panelistów poznaj.to. Za uczestnictwo w kolejnych projektach będziesz otrzymywać określoną liczbę punktów, które będą widoczne na Twoim koncie Panelisty. Punkty, które zgromadzisz możesz później wymienić na gotówkę lub wspomóc wybrany cel charytatywny.

Zapisz się
mypanellab.com to prosty sposób, aby zarabiać pieniądze nie ruszając się z domu

mypanellab.com

mypanellab.com to prosty sposób, aby zarabiać pieniądze nie ruszając się z domu. Zasada jest prosta. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu otrzymuje za pomocą maila ankiety, wypełniając ankiety zarabia pieniądze, które następnie może wypłacić na swoje konto PayPal już po uzbieraniu 50 zł. Udział w badaniach jest dobrowolny, a konto można usunąć w dowolnym momencie.

Zapisz się
Mojaopinia.pl jest konsumenckim panelem badawczym, w którym możesz wyrazić swoje zdanie, jednocześnie zarabiając na tym.

moja opinia

Mojaopinia.pl jest konsumenckim panelem badawczym, w którym możesz wyrazić swoje zdanie, jednocześnie zarabiając na tym. Panel należy do niemieckiego instytutu badań konsumenckich Untiedt Research, który należy do pionierów badań konsumenckich online i istnieje na niemieckim rynku już od 1998 roku. Dotychczas zarejestrowało się u nas ponad 60.000 osób w Polsce oraz łącznie ponad 500.000 na całym świecie i Ty możesz do nich dołączyć! Twoja opinia jest dla nas cenna! Będziesz otrzymywać zaproszenia do ankiet np. na temat nowych produktów, innowacyjnych reklam, mediów...
Wynagrodzenie za kompletnie wypełnione ankiety otrzymasz w punktach, które możesz zamienić np. na przelew PayPal. Punkty przyznajemy również za ankiety, do których się nie zakwalifikujesz jak i za polecanie nas znajomym. Podziel się z nami swoją opinią i otrzymuj za nią pieniądze!

Zapisz się
Świat Opinii - wypełnianie ankiet za nagrody oraz dużo zabawy poprzez testy i quizy

Świat Opinii

Badania w Świecie Opinii dotyczą różnych tematów. Możesz otrzymać pytania dotyczące produktów lub usług, aktualnych wydarzeń społecznych, nowych reklam, jak oceniasz gazety lub programy telewizyjne itp. Biorąc udział w niektórych badaniach, możesz zbierać punkty lub wygrać cenne nagrody. Rejestrując się możesz zdobyć komputery, telewizory z płaskim ekranem, wycieczki i dużo więcej. Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Świata Opinii, a zarejestrujesz się jeszcze dzisiaj w programie, automatycznie weźmiesz udział w najbliższym kwartalnym losowaniu nagród! W Sklepie Internetowym Świata Opinii możesz samodzielnie wybrać nagrodę. Wymień zgromadzone punkty na kupony, którymi zapłacisz za te produkty znanych marek, które się Tobie najbardziej spodobają.

Zapisz się
Zarejestruj się i zarabiaj pieniądze. PlatneAnkietyOnline to panel badawczy, w którym w zamian za wypełnianie ankiet zarabiasz pieniądze.

PłatneAnkietyOnline

Zarejestruj się i zarabiaj pieniądze. PlatneAnkietyOnline to panel badawczy, w którym w zamian za wypełnianie ankiet zarabiasz pieniądze. Na pojedynczej ankiecie możesz zarobić nawet 12 zł, a zarobione pieniądze łatwo przelejesz na swoje konto PayPal. Zarobek zawsze zależy od długości ankiety oraz tematu badania. Panel spełnia najwyższe wymogi jakościowe i jest częścią grupy Cint AB. Rejestracja jest całkowicie darmowa, zapraszamy.

Zapisz się
Dołącz do i-Say i nadaj znaczenie swoim opiniom. Wyraź swoje myśli i przekształć je w rzeczywistość. Możesz także wygrać 1 z 30 kart zakupowych, każda o wartości 400 zł.

Ipsos i-Say

i-Say jest obsługiwany przez Ipsos, wiodącą na świecie firmę zajmującą się badaniem rynku. Wypełniaj ankiety, dziel się swoimi przemyśleniami i zdobywaj punkty, które wymienisz na wspaniałe nagrody. Członkowie panelu i-Say zdobywają punkty za wypełnione ankiety. Po zdobyciu odpowiedniej ilości punktów, możesz wybrać nagrodę z pomocą naszych kuponów prezentowych. Punkty sumują się szybko - większość ankiet jest warta od 5 do 250 punktów, a członkowie otrzymują średnio 4 ankiety do wypełnienia miesięcznie.
Nowi członkowie automatycznie znajdą się w gronie osób biorących udział w losowaniu nagród, gdzie mają szansę wygrania jednej z 30 kart zakupowych, każda o wartych 400 zł - tylko za dołączenie. Co 4 miesiące mamy trzydziestu zwycięzców.

Dołącz do i-Say
Zarabiaj wypełniając płatne ankiety online. Nawet 12 zł za wypełnioną ankietę.

ŚwiatAnkiet

Zarabiaj wypełniając płatne ankiety online. Nawet 12 zł za wypełnioną ankietę. Darmowa rejestracja oraz codziennie nowe zaproszenia do udziału w badaniach. Zero zobowiązań. Wynagrodzenie płatne na konto PayPal. Zarejestruj się na https://swiatankiet.pl

Zapisz się
BO! To panel, w którym Ty i Twoja opinia jest na pierwszym miejscu.

BO!

BO! to ogólnopolski panel badawczy, stworzony przez grupę socjologów i badaczy, pasjonatów badań społecznych i rynkowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. BO! To panel, w którym Ty i Twoja opinia jest na pierwszym miejscu. Poprzez udział w takich badaniach masz szansę współdecydować nie tylko o tym, jakie produkty i marki będą wprowadzane na rynek, ale również oceniać zjawiska i wydarzenia zachodzące w takich obszarach naszego życia jak polityka, kultura czy media. Uczestnicy panelu będą proszeni o podzielenie się swoją opinią przy użyciu ankiety internetowej. Wypełnienie każdej ankiety będzie wynagradzane!

Zapisz się
ResearchOnline.pl to nie tylko serwis udostępniający narzędzia do badań online, ale także stale rosnący Panel Respondentów. Każda osoba przystępująca do Panelu może regularnie brać udział w badaniach, konkursach i quizach internetowych, a także dostawać zaproszenia do wzięcia udziału w płatnych badaniach poza przestrzenią Internetu, odbywających się w okolicy jej miejsca zamieszkania.

ResearchOnline

ResearchOnline.pl to nie tylko serwis udostępniający narzędzia do badań online, ale także stale rosnący Panel Respondentów. Każda osoba przystępująca do Panelu może regularnie brać udział w badaniach, konkursach i quizach internetowych, a także dostawać zaproszenia do wzięcia udziału w płatnych badaniach poza przestrzenią Internetu, odbywających się w okolicy jej miejsca zamieszkania.
Za udział w ankietowych badaniach internetowych każdy uczestnik otrzymuje wynagrodzenie tym większe, im dłuższa jest ankieta. Minimalne wynagrodzenie za najkrótszą ankietę, której wypełnienie zajmuje nie więcej niż 15 minut wynosi 2,5 zł. Ankietę można przerwać w dowolnym momencie i wrócić do niej w wolnej chwili, np. podczas podróży autobusem, w czasie przerwy reklamowej, lub stojąc w kolejce.

Zapisz się
Panel badawczy Klub Kantar to społeczność ludzi, która wyraziła chęć dzielenia się swoimi opiniami poprzez wypełnianie płatnych ankiet przesyłanych mailem lub za pomocą aplikacji mobilnej.

Klub Kantar

Panel badawczy Klub Kantar to społeczność ludzi, która wyraziła chęć dzielenia się swoimi opiniami poprzez wypełnianie płatnych ankiet przesyłanych mailem lub za pomocą aplikacji mobilnej. Uczestnikiem panelu może zostać każda osoba, która pozytywnie przejdzie proces rekrutacji i weryfikacji.
Za udział w każdej ankiecie (pierwszej i każdej kolejnej) otrzymasz punkty, które później można wymienić na przelew pieniężny, doładowanie telefonu lub bon podarunkowy do sklepu EMPIK.

Zapisz się
Wygraj iPod Nano wypełniając ankiety Cennych Opinii

Cenne Opinie

Jako członek Cennych Opinii, otrzymywać będziesz rozmaite ankiety dopasowane do Twoich zainteresowań. Za każdą wypełnioną do końca ankietę, otrzymasz wynagrodzenie, zazwyczaj pomiędzy 3 i 6 zł, lub około 25 zł za ankiety specjalistyczne. Kiedy uzbierasz na swoim koncie 50 zł będziesz mógł zamówić nagrodę w formie bonu towarowego. Aby się zarejestrować do panelu musisz mieć ukończone 18 lat i mieszkać w Polsce.
Serwis Cenne Opinie wykorzystywany jest przez grupę specjalistów z rozmaitych dziedzin, którym zależy na poprawie sytuacji w wielu sektorach rynku oraz tworzeniu i polepszaniu nowych pruduktów i usług.

Zapisz się
Panel Opinea - bierz udział w naszych ankietach i otrzymuj wynagrodzenie w Euro!

Panel Opinea

Panel Opinea łączy osoby, które chcą od czasu do czasu uczestniczyć w płatnych ankietach obejmujących różnorodną tematykę: nowe produkty lub usługi, strony internetowe, programy telewizyjne, magazyny, reklamy...
Twój udział jest nagradzany otrzymaniem wynagrodzenia finansowego w Euro za każdą zakończoną ankietę. Kwota będzie zależała od długości ankiety. Nawet jeśli nie zakwalifikujesz się na ankietę otrzymasz wynagrodzenie w wysokosci 0,10 Euro.

Zapisz się
Ideas to społeczność osób, które dzielą się z nami swoimi opiniami. Dzięki aktywnemu braniu udziału w realizowanych badaniach marketingowych, masz realną szansę wpływać na to jak działają twoje ulubione marki.

Ideas

Ideas to społeczność osób, które dzielą się z nami swoimi opiniami. Dzięki aktywnemu braniu udziału w realizowanych badaniach marketingowych, masz realną szansę wpływać na to jak działają twoje ulubione marki. Wypełniaj ankiety online i zmieniaj ofertę swoich ulubionych marek i produktów.
Wypełniając ankiety internetowe zbierasz punkty, które w każdej chwili możesz wymieniać w prosty sposób na gwarantowane nagrody pieniężne. Wynagrodzenie przelewane jest na bezpośrednio na twoje konto PayPal.

Zapisz się
AnkietyProBono - wypełniaj ankiety, wspieraj potrzebujących! Bierz udział w badaniach ankietowych, zarabiaj i dziel się wynagrodzeniem z wybraną organizacją pozarządową.

AnkietyProBono

Panel AnkietyProBono.pl powstał z myślą o osobach, które chcą regularnie pomagać potrzebującym. Właśnie dlatego wypełniając ankiety, część wynagrodzenia przekazujesz wybranej organizacji pozarządowej. Chcesz pomagać? Zacznij już teraz. To Ty decydujesz, na jaki cel dobroczynny przeznaczasz część zarobku. Wybierz dowolną fundację lub stowarzyszenie.
Cyklicznie organizujemy akcje Pomaganie przez klikanie. Wystarczy, że klikniesz w link do ankiety, a przeznaczymy drobną kwotę na wybrany cel charytatywny. Kliknięcia wszystkich użytkowników przełożą się na znaczące wsparcie. Postępy akcji obserwuj na bieżąco!

Zapisz się
Panel badawczy superankiety.pl pozwala swoim członkom zarabiać pieniądze poprzez udział w internetowych badaniach opinii. Superankiety.pl zapewniają stały dostęp do badań prowadzonych przez największe marki obecne na rynku.

SuperAnkiety

Panel badawczy superankiety.pl pozwala swoim członkom zarabiać pieniądze poprzez udział w internetowych badaniach opinii. Superankiety.pl zapewniają stały dostęp do badań prowadzonych przez największe marki obecne na rynku. Zarabiamy na prowadzeniu dedykowanych projektów badawczych, dlatego nigdy nie wysyłamy reklam. Rejestracja w panelu superankiety.pl jest darmowa. Wystarczy podać swój adres e-mail, uzupełnić profil użytkownika i oczekiwać na zaproszenia do wypełnienia ankiet. Wynagrodzenie jest naliczane za każdą wypełnioną ankietę. Wypełniając jedną ankietę możesz zarobić nawet 7,20 zł. Wynagrodzenie wypłacane jest na konto PayPal, z którego łatwo możesz przelać zgromadzone środki na swoje bankowe.

Zapisz się
iWadi.pl to internetowy panel badawczy, który umożliwia wypełnianie płatnych ankiet online. Dołącz do nas już dziś.

iWadi

iWadi jest internetowym panelem badawczym, gdzie Twoje zdanie przekłada się na pieniądze. Rejestrujesz się, podajesz swój adres e-mail, otrzymujesz zaproszenia do ankiet online, wypełniasz ankiety, gromadzisz punkty, a wynagrodzenie za wypełnione ankiety jest płatne przelewem na konto PayPal (po zebraniu kwoty 40 zł).
Współpracujemy z wiodącymi markami w zakresie badań rynkowych oraz marketingowych. Każdego tygodnia uruchamiamy dziesiątki nowych badań. Poprzez uczestnictwo w iWadi masz możliwość podzielenia się swoją opinią we wszystkich kwestiach dotyczących codziennego życia i zmieniać świat na lepsze. Dołącz do nas już dziś na www.iwadi.pl. Czekamy na Ciebie.

Zapisz się
Technology Advisory Board - internetowe wywiady i specjalistyczne ankiety

Technology Advisory Board

Dziel się swoimi opiniami przez uczestnictwo w internetowych wywiadach i specjalistycznych ankietach. Wypełnienie krótkiej ankiety wstępnej da Ci możliwość zarobienia od 0,25 do 0,5$, natomiast za wypełnienie typowej ankiety dostaniesz od 7 do 25$.

Zapisz się
SurveySavvy - otrzymuj wynagrodzenie za wypełnianie ankiet.

SurveySavvy

SurveySavvy w ciągu 25 lat przeprowadzili tysiące wywiadów, grup fokusowych oraz badań konsumenckich. Do chwili obecnej firma wypłaciła ponad 5 milionów $ za wypełnianie ankiet. Kliknij w link, zarejestruj się i dołącz do grona ponad 3 milionów ludzi na całym świecie, którzy zarabiają uczestnicząc w internetowych ankietach. Nie zapomnij później uzupełnić sekcji "My Portrait"!
Panel SurveySavvy ma jeden z najlepszych programów partnerskich w branży. Zarabiasz nie tylko na ankietach, które wypełnisz, ale także otrzymasz wynagrodzenie za każdą ankietę, którą wypełni polecona przez Ciebie osoba, jak również osoby polecone przez Twoich znajomych. Co miesiąc firma losuje 50 nagród wartych $10 wśród osób, które nie zakwalifikowały się do badania.

Zapisz się
American Consumer Opinion – zarabiaj wypełniając ankiety online

American Consumer Opinion

Każdy zarejestrowany uczestnik panelu bierze udział w comiesięcznym losowaniu $250. Jeśli odpowiesz na krótką ankietę, będziesz brać udział w losowaniu nagrody pieniężnej. Natomiast za udział w pełnej ankiecie otrzymasz wynagrodzenie, które zwykle wynosi od $1 do $50.

Zapisz się
Panel YouGov jest międzynarodową społecznością ludzi, którzy lubią dzielić się opinią i jednocześnie gromadzą za to punkty. YouGov przeprowadza ankiety online na temat polityki, spraw publicznych, produktów, marek oraz na tematy ogólne.

YouGov

Panel YouGov jest międzynarodową społecznością ludzi, którzy lubią dzielić się opinią i jednocześnie gromadzą za to punkty. YouGov przeprowadza ankiety online na temat polityki, spraw publicznych, produktów, marek oraz na tematy ogólne.
Jako członek panelu będziesz regularnie otrzymywać emaile z zaproszeniami do wypełnienia nowych ankiet. Każda wypełniona ankieta powiększy ilość punktów gromadzonych na Twoim koncie. Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów można je wymienić na karty podarunkowe w wielu sklepach, takich jak amazon.com. Zarejestruj się dzisiaj i otrzymaj 2000 punktów na powitanie.

Zapisz się
Brand Institute - tutaj najwięcej do powiedzenia ma branża medyczna i farmaceutyczna (lekarze, pielęgniarki, farmaceuci, etc.), ale inni też mogą liczyć na całkiem spore profity z ankiet

Brand Institute

Firma Brand Institute posiada bardzo dobry internetowy panel badawczy. Do tego panelu należy ponad 7 milionów respondentów z całego świata, którzy są rzetelnie wynagradzani. Szczególnie dobrze opłacani są profesjonaliści z branży medycznej, tacy jak lekarze, pielęgniarki, farmaceuci, którzy za każdą wypełnioną ankietę otrzymują $10, ale inni też mogą liczyć na całkiem spore profity z ankiet w tym panelu.
Aby móc uczestniczyć w badaniach, podaj dokładnie wszystkie wymagane dane podczas rejestracji i wypełnij ankietę profilową, a status Twojego konta powinien być aktywny (Account Status: Active w zakładce Account Details). Zarobione pieniądze przelewane są na konto PayPal. Tylko osoby pełnoletnie mogą się rejestrować. Obecnie jest do wyboru 6 wersji językowych panelu.

Zapisz się

PŁATNE ANKIETY

Jeśli decydujesz się brać udział w badaniach panelowych, rób to uczciwie.
Oszukiwanie przy wypełnianiu ankiet czy wypełnianie ich na "chybił trafił" szybko się zemści - osoba taka będzie otrzymywać coraz mniej zaproszeń, a w konsekwencji zniechęci się do tej formy uczestnictwa w badaniach rynkowych. Zachęcamy więc do rzetelnego podejścia do sprawy od samego początku.

Widoczną tutaj listę serwisów płacących za wypełnianie ankiet okresowo uaktualniamy, więc zaglądaj do nas częściej, aby nie przegapić nowych okazji.
Płatne ankiety internetowe są obiektem naszego zainteresowania od wielu lat, staraliśmy się i ciągle się staramy dogłębnie poznać ten rynek, tak aby móc umieszczać na naszej stronie tylko najlepsze oferty.

Twoje potencjalne zarobki zależą od liczby, typu i długości ankiet, które otrzymujesz.
Typ i częstotliwość otrzymywanych ankiet zależą od potrzeb firmy zlecającej badanie. W zależności od kampanii jaką w danej chwili prowadzą firmy, w jednym miesiącu możesz dostać więcej ankiet, a w następnym mniej. Typowe ankiety zajmują od 10 do 30 minut i za ich wypełnienie można dostać od 1 do 20 zł, a czasem nawet więcej. W niektórych przypadkach możesz otrzymywać upominki lub możliwość uczestniczenia w losowaniu cennych nagród.

W jaki sposób otrzymuje się wynagrodzenie?
Bardzo powszechną formą zapłaty jest przelew zgromadzonych pieniędzy na konto bankowe. Czasami zapłatę będziesz otrzymywał na konto PayPal, które powinieneś sobie założyć. W niektórych przypadkach pieniądze otrzymuje się czekiem po kilku tygodniach od osiągnięcia minimalnej sumy pieniędzy (chcąc zrealizować czek w polskich bankach można jeszcze czasem natrafić na "drobne" przeszkody, ale wybierając odpowiednią placówkę na pewno odbierzemy swoje pieniądze). Panele mają zwyczaj również płacić bonami towarowymi, które można zrealizować w wybranych sieciach handlowych. Innym jeszcze razem zapłatą będzie upominek lub udział w losowaniu cennych nagród, i w takim przypadku zostaniesz poinformowany o tym kiedy i jak otrzymasz ten upominek lub nagrodę. Bardzo pożądaną opcją jest wymiana punktów za doładowanie telefonu. Niektóre firmy oferują właśnie możliwość doładowania telefonów za punkty zarobione na wypełnianiu ankiet online. To jest bardzo ciekawy sposób odbierania nagrody i często poszukiwany przez internautów.